TimoCom Logo

JavaScript yra išjungta Jūsų naršyklėje.

Todėl šios interneto svetainės funkcijų asortimentas yra sumažintas. Jeigu norite padidinti naudojimo diapazoną ir patogiau naudotis, prašome savo naršyklės nustatymuose laikinai įjungti JavaScript programą.

Viena mūsų stipriųjų pusių: IT!Techninis saugumas

TimoCom; saugumo tinklas apima ir nuolatines investicijas į naujausias IBM ir Oracle technologijas. Tokiu būdu TimoCom klientai gali naudotis ekstra klasės aukštųjų technologijų platforma, kuri jiems teikia galimybę dirbti greitai ir saugiai.

Dvejose skirtingose geografinėse vietose esantys ir vienas nuo kito nepriklausomi duomenų saugojimo centrai užtikrina aukščiausio lygio saugumą. Atsarginė sistema net ir blogiausiu atveju palaiko įprastą mūsų programinės įrangos veiklą ir suteikia optimalią ir kokybišką prieigą prie mūsų duomenų bazės.

Jūsų duomenimis mes pasirūpinsime deramai! Štai kodėl TimoCom naudoja kokybės ženklą "Hosted in Germany": "Mūsų naudotojams šis kokybės ženklas nurodo, kad jų duomenys saugomi Vokietijoje, todėl jie saugomi pagal Vokietijos įstatymus, ypač pagal Vokietijos duomenų apsaugos teisės aktą, kuris yra vienas griežčiausių Europoje", teigia Marco Haackas, IT infrastruktūros ir paslaugų direktorius.

Kaip IT specialistas, TimoCom siūlo:

  • ISO/IEC 27001-certificate sertifikuoti ir energiją taupantys duomenų centrai
  • Saugus duomenų perdavimas naudojant SSL protokolą
  • Nuosavas IT skyrius užtikrina stebėseną ir eksploatavimą ištisą parą kiekvieną savaitės dieną
  • Poreikį kelis kartus viršijanti perteklinė interneto jungtis
  • Galinga ugniasienė ir kelių lygių antivirusinės apsaugos sistemos
  • Visi duomenys yra "Hosted in Germany"

Transporto žodynas – mokslo priemonė

Atverdami svetainę, sutinkate priimti slapukus analizės, pritaikyto turinio ir reklamos tikslais.