Sertifikuota kokybė

Pademonstruokite savo patikimumą ir atsakomybės jausmą su TIMOCOM antspaudais.

„TIMOCOM ID, kaip ir pritarimo ženklas, jūsų internetinėje svetainėje įkvėpia klientų pasitikėjimą. Dėl šios priežasties jau gavome daug darbų.“

Andy Verstrepen, Cargoliner Belgium BVBA

Faktas: Kai jūs esate atpažįstamas kaip TIMOCOM klientas, palengvėja naujų verslo partnerių paieška, kadangi dabar, ID, kurį turi klientas, tam tikra prasme, tampa kokybės ženklu transporto rinkoje. To priežastis: Būdama didžiausia transporto platforma Europoje, TIMOCOM yra tvirtai įsipareigojusi saugumui ir kruopščiai patikrina visus savo klientus. Parodykite, kad jūs esate patikimas, patalpindami TIMOCOM ID savo bendrovės internetiniame puslapyje.

Kaip jūs tai darote?

Tai paprasta: Tiesiog susisiekite su TIMOCOM klientų aptarnavimo karštąją linija paskambindami telefonu +48 67 352 14 85 ir mes jums atsiųsime HTML kodą, skirtą jūsų asmeniniam TIMOCOM ID el. paštu.

„TIMOCOM antspaudas jūsų internetinėje svetainėje aiškiai parodo, kad prireikus, TIMOCOM padės jums atga neapmokėtas gautinas sumas.“

Alfred Pesendorfer, All Fred Logistics sp. zo .o.

Jeigu nepavyksta laiku gauti mokėjimų, gali iškilti grėsmė verslo išlikimui. Tačiau, situacija neturėtų pasiekti tokio taško: jūs galite naudoti TIMOCOM CashCare antspaudą norėdami paremti savo reikalavimus dėl mokėjimų.

Mūsų skolų išieškojimo paslauga yra verta jūsų pinigų!

Nepatikimi klientai yra pavojus bendrovei. Todėl, mūsų TIMOCOM advokatas Alexander Oebel ir jo komanda imsis veiksmų, jeigu jūs turėsite problemų su vėluojančiais mokėtojais. Jie padeda TIMOCOM klientams išieškoti neapmokėtas gaunamas sumas nesikreipiant į teismą. 2014 metais, pavyzdžiui, jie galėjo padėti 89% kreditorių sėkmingai atgauti skolas. Ir dar daugiau: mūsų skolų išieškojimo departamentas turi specialų pašalinį poveikį: kai kurios juodosios avys yra atgrasomos nuo mūsų programinės įrangos naudojimo nuo pat pradžių ir net nebando tapti mūsų nariais.

Kartu pasiekiame savo tikslą.

 • Skolų išieškojimo paslauga nuo 2003 metų (su oficialiais įgaliojimais).
 • Ekspertų patarimai ir pagalba.
 • Pagalba iš vietos kalba kalbančių darbuotojų.
 • Greitas ir sisteminis neapmokėtų mokėjimų surinkimas.

Pasinaudokite mūsų skolų išieškojimo paslauga. Be 15,00 EUR apdorojimo mokesčio, sėkmės atveju, mes padidiname mokestį už skolų išieškojimo paslaugą, atitinkantį teisines rekomendacijas, susijusias su tokiais mokesčiais.

Sutartis, reglamentuojanti skaitmeninį TIMOCOM CashCare antspaudą.

 1. TIMOCOM paslaugos gavėjui suteikia nemokamą prieigą prie TIMOCOM CashCare antspaudo, kaip prie logotipo, skirto naudojimui sąskaitose-faktūrose, mokėjimų priminimuose, el. pašto parašuose, o taip pat suteikia prieigą prie programos kodo, skirto integracijai ir pristatymui internetinėse svetainėse. Paslaugos gavėjai turi palaikyti verslo santykius su TIMOCOM ir turi turėti aktyvų TIMOCOM ID.
 2. Antspaudas padeda palaikyti skolų išieškojimo procesą. Jo tikslas yra pagreitinti kreditų kontrolę, t.y., mokėjimo procesą.
 3. Šio susitarimo galiojimas baigiasi be tolesnio TIMOCOM pareiškimo šiais atvejais:
  1. antspaudas yra naudojamas nesilaikant susitarimo arba yra pakeičiama jo forma, pateikta žemiau.
  2. paslaugos gavėjas klastoja arba pakeičia programos kodą bet kokiu būdu.
  3. ženklas yra naudojamas interneto svetainėse arba dokumentuose, kurie gali žeminti TIMOCOM ir/arba jo paslaugas, pažeisti TIMOCOM intelektinės nuosavybės teises arba gali pažeisti bet kuriuos įstatymus arba pažeidžia visuotinai priimto padorumo nuostatas.
 4. Jeigu paslaugos gavėjas pažeidžia nors vieną 3 straipsnio nuostatą ar sąlygą, TIMOCOM pasilieka teisę reikšti atitinkamas pretenzijas dėl kompensacijos.
 5. Šalys turi teisę bet kuriuo metu nutraukti šią sutartį iki mėnesio 15 d. arba iki mėnesio pabaigos, nepateikdami tokių veiksmų priežasties. Visais atvejais, naudojimosi teisė baigiasi verslo santykių tarp paslaugos gavėjo ir TIMOCOM pabaigoje.

Integruokite antspaudą į savo verslo komunikacijas.

 • Suteikite savo raginimams dėl mokėjimų didesnį dėmesį ir poveikį.
 • Pasinaudokite šiais privalumais per tarptautinę gautinų sumų valdymo paslaugą, kurią teikia TIMOCOM.
 • Mėgaukitės tarptautinio masto patirties, greitų rezultatų ir efektyvaus paslaugų tiekimo privalumais.
 • Pasinaudokite galimybe pasiekti didesnį negu vidutinį sėkmės rodiklį, viršijantį 85% 1,2
 • 1. Pasitelkite skolų išieškojimo paslaugą TIMOCOM CashCare.
  2. Palyginimas: ikiteisminio skolų išieškojimo paslaugos sėkmės rodiklis yra vidutiniškai 50% didesnis (www.inkasso.de)

HTML kodas šiam žantspaudui neprieinamas mobiliame prietaise. Nukopijuokite programos tekstą stacionariame kompiuteryje norėdami integruoti antspaudą į savo internetinę svetainę.

Patalpinkite mūsų antspaudą savo interneto svetainėje!

Nukopijuokite HTML kalbos kodą ir patalpinkite Jūsų interneto svetainės tinkamoje vietoje. Jeigu Jums reikalinga pagalba, Jūs taip pat galite susisiekti su savo tinklo administratoriumi.

„Ekologiška logistika tapo strategiškai svarbi bendrovėms ir tapo konkurencijos reikalu. Su "Green we can" antspaudu mes parodome, kad mūsų transporto priemonės yra ekologiškos.“

Willi Kellershohn, SPEDITION KELLERSHOHN GmbH & Co. KG


TIMOCOM klientas? Puiku!

Nes vien tai parodo, kad jūsų verslas yra ekologiškas. Naudodami mūsų transporto platformą, jūs galite išvengti nereikalingų ir aplinką teršiančių pervežimų be krovinių nuo pirmos veiklos dienos.

Ir visai tai jūs galite gauti taikant ekologiško spausdinimo principus! Parodykite savo klientams, kad jūs esate ne tik patikimas, bet taip pat ir ekologiškas logistikos partneris.

TIMOCOM "Green we can" antspaudo sąlygos

Maloniai kviečiame panaudoti TIMOCOM "Green we can" logotipą savo internetinėje svetainėje siekiant pažymėti savo ekologiškumą. Kad galėtumėte naudoti autorizuotą HTML programos kodą savo internetinėje svetainė, jūs tūrite sutikti su šiomis sąlygomis.

 1. TIMOCOM paslaugos gavėjui suteikia nemokamą prieigą prie HTML programos kodo, skirto "Green we can" antspaudui. Gavėjas gali naudoti ir rodyti ženklą savo internetinėje svetainėje.
 2. "Green we can" antspaudo tikslas - didinti ekologinį sąmoningumą ir ekologiškų produktų paklausą.
 3. Šio susitarimo galiojimas baigiasi be tolesnio TIMOCOM pareiškimo šiais atvejais:
  1. "Green we can" antspaudas yra naudojamas nesilaikant susitarimo arba yra pakeičiama jo forma, pateikta žemiau.
  2. paslaugos gavėjas klastoja arba pakeičia programos kodą bet kokiu būdu.
  3. "Green we can" antspaudas yra naudojamas interneto svetainėse arba dokumentuose, kurie gali žeminti TIMOCOM ir/arba jo paslaugas, pažeisti TIMOCOM intelektinės nuosavybės teises arba gali pažeisti bet kuriuos įstatymus arba pažeidžia visuotinai priimto padorumo nuostatas.
 4. Jeigu paslaugos gavėjas pažeidžia nors vieną 3 straipsnio nuostatą ar sąlygą, TIMOCOM pasilieka teisę reikšti atitinkamas pretenzijas dėl kompensacijos.
 5. Šalys turi teisę bet kuriuo metu nutraukti šią sutartį iki mėnesio 15 d. arba iki mėnesio pabaigos, nepateikdami tokių veiksmų priežasties.
HTML kodas šiam žantspaudui neprieinamas mobiliame prietaise. Nukopijuokite programos tekstą stacionariame kompiuteryje norėdami integruoti antspaudą į savo internetinę svetainę.

Integruokite mūsų "Green we can" eko etiketę į savo internetinį puslapį dabar!

Nukopijuokite HTML kalbos kodą ir patalpinkite Jūsų interneto svetainės tinkamoje vietoje. Jeigu Jums reikalinga pagalba, Jūs taip pat galite susisiekti su savo tinklo administratoriumi.

Atverdami svetainę, sutinkate priimti slapukus analizės, pritaikyto turinio ir reklamos tikslais.