TimoCom Logo

JavaScript yra išjungta Jūsų naršyklėje.

Todėl šios interneto svetainės funkcijų asortimentas yra sumažintas. Jeigu norite padidinti naudojimo diapazoną ir patogiau naudotis, prašome savo naršyklės nustatymuose laikinai įjungti JavaScript programą.

Įrankiai skirti tarptautinių krovinių ekspedijavimo paslaugoms.

"Jeigu man reikia laisvo transporto iš patikimos transporto įmonės, jį greitai ir nesunkiai surasiu TimoCom. Tai pat yra ir ieškant tinkamo atgalinio krovinio. O geriausia yra tai, kad visus krovinius aš galiu stebėti."

Parsisiųsti nemokamai

Jau dabar parsisiųskite TC Login prieigos programinę įrangą.


Mūsų vadybininkai mielai jums padės. Tiesiog paskambinkite +48 67 352 14 85.

Įrankiai skirti tarptautinių krovinių ekspedijavimo paslaugoms.

Suraskite atitinkamus krovinių ir transporto pasiūlymus
Daugiau informacijos

Nesvarbu, ar norite rasti patikimus transporto paslaugų tiekėjus, kurie gali pasiūlyti transporto priemones pramonės klientams, ar tarptautinius krovinius savo pačių transporto priemonėms: Su Europos rinkoje pirmaujančia TimoCom transporto ir krovinių birža TC Truck&Cargo® Jūs kasdien turite prieigą prie beveik pusės milijono transporto ir krovinių pasiūlymų iš daugiau kaip 36 000 patikrintų bendrovių iš visos Europos.

Jūsų pranašumai:

 • Kasdien iki pusės milijono tarptautinių krovinių ir transporto pasiūlymų
 • Susisiekite su daugiau negu 110 000 naudotojų iš visos Europos
 • Itin aukštas saugumo lygis, dėka TimoCom saugumo tinklas
 • Palankus mėnesinis mokestis

Papildomas privalumas krovinių ekspeditoriams:

Esant TC Truck&Cargo® klientu, Jūs galite nemokamai skelbti savo kainų pasiūlymus konkursų skelbimo programoje TC eBid®.

Mes norėtumėme Jus sudominti!

Išbandykite, rinkos lyderio krovinių biržą TC Truck&Cargo®, kaip naujas klientas iki 4 savaičių nemokamai ir be jokių įsipareigojimų.

Parsisiųsti

Visada verta žinoti, kur šiuo metu yra Jūsų vairuotojai: visos telematikos sistemos vienoje programoje
Daugiau informacijos

Naujos TC eMap® sekimo funkcijos dėka, krovinius ekspedijuojančių įmonių darbuotojams tapo ypač patogu nustatyti transporto priemonės buvimo vietą: tai padeda jiems stebėti ne tik jų pačių transportą, bet taip pat ir tą kuris priklauso jų verslo partneriams – nepriklausomai nuo telematikos sistemos teikėjo, kurio paslaugomis jie naudojasi. Papildomos integruotos funkcijos, tokios kaip maršruto planavimas ir išlaidų apskaičiavimas taip pat padeda, ruošiant pasiūlymus pramonės sektoriaus klientams ir derantis dėl kainų su vežėjais.

Jūsų pranašumai:

 • Stebėkite kelias skirtingas telematikos sistemas vienoje platformoje
 • Nėra diegimo bei konfigūracijos mokesčių: paprasčiausiai naudokite standartinę TimoCom platformą ir turimą telematikos įrenginį
 • Informacijos srautas tarp verslo partnerių akivaizdžiai pagreitėjo

TC eMap® suteikia transporto verslui daugiau skaidrumo ir efektyvumo

Nuo to laiko, kai visi verslo partneriai gali visas patvirtintas transporto priemones stebėti platformoje, ilgi ir brangūs telefono skambučiai tarp ekspeditorių ir vežėjų tapo laiko atgyvena. Dabar Jūs visuomet žinote, kur Jūsų prekės yra.

Skaičiuokite su juo!

Maršruto planavimo modulio dėka, galite apskaičiuoti maršrutą iki atitinkamos paskirties vietos tiesiai iš krovinių ir transporto biržos TC Truck&Cargo®. Tuo pačiu, TC eMap® galite apskaičiuoti maršruto kelionės išlaidas ir papildomas išlaidas. O tai suteikia pagrindą derantis dėl kainų ir suteikia galimybę skaičiuoti.

Mes norėtume Jus įtikinti!

Išbandykite TC eMap® – maršrutų apskaičiavimo ir sekimo sprendimus, kaip naujas klientas iki 4 savaičių nemokamai ir be jokių įsipareigojimų.

Parsisiųsti

Ilgalaikiams transporto užsakymams: logistikos tinklas, kurį sudaro daugiau kaip 36 000 patikrintų bendrovių iš visos Europos
Daugiau informacijos

Pasiekite 36 000 patikrintas bendroves, paskelbę vos vieną krovinių konkursą ir veiksmingai išvenkite transporto trūkumo šioje erdvėje. Arba pateikite pasiūlymus dėl pelningų, reguliarių transporto užsakymų. Internetinėje konkursų skelbimo platformoje Jūs ne tik rasite didelę tarptautinių krovinių vežimo įmonių pasiūlą, bet ir ilgalaikių krovinių pervežimo užsakymų iš pagrindinių gamybos ir prekybos klientų. Pasinaudokite galimybe ir gaukite naudos iš papildomų verslo galimybių!

Jūsų pranašumai:

 • Išvenkite laisvo transporto trūkumų, dėka milžiniškos transporto paslaugų teikėjų pasiūlos
 • Tiesioginis kontaktas su ypatingai svarbiais užsakovais iš visos Europos
 • Vidutiniškai per mėnesį paskelbiama apie 500 konkursų

Išskirtinis privalumas:

Esant TC Truck&Cargo® klientu, Jūs galite nemokamai dalyvauti transporto konkursuose programoje TC eBid®.

Mes norėtume Jus įtikinti!

Išbandykite, Europos pervežimo konkursų skelbimo programą TC eBid®, kaip naujas klientas iki 4 savaičių nemokamai ir be jokių įsipareigojimų.

Parsisiųsti

Išplėstas kontaktų tinklas: tai išsamūs tarptautinių transporto partnerių kontaktiniai duomenys
Daugiau informacijos

TC Profile® tai išsamus, patikrintų transporto partnerių iš visos Europos katalogas. Čia suraskite daugybės potencialių partnerių kontaktinius duomenis, bei papildomą informaciją apie transporto tipus ir veiklos kryptis, kurios atitiktų jūsų reikalavimus ir tiktų jūsų prekėms vežti. Suteikite sau galimybę gauti pelningus transporto užsakymus ir įveskite savo įmonės duomenis į Europos mastu veikiantį transporto įmonių katalogą TC Profile®.

Jūsų pranašumai:

 • Platesnės verslo galimybės: nauji verslo partneriai
 • Nemokama, Jūsų vykdomų krovinių siuntimo paslaugų reklama Europos mastu
 • Integruota kartu su TC Truck&Cargo® ir TC eBid®

Mes norėtume Jus įtikinti!

Išbandykite transporto įmonių katalogą TC Profile® kaip naujas TC Truck&Cargo® arba TC eBid® klientasiki 4 savaičių nemokamai ir be jokių įsipareigojimų.

O geriausia:

TC Profile® tai priedas prie pagrindinių TimoCom programų.

Parsisiųsti

Jau dabar parsisiųskite TC Login, kad galėtumėte nemokamai pasinaudoti mūsų programos teikiamais privalumais.

Pradėkite nemokamą testavimą!
Atverdami svetainę, sutinkate priimti slapukus analizės, pritaikyto turinio ir reklamos tikslais.