TIMOCOM Logo

JavaScript yra išjungta Jūsų naršyklėje.

Todėl šios interneto svetainės funkcijų asortimentas yra sumažintas. Jeigu norite padidinti naudojimo diapazoną ir patogiau naudotis, prašome savo naršyklės nustatymuose laikinai įjungti JavaScript programą.

TIMOCOM Atsakomybės apribojimas

(1) Bendrosios sąlygos

Lankantis „TIMOCOM“ interneto svetainėje turi žinoti, kad gali būti registruojama informacija apie prisijungimo duomenis (IP adresą, datą, laiką, peržiūrėtą puslapį).

Šie duomenys nepriskiriami asmens duomenims, o yra anonimiški. Jie naudojami grynai statistiniams tikslams ir sistemos saugumui. Duomenys neperduodami tretiesiems asmenims komerciniais ar nekomerciniais tikslais. Valstybės tarnyboms šie duomenys pateikiami tik tuo atveju, kai duomenis privalome pateikti pagal įstatymą.

Be to, duomenys gali būti saugomi vartotojo kompiuteryje, taip vadinamieji „slaptukai“. Jie skirti tam, kad supaprastinti prisijungimą ir optimaliai pritaikyti TIMOCOM siūlomą medžiagą vartotojo interesams. Tačiau vartotojas turi galimybę deaktyvuoti šią funkciją savo interneto naršyklėje. Tokiu atveju gali sumažėti interneto svetainės operatyvumo galimybės. Asmens duomenys sutarties vykdymui ir santykių su klientu palaikymui naudojami tik tuo atveju, jei vartotojas juos savo noru pateikia mūsų interneto svetainei. Pateikęs raštiškas prašymą, vartotojas gali gauti informaciją, kokius jo asmens duomenis (pvz., pavardę, adresą) mes turime sukaupę.

„TIMOCOM“ aiškiai pabrėžia, kad duomenų perdavimas internetu (pvz., elektroniniu paštu) turi saugumo spragų ir negali būti visiškai apsaugotas nuo trečiųjų asmenų prieigos.

„TIMOCOM“ taiko technines ir organizacines saugumo priemones vartotojo duomenims apsaugoti nuo manipuliacijų, praradimo, sunaikinimo ir pašalinių asmenų prieigos. Saugumo priemonės nuolatos tobulinamos pagal technologijų vystymosi lygį.

Interneto svetainės paslaugą siūlančio asmens atpažinimo kontaktinių duomenų – ypač telefono / fakso numerių ir elektroninio pašto adreso – naudojimas verslo reklamai yra nepageidautinas, nebent „TIMOCOM“ iš anksto suteiktu raštiškas sutikimą arba jau egzistuoja verslo kontaktas. Taigi „TIMOCOM“ ir visi šioje interneto svetainėje išvardyti asmenys nesutinka, kad jų duomenys būtų naudojami ir perduodami kitiems asmenims komerciniais tikslais.

"Šioje interneto svetainėje naudojama Google Analytics, tai interneto puslapių lankomumo analizavimo paslauga, kurią suteikia Google, Inc. ("Google"). Google Analytics naudoja "slapukus" (ang."cookies"). Tai duomenų rinkiniai, kurie yra įrašomi į Jūsų kompiuterį, kad padėtų svetainei analizuoti, kaip vartotojai naudojasi tinklalapiu. Slapukų apdorota informacija apie Jūsų naudojimąsi svetaine (įskaitant Jūsų IP adresą) bus perduota ir saugoma Google serveriuose Jungtinėse Amerikos Valstijose. Atkreipkite dėmesį į tai, kad šiame puslapyje prie Google Analytics buvo pridėtas plėtinys "_anonymizeIp", tam kad užtikrinti, kad IP adresai būtų fiksuojami anonimiškai (taip vadinamas IP maskavimas). Google, šios informacijos naudojimo tikslas yra: įvertinti Jūsų naudojimąsi svetaine rengiant ataskaitas svetainės operatoriams apie aktyvumą svetainėje ir suteikiant kitas paslaugas, susijusias su svetainės veikla ir interneto naudojimu. Google gali perduoti surinktą informaciją trečiosioms šalims, kai to reikalaujama pagal įstatymą arba kai tos trečiosios šalys tvarko informaciją Google vardu. Google nesusies Jūsų kompiuterio IP adreso su jokia kita informacija, kurią turi Google. Jūs galite atsisakyti, kad būtų naudojami slapukai, pasirinkdami atitinkamus Jūsų naršyklės nustatymus; tačiau žinokite, kad tokiu atveju galite prarasti kai kurias šios interneto svetainės funkcijas. Naudodamiesi šia interneto svetaine, Jūs pareiškiate savo sutikimą, kad Google apdorotų Jūsų surinktus duomenis, prieš tai aprašytu būdu ir nurodytu tikslu."

Jeigu nesutinkate, kad Google Analytics analizuotų Jūsų duomenis, Jūs galite išjungti šią paslaugą. Norėdami tai padaryti, spustelkite šią nuorodą: http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en

Daugiau informacijos apie teises ir sąlygas, bei duomenų apsaugą rasite apsilankę http://www.google.com/analytics/terms/gb.html .

Alternatyva naršyklės papildiniui ar naršyklėms mobiliuose įrenginiuose, prašome paspausti šią nuorodą norint ateityje išvengti, to kad Google Analytics šiame puslapyje rinktų duomenis ( atsisakymas galioja tik su naršykle ir tik šioje srityje). Šiam tikslui skirtas blokuojantis slapukas bus saugomas Jūsų įrenginyje. Jeigu slapukai yra ištrinami iš šios naršyklės, Jūs turite paspausti dar kartą ant šios nuorodos.

Jūsų duomenys nebus kaupiami Google Analytics.Ši svetainė naudoja „+1“ mygtuką socialiniame tinkle "Google" Plus ", kurį valdo Google Inc., 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, JAV ("Google"). Mygtukas atrodo taip: tai "+1" piktograma ant balto ar spalvoto fono. Jeigu Jūs aplankote nors vieną iš mūsų svetainių puslapių, kuris turi tokį mygtuką, naršyklė sukuria tiesioginį ryšį su Google serveriais. Tuomet Google perduoda „+1“ mygtuko turinį tiesiai į Jūsų naršyklę ir tokiu būdu nukreipia nuorodą į tinklalapį. Taigi, mes neturime jokios įtakos, kokius duomenų kiekius renka  Google naudojant šį mygtuką. Tačiau mes manome, kad Jūsų IP adresas yra įrašomas. Dėl Google duomenų rinkimo tikslų ir apimčių, bei  tolesnio jų   apdorojimo ir  panaudojimo ,o  taip pat apie Jūsų teises ir galimybes į Jūsų privatumą , prašome žiūrėti Google +1 mygtuko privatumo pareiškimus .
Jei Jūs esate Google Plius narys ir nenorite, kad Google naudotų Jūsų duomenis esant mūsų svetainėje ir susietų su Jūsų informacija, išsaugota Google, Jūs turite atsijungti nuo Google Plus prieš apsilankant mūsų svetainėje. Jei turite klausimų dėl privatumo pareiškimų susietų su "Google" „+1“ mygtuku, žiūrėkite daugiau informacijos čia: Duomenų apsaugą naudojant +1 mygtuką.


Šiame tinklalapyje duomenys renkami ir saugomi rinkodaros ir optimizavimo tikslais, naudojant „etracker GmbH“ (www.etracker.com) technologiją. Šiuos duomenis galima panaudoti kuriant naudotojo profilį, pasinaudojus slapyvardžiu. Dėl to gali būti naudojami slapukai. Slapukai yra nedideli tekstiniai failai, saugomi lankytojo interneto naršyklėje. Grįžus į tinklalapį slapukai leidžia atpažinti interneto naršyklę. Naudojant „etracker“ technologiją surinkti duomenys nebus naudojami tinklalapio lankytojams asmeniškai identifikuoti ir be aiškaus atitinkamo asmens sutikimo nebus sujungiami su asmeniniais duomenimis apie slapyvardžio turėtoją. Duomenų rinkimą ir saugojimą bet kada galima atšaukti.
Prašau neįtraukti manęs į „etracker“ sąrašą.

Bing Ads
Mes taip pat naudojame internetinę reklamos programą Bing Ads. Kai paspaudžiate ant mūsų reklamos su Microsoft (Bing/Yahoo), slapukas yra nustatomas konversijos sekimui.

Norėdami sužinoti daugiau informacijos, skaitykite „Microsoft“ privatumo nuostatas.(4) Taikomi įstatymai

Taikomi tik įstatymai atitinkami Vokietijos Federacinės Respublikos.(5) Specialiosios naudojimo sąlygos

Jei specialiosios sąlygos, taikomos atskiriems šios interneto svetainės naudojimo atvejams, skiriasi nuo (1)–(4) punktų, tada atitinkamoje vietoje tai aiškiai nurodyta. Tuomet šiuo atveju taikomos specialiosios naudojimo sąlygos.(6) Pakartotinė Facebook rinkodara / nukreipimas

Be to, šiame tinklapyje naudojama Facebook socialinio tinklo pasirinktinė auditorija, 1601 South California Avenue, Palo Alto, CA 94304, JAV. Šis Facebook pikselis pažymi jus anonimiškai kaip mūsų svetainės lankytoją. Jums prisijungus prie Facebook, mes galime naudoti šią informaciją siūlydami Facebook reklamą, skirtą tikslinėms grupėms. Mes, šios svetainės operatoriai, negauname jokių asmeninių duomenų apie jus kaip naudotoją ar jūsų Facebook duomenų. Daugiau informacijos galima rasti Facebook privatumo patvirtinime https://www.facebook.com/about/privacy/. Mūsų svetainės lankytojai gali išjungti Facebook pasirinktinę auditoriją čia.

Atverdami svetainę, sutinkate priimti slapukus analizės, pritaikyto turinio ir reklamos tikslais.