TIMOCOM „Augmented Logistics“

TIMOCOM naujojo prekės ženklo tapatybė

Logistikos pramonė keičiasi. Taip pat ir TIMOCOM. Turime naują viziją ir misiją savo ateičiai bei pramonei. Ši nauja strateginė kryptis atsispindi mūsų naujajame įvaizdyje.

Ką norėtumėte žinoti?

Keičiasi logotipas, šūkis ir transporto platformos pavadinimas. Tačiau mėlyna išliks mūsų spalva.
Logistikos pramonė keičiasi, taip pat ir TIMOCOM. Mes apjungiame savo klientus ir rangovus, mašinas ir sistemas, duomenis bei pridėtinę vertę. Mes integruojame savo klientų procesus nuo jų inicijavimo iki įvykdymo. Visa tai ir dar daugiau sudaro mūsų naująjį TIMOCOM logotipą.
Naujasis logotipas bus pristatytas mūsų stende „IAA 2018“ konferencijoje Hanoveryje, rugsėjo 20 d. Po to mums reikės šiek tiek laiko viską pakeisti. Kai kur vis dar galėsite matyti ir mūsų senąjį logotipą.
Mūsų misija yra užtikrinti, kad logistika būtų išmani, saugi ir paprasta. Mūsų naujasis šūkis „Patobulinta logistika“ yra trumpa ir sąmojinga šio tikslo santrauka. „Patobulinta“ reiškia išplėsta, pagerinta, sustiprinta, padidinta. Tai puikiai tinka tam, ką mes darome. Galų gale, kiekviena TIMOCOM plėtra užtikrina, kad mūsų platformos naudotojo darbas bus išmanesnis, saugesnis ir paprastesnis. Mes plečiame ir tobuliname klientų galimybes, taigi ir visą logistikos pramonę, siekdami užtikrinti, kad jie būtų dar sėkmingesni. Kitaip tariant: „Patobulinta logistika“ - tai logistikos pramonės plėtra naudojant išmanius, saugius ir paprastus sprendimus, padedančius įveikti kasdienius TIMOCOM klientų iššūkius.
Džiaugiamės, galėdami ir toliau siūlyti savo naudotojams visas didžiausios Europos krovinių biržos privalumus. TIMOCOM yra daugiau nei tik krovinių birža ar platforma, kuri jau ilgą laiką didžiausią dėmesį skiria transportui. TIMOCOM - tai programų, paslaugų ir sąsajų įvairovė. Šie individualūs sprendimai yra apjungiami tinkle, kuriame jie sistemingai veikia kartu. Būtent todėl savo komunikacijoje naudojame komplektus; žengiame kitą loginį žingsnį. TIMOCOM yra pirmoji išmaniosios logistikos sistema Europoje.
Ne. Esamos sutartys ar susitarimai nesikeis. Susisiekti su mumis ir TIMOCOM galite tuo pačiu būdu.
Taip. TimoCom Soft- und Hardware GmbH dabar yra TIMOCOM GmbH, o teisinė forma lieka ta pati. Taip pat keičiasi ir mūsų adresas, kuris dabar yra Timocom Platz 1 40699 Erkrath.

Turite klausimų? Susisiekite su mūsų įmonės komunikacijos skyriumi.

dpasala@timocom.com

Į viršų