Sertifikuota kokybė

Pademonstruokite savo patikimumą ir atsakomybės jausmą su TIMOCOM antspaudais.

TIMOCOM ID TIMOCOM Cash Care TIMOCOM Green We Can
Andy Verstrepen, Cargoliner Belgium BVBA
TIMOCOM ID, kaip ir pritarimo ženklas, jūsų internetinėje svetainėje įkvėpia klientų pasitikėjimą. Dėl šios priežasties jau gavome daug darbų."
Andy Verstrepen, Cargoliner Belgium BVBA

Faktas: Kai jūs esate atpažįstamas kaip TIMOCOM klientas, palengvėja naujų verslo partnerių paieška, kadangi dabar, ID, kurį turi klientas, tam tikra prasme, tampa kokybės ženklu transporto rinkoje. To priežastis: Būdama didžiausia transporto platforma Europoje, TIMOCOM yra tvirtai įsipareigojusi saugumui ir kruopščiai patikrina visus savo klientus. Parodykite, kad jūs esate patikimas, patalpindami TIMOCOM ID savo bendrovės internetiniame puslapyje.

Kaip jūs tai darote?

It's simple: Tiesiog susisiekite su TIMOCOM klientų aptarnavimo karštąją linija paskambindami telefonu +48 67 352 59 11 ir mes jums atsiųsime HTML kodą, skirtą jūsų asmeniniam TIMOCOM ID el. paštu.

Alfred Pesendorfer, All Fred Logistics sp. zo .o.
TIMOCOM antspaudas jūsų internetinėje svetainėje aiškiai parodo, kad prireikus, TIMOCOM padės jums atga neapmokėtas gautinas sumas.
Alfred Pesendorfer, All Fred Logistics sp. zo .o.

Laiku negavus gautinų sumų, gali kilti grėsmė verslui. Bet juk nebūtina laukti, kol taip nutiks. Su TIMOCOM CashCare antspaudu, Jūs galite priminti apie Jums skirtus apmokėjimus

Daugiau

Mūsų skolos išieškojimo paslauga yra verta jūsų pinigų!

Nepatikimi klientai įmonei kelia pavojų. Todėl TIMOCOM teisininkas Alexander Oebel ir jo komanda yra pasirengusi imtis veiksmų, kilus problemoms su vėluojančiais mokėtojais. Jie padeda TIMOCOM klientams išieškoti nesumokėtas sumas nesikreipiant į teismą. Pavyzdžiui, 2015 m. komanda padėjo 89 proc. kreditorių sėkmingai atgauti skolas. Ir dar daugiau: mūsų skolų išieškojimo departamentas turi specialų pašalinį poveikį: kai kurios juodosios avys yra atgrasomos nuo mūsų programinės įrangos naudojimo nuo pat pradžių ir net nebando tapti mūsų nariais.

Kartu pasiekiame savo tikslą.

 • Skolų išieškojimo paslauga nuo 2003 metų (su oficialiais įgaliojimais).
 • Ekspertų patarimai ir pagalba.
 • Jūsų gimtąja kalba kalbantys konsultantai
 • Greitas ir sisteminis neapmokėtų mokėjimų surinkimas.

Pasinaudokite mūsų skolų išieškojimo paslauga. Be 15,00 EUR apdorojimo mokesčio, sėkmės atveju, mes padidiname mokestį už skolų išieškojimo paslaugą, atitinkantį teisines rekomendacijas, susijusias su tokiais mokesčiais.

Sutartis, reglamentuojanti skaitmeninį TIMOCOM CashCare antspaudo naudojimą

 1. TIMOCOM paslaugos gavėjui suteikia nemokamą prieigą prie TIMOCOM CashCare antspaudo, kaip prie logotipo, skirto naudojimui sąskaitose-faktūrose, mokėjimų priminimuose, el. pašto parašuose, o taip pat suteikia prieigą prie programos kodo, skirto integracijai ir pristatymui internetinėse svetainėse. Paslaugos gavėjai turi palaikyti verslo santykius su TimoCom ir turi turėti aktyvų TIMOCOM ID.
 2. Antspaudas palaiko procesą padedantį susigrąžinti neapmokėtas įmokas ir yra numatytas pagreitinti kredito kontrolę, t.y. mokėjimas, procesas.
 3. Ši sutartis nustoja galioti be tolimesnio pareiškimo iš TIMOCOM tokiais atvejais kaip:
  1. antspaudas yra naudojamas nesilaikant susitarimo arba yra pakeičiama jo forma, pateikta žemiau.
  2. paslaugos gavėjas klastoja arba pakeičia programos kodą bet kokiu būdu.
  3. ženklas yra naudojamas interneto svetainėse arba dokumentuose, kurie gali žeminti TIMOCOM ir/arba jo paslaugas, pažeisti TIMOCOM intelektinės nuosavybės teises arba gali pažeisti bet kuriuos įstatymus arba pažeidžia visuotinai priimto padorumo nuostatas.
 4. Jei paslaugos gavėjas pažeidžia vieną iš sąlygų esančių Punkte 3, TIMOCOM pasilieka sau teisę už tai reikalauti atitinkamos kompensacijos.
 5. Šalys turi teisę bet kuriuo metu nutraukti šią sutartį iki mėnesio 15 d. arba iki mėnesio pabaigos, nepateikdami tokių veiksmų priežasties. Visais atvejais, naudojimosi teisė baigiasi verslo santykių tarp paslaugos gavėjo ir TIMOCOM pabaigoje.

Integruokite antspaudą į savo verslo komunikacijas.

 • Suteikite apmokėjimų priminimams daugiau įtakos ir dėmesio
 • Pasiekite šiuos privalumus naudodamiesi TIMOCOM tarptautinių išieškojimų vadybos paslaugomis
 • Mėgaukitės tarptautine patirtimi, greitais rezultatais ir veiksminga paslaugų teikimo nauda
 • Pasinaudokite galimybe pasiekti didesnį negu vidutinį sėkmės rodiklį, viršijantį 87%
 1. Kada pasirinkti TIMOCOM CashCare skolų išieškojimo paslaugą;
 2. Palyginimui: ne teisminiu būdu vykdomų skolų išieškojimo paslaugų laimėjimo vidurkis yra šiek tiek didesnis nei 50% (www.inkasso.de)
Patalpinkite mūsų antspaudą savo interneto svetainėje!

Nukopijuokite HTML kalbos kodą ir patalpinkite Jūsų interneto svetainės tinkamoje vietoje. Jeigu Jums reikalinga pagalba, Jūs taip pat galite susisiekti su savo tinklo administratoriumi.

TIMOCOM Cash Care
Willi Kellershohn, SPEDITION KELLERSHOHN GmbH & Co. KG
Ekologiška logistika tapo strategiškai svarbi bendrovėms ir tapo konkurencijos reikalu. Su "Green we can" antspaudu mes parodome, kad mūsų transporto priemonės yra ekologiškos.
Willi Kellershohn, SPEDITION KELLERSHOHN GmbH & Co. KG

TIMOCOM klientas? Puiku!

Nes vien tai parodo, kad jūsų verslas yra ekologiškas. Naudodami mūsų transporto platformą, jūs galite išvengti nereikalingų ir aplinką teršiančių pervežimų be krovinių nuo pirmos veiklos dienos.

Ir visai tai jūs galite gauti taikant ekologiško spausdinimo principus! Parodykite savo klientams, kad jūs esate ne tik patikimas, bet taip pat ir ekologiškas logistikos partneris.

Daugiau

TIMOCOM "Green we can" antspaudo sąlygos

Maloniai kviečiame panaudoti TIMOCOM"Green we can" logotipą savo internetinėje svetainėje siekiant pažymėti savo ekologiškumą. Kad galėtumėte naudoti autorizuotą HTML programos kodą savo internetinėje svetainė, jūs tūrite sutikti su šiomis sąlygomis.

 • TIMOCOM paslaugos gavėjui suteikia nemokamą prieigą prie HTML programos kodo, skirto "Green we can" antspaudui. Gavėjas gali naudoti ir rodyti ženklą savo internetinėje svetainėje.
 • Green we can antspaudo tikslas - didinti ekologinį sąmoningumą ir ekologiškų produktų paklausą.
 • Ši sutartis nustoja galioti be tolimesnio pareiškimo iš TIMOCOM tokiais atvejais kaip:
  1. Green we can antspaudas yra naudojamas nesilaikant susitarimo arba yra pakeičiama jo forma, pateikta žemiau.
  2. paslaugos gavėjas klastoja arba pakeičia programos kodą bet kokiu būdu.
  3. Green we can antspaudas yra naudojamas interneto svetainėse arba dokumentuose, kurie gali žeminti TIMOCOM ir/arba jo paslaugas, pažeisti TIMOCOM intelektinės nuosavybės teises arba gali pažeisti bet kuriuos įstatymus arba pažeidžia visuotinai priimto padorumo nuostatas.
 • Jei paslaugos gavėjas pažeidžia vieną iš sąlygų esančių Punkte 3, TIMOCOM pasilieka sau teisę už tai reikalauti atitinkamos kompensacijos.
 • Šalys turi teisę bet kuriuo metu nutraukti šią sutartį iki mėnesio 15 d. arba iki mėnesio pabaigos, nepateikdami tokių veiksmų priežasties.
Integruokite mūsų "Green we can" eko etiketę į savo internetinį puslapį dabar!

Nukopijuokite HTML kalbos kodą ir patalpinkite Jūsų interneto svetainės tinkamoje vietoje. Jeigu Jums reikalinga pagalba, Jūs taip pat galite susisiekti su savo tinklo administratoriumi.

TIMOCOM Green We Can
Į viršų