TimoCom Logo

JavaScript yra išjungta Jūsų naršyklėje.

Todėl šios interneto svetainės funkcijų asortimentas yra sumažintas. Jeigu norite padidinti naudojimo diapazoną ir patogiau naudotis, prašome savo naršyklės nustatymuose laikinai įjungti JavaScript programą.

Svarbūs patarimai ir taisyklės, kad būtų dar saugiauKą Jūs galite padaryti, kad Jūsų verslas būtu saugus

Naujoviškos, daugiapakopės saugumo sistemos TimoCom Secure dėka, mes stengiamės užtikrinti, kad viskas veiktų sklandžiai.Apačioje pateikiame keletą patarimų, kaip paprastomis priemonėmis ir būdais, galima veiksmingai prisidėti prie aukštesnio saugumo lygmens.

Paprastos atsargumo priemonės, Jūsų pačių saugumui

Kontrolinis sąrašas Jūsų verslo partneriams patikrinti

Pradžioje svarbiausios taisyklės švariam verslui

Tai yra standartinė TimoCom procedūra, pradžioje patikrinti savo klientus, siekiant užtikrinti maksimalų saugumo lygį krovinių ir transporto biržoje. Tuo pačiu metu klientai gali patys padaryti keletą dalykų savo saugumui užtikrinti.

Viskas, ką jums reiktų padaryti, tai laikytis kelių nustatytų taisyklių, kurios padeda Jums - sumažina galimybę susidurti su "nešvariu" verslu prieš pasirašant sutartį. Šiuo tikslu TimoCom sudarė svarbiausių užduočių sąrašą, skirtą naujiems verslo partneriams patikrinti. Daugiau patarimų, kaip išvengti krovinio vagystės rasite, TimoCom ir SCHUNCK straipsnyje apie visoje Europoje vykdomą kampaniją.

Visą ES apimanti TimoCom ir SCHUNCK iniciatyva

Saugumo priemonės, siekiant išvengti krovinio vagystės

Šis sąrašas padeda apsaugoti Jūsų įmonę nuo krovinių vagysčių

Mūsų sektoriuje "netikėlės avys"- ne naujiena. Nauja tai, kad sukčiai tampa vis įžūlesni. Dėl to kaip niekad anksčiau svarbu rasti veiksmingų priemonių ir būdų, padedančių užkirsti kelią apgavystėms ir vagystėms.

Bendradarbiaujant kartu su SCHUNCK Group, TimoCom Soft- und Hardware GmbH sukūrė išsamų kontrolinį sąrašą padėti įmonėms patikrinti savo verslo partnerius prieš pasirašant sutartį. Mes rekomenduojame atitinkamam darbuotojui parsisiųsti kontrolinį sąrašą ir patikrinti transporto paslaugų teikėjus pagal pateiktus klausimus sąraše.

Transporto žodynas – mokslo priemonė

Atverdami svetainę, sutinkate priimti slapukus analizės, pritaikyto turinio ir reklamos tikslais.