Visos naujienos trumpai

Naujausi pranešimai spaudai

24.06.2019

Vairuotojų trūkumas ir didelis važiavimų tuščiomis procentas Vokietijoje

„Geresnis skaitmeninis tinklas transporto pramonėje galėtų žymiai sumažinti esamas problemas, pvz., vairuotojų trūkumą ir didelį važiavimų tuščiomis procentą Vokietijos keliuose“, sako IT paslaugų teikėjas TIMOCOM.

 

Skaityti daugiau >
07.06.2019

Atveriame duris įmonėms į skaitmeninį amžių

TIMOCOM nori padėti transporto ir logistikos įmonėms pereiti į skaitmeninį amžių. IT paslaugų teikėjas 2019 m. Transporto logistikos parodoje Miunchene pristatys plačią naujų programų, sąsajų ir partnerių sistemą, kuri skaitmeniniu būdu palaiko logistiką visose transporto proceso srityse. „Norime tokių naujovių, kurios kasdien palengvintų mūsų klientų darbą ir būtų lengvai prieinamos kaip elektros energija iš elektros lizdo“, - sako TIMOCOM įmonės atstovas spaudai Gunnar Gburek.

Skaityti daugiau >
29.05.2019

Kaip išspręsti pakrovimo ir iškrovimo rampose spūsčių problemą? Laukimas – jau vakarykštė diena.

Daugiau jokio laukimo pakrovimo ir iškrovimo rampose: ambicingas tikslas, kurio kartu bendradarbiaudami siekia TIMOCOM ir „Cargoclix“. Susiedamos telematinių įrenginių duomenis ir laiko tarpo valdymą, dvi IT įmonės siekia išspręsti žinomas spūsčių rampose problemas ir nustatyti naują standartą.

Skaityti daugiau >

Medija

Medijos biblioteka, skirta vizualiai pagerinti TIMOCOM tekstus ir tekstus apie TIMOCOM. Galima atsisiųsti keturių kategorijų vaizdus ir dokumentus: „Pramonė“, „Įvykiai“, „Įmonė“ ir „Platforma / paslaugos“. Taip pat galima filtruoti, pvz., pagal kalbą, taip pat galima naudotis biblioteka intuityviu būdu.

Eiti į medijos biblioteką

Kontaktai spaudai

TIMOCOM GmbH
Įmonės komunikacija
Timocom Platz 1
DE-40699 Erkratas

+49 211 88 26 69 34

+49 211 88 26 59 34

dpasala@timocom.com

Į viršų

Atverdami svetainę, sutinkate priimti slapukus analizės, pritaikyto turinio ir reklamos tikslais. Sužinokite daugiau