TimoCom Logo

JavaScript yra išjungta Jūsų naršyklėje.

Todėl šios interneto svetainės funkcijų asortimentas yra sumažintas. Jeigu norite padidinti naudojimo diapazoną ir patogiau naudotis, prašome savo naršyklės nustatymuose laikinai įjungti JavaScript programą.
Ekspeditoriams – TC Truck&Cargo®
„TimoCom krovinių ir transporto birža padeda greitai ir efektyviai optimizuoti mano transporto priemones.“

Pagreitinkite derybas ir sutarčių sudarymą, bei ilgalaikę dokumentaciją Supaprastinkite jūsų verslo komunikaciją su TimoCom Messenger!

Bendravimo įrankis jūsų sėkmei

Jums bus naudinga naujoji TimoCom Messenger programėlė. Kodel? Nes naujoji bendravimo funkcija optimizuos jūsų kasdieninį verslą didžiausioje Europos transporto platformoje. Atliekant daugybę užduočių vienu metu ir tvarkant verslo procesus, kai reikia greitai susisiekti, pateikti pasiūlymo aprašymą ar priimti pasiūlymą – Messenger – tai įvairialypė programa, kuri suteikia saugų ir į ateitį orientuotą bendravimą visoje TimoCom bendruomenėje.

Kitais žodžiais tariant – jūs taupote laiką ir pinigus – nes Messenger yra daugiau negu vien tik bendravimas

Privalumai iš pirmo žvilgsnio:

  • Su pasiūlymais susiję pokalbiai, įskaitant eksporto funkciją – idealiai tinka siekiant tvarkyti ir dokumentuoti su pasiūlymais susijusias (kainos) derybas
  • Kontaktų ir pokalbių sinchronizavimas mobiliuosiuose įrenginiuose – šia funkcija galima naudoti bet kurioje vietoje naudojant planšetinį kompiuterį ar išmanųjį telefoną.
  • Aiškus pokalbių išdėstymas bei pokalbių filtravimas ir administravimas pagal temas ir verslo partnerius viename lange – visi būtiniausi dalykai susiją su pasiūlymų užklausomis
  • Patikrinti verslo partneriai ir duomenų apsaugos instrukcijų laikymasis garantuoja saugumą, kuris atitinka TimoCom kokybę, prie kurios jau esate įpratę.
  • Bendrosios pokalbių funkcijos tinkle prieš ir po transporto paslaugų atlikimo.

Susisiekite!

Nuotraukų galerija susijusi su TimoCom Messenger
Atverdami svetainę, sutinkate priimti slapukus analizės, pritaikyto turinio ir reklamos tikslais.