TimoCom Logo

JavaScript yra išjungta Jūsų naršyklėje.

Todėl šios interneto svetainės funkcijų asortimentas yra sumažintas. Jeigu norite padidinti naudojimo diapazoną ir patogiau naudotis, prašome savo naršyklės nustatymuose laikinai įjungti JavaScript programą.
Pramonės & Prekybos įmonėms – TC eBid®
Patikrintų paslaugų teikėjų dėka, mūsų kroviniai patikimai pasieks savo paskirties vietą.

Išmeskite seną adresų knygąEuropos transporto įmonių katalogas – Online!

Užmegzkite naujus verslo kontaktus visoje Europoje

Naudodamiei mūsų internetiniu transporto katalogu, TC Profile® Jūs turite prieigą prie logistikos tinklo, kurį sudaro daugiau kaip 36 000 patikrintų bendrovių iš visos Europos.

Nesvarbu, ar tai krovinių ekspeditoriai, transporto bendrovės, kurjerių paslaugas teikiančios bendrovės, ar gamybos ir prekybos įmonės – visi mūsų kontaktai yra patikrinti. TC Profile® – tai katalogas, kuriame nėra neaktyvių narių! Jame yra pateikti išsamūs įmonių profiliai, įskaitant visus kontaktus ir pagrindinę informaciją, tokią kaip, maršrutai, autoūkis, specialusis transportas, sandėliavimo patalpos ir t.t.

TC Profile® nemokamas priedas prie mūsų transporto biržos TC Truck&Cargo® bei mūsų konkursų skelbimo programos TC eBid®.

Jums teikiami privalumai:

  • Būdami ekspedicijos arba transporto įmonė Jūs pristatote savo įmonę, o nauji verslo partneriai patys Jus suranda.
  • Kaip gamybos ir prekybos srities pervežimo bendrovė, jūs gaunate tikslią informaciją apie transporto ir logistikos sritis Europoje ir galite greitai praplėsti savo tiekėjų ratą.

Susisiekti dabar!

TimoCom informuoja

Sekite mūsų naujienas

Atverdami svetainę, sutinkate priimti slapukus analizės, pritaikyto turinio ir reklamos tikslais.