TimoCom Logo

JavaScript yra išjungta Jūsų naršyklėje.

Todėl šios interneto svetainės funkcijų asortimentas yra sumažintas. Jeigu norite padidinti naudojimo diapazoną ir patogiau naudotis, prašome savo naršyklės nustatymuose laikinai įjungti JavaScript programą.
TimoCom – Europos transporto biržų lyderiai!

Mes vežame Europą! TimoCom – mes jungiame krovinius ir transportą.

Kaip ir dauguma sėkmės istorijų, šioji prasidėjo tuo metu neradus spendimų, patekinančių poreikius. 1997 m. krovinių ekspeditorius Jensas Thiermanas ieškojo platformos, kurioje būtų pateikiami visos Europos transporto pasiūlymai. Tačiau to, ko ieškojo, jis nerado. Taigi nusprendė tokią platformą sukurti pats! Sprendimas buvo TimoCom Soft- und Hardware GmbH įkūrimas. Po darbo ir savaitgaliais pradėjo kurti savo krovinių ir transporto biržą.

Tai, kas anuo metu prasidėjo kaip drąsi idėja, šiandien virto į vieną sėkmingiausių IT platformų Europos transporto ir logistikos pramoneje. TimoCom valdo didžiausią transporto platformą Europoje. Kasdien pateikiama daugiau nei pusė milijono tarptautinių krovinių ir transporto pasiūlymų. Platforma siūlo logistikos tinklą, kuriam priklauso daugiau nei 36 000 patikrintų įmonių.

IT paslaugų tiekėjas yra ir tarptautinis, ir specializuotas. Įmonės būstinėje Erkrath, netoli Diuseldorfo, dirba daugiau nei 400 darbuotojų iš 24 valstybių. Įmonė turi savo atstovybes Lenkijoje, Čekijoje ir Vengrijoje. Įmonės įkūrėjas yra ir įmonės valdytojas. Kartu su savo sūnumi Timu Thiermannu jie ilgą ir didelę valdymo patirtį jungia su naujomis perspektyvomis. Jie gali didžiuotis įmonės pasiekimais.

Atverdami svetainę, sutinkate priimti slapukus analizės, pritaikyto turinio ir reklamos tikslais.