TimoCom Logo

JavaScript yra išjungta Jūsų naršyklėje.

Todėl šios interneto svetainės funkcijų asortimentas yra sumažintas. Jeigu norite padidinti naudojimo diapazoną ir patogiau naudotis, prašome savo naršyklės nustatymuose laikinai įjungti JavaScript programą.

Patikrinę – jausitės saugiauTimoCom Identify

Kiekvieną dieną esame pasiryžę užtikrinti Jums veiksmingą ir saugų darbą, naudojantis mūsų programomis. Tam, kad sandoriai vyktų sklandžiai, iš kiekvienos susijusios šalies reikalaujama deramo patikrinimo.

Patikrinkite savo verslo partnerių tapatybę:

  • Paprašykite savo potencialaus partnerio atsiųsti atspausdintą pasiūlymą, kuris buvo patalpintas TC Truck&Cargo®. Akimirksniu galite patikrinti ar jie iš tikro turi priėjimą prie transporto biržos.
  • Paprašykite būsimo partnerio atsiųsti reikalingus dokumentus, kurie yra būtini naujam verslo partneriui identifikuoti prieš pateikiant užsakymą.
  • Palyginkite atsiųstų įmonės dokumentų informaciją su įmonės duomenimis esančiais TC Profile®.
  • Palyginkite kontaktinio asmens duomenis, pavyzdžiui, ar vardas, pavardė, telefono numeris ir e-paštas yra identiški duomenims esantiems TC Profile®.

Jei ir po šio patikrinimo Jums vis dar kyla pagrįstų abejonių dėl būsimo partnerio informacijos, TimoCom Identify padės Jums, patikrinti Jūsų potencialų verslo partnerį.

Identifikacijai pradėti, mums reikia:

  • Atspausdinto iš TC Truck&Cargo® pasiūlymo, kurį Jums atsiuntė verslo partneris
  • Potencialaus partnerio įmonės dokumentų kopijų
  • Užpildytos užsakymo formos, kurioje pateikite atsiradusių abejonių priežastis

Užpildytus dokumentus atsiųskite elektroniniu paštu identify@timocom.com arba fakso numeriu +49 211 88 26 50 00. Nemokamas, išsamus patikrinimas, kurį atliks TimoCom Identify Komanda, truks ne ilgiau kaip 5 darbo valandas. Raštišką atsakymą suteiksime &ndas; darbo dienomis nuo 8:00 ir 17:00 valandos.

Transporto žodynas – mokslo priemonė

Atverdami svetainę, sutinkate priimti slapukus analizės, pritaikyto turinio ir reklamos tikslais.