TimoCom Logo

JavaScript yra išjungta Jūsų naršyklėje.

Todėl šios interneto svetainės funkcijų asortimentas yra sumažintas. Jeigu norite padidinti naudojimo diapazoną ir patogiau naudotis, prašome savo naršyklės nustatymuose laikinai įjungti JavaScript programą.

Pranešimai spaudai Aktuali informacija

Sveiki atvykę į TimoCom naujienų skyrių. Čia jūs galite rasti naujausią informaciją spaudai apie TimoCom, mūsų klientus ir veiklos sektorių. Galite parsisiųsti vaizdus spaudai nemokamai iš mūsų medijų biblioteka.

Visos naujienos iš pirmo žvilgsnio

Jums reikia dar daugiau naujienų? Gaukite informaciją socialinėje žiniasklaidoje, prenumeruokite najienlaiškį arba susisiekite su kontaktiniu asmeniu spaudos klausimais.

Erkrath, Vokietija, 2017.02.22 – Krovininiam transportui Europoje galiojantis eismo apribojimai yra gana sudėtingi. Įvairiose šalyse eismo apribojimus krovininiam transportui tam tikru metų laiku galioja tam tikriems maršrutams, keliams ir greitkelių atkarpoms. Kartais tiksliai žinoti visus apribojimus neįmanoma. Šiuo tikslu TimoCom sukūrė skaidrų ... Skaityti toliau

Erkrath, Vokietija, 2017 02 06 – didžiausia Europoje transporto platforma TimoCom vertinama ne tik dėl krovinių ir transporto priemonių pasiūlymų, bet ir už novatoriškų tinklų bei skaitmeninių operacijų supaprastinimą.  Šiais privalumais naudojasi ir tarptautinė logistikos paslaugų teikėja „Militzer & Münch“.

... Skaityti toliau

Atverdami svetainę, sutinkate priimti slapukus analizės, pritaikyto turinio ir reklamos tikslais.