TIMOCOM Logo

JavaScript yra išjungta Jūsų naršyklėje.

Todėl šios interneto svetainės funkcijų asortimentas yra sumažintas. Jeigu norite padidinti naudojimo diapazoną ir patogiau naudotis, prašome savo naršyklės nustatymuose laikinai įjungti JavaScript programą.
TIMOCOM – Transporto-žodynas
Transporto žodynas

Įmonės logistika

Įmonės logistika – tai bendroji sąvoka, nusakanti visas konkrečios įmonės logistikos veiklas. Ši sąvoka apima visus vidinius įmonės logistikos aspektus. Tai – įsigijimo, vidaus gamybos logistika bei pagamintų prekių siuntimas ir platinimas.

Sąvoka
Verslo vadyboje „logistikos“ sąvoka apibrėžiama kaip fizinio prekių ir susijusios informacijos srauto planavimas, valdymas, įgyvendinimas bei stebėjimas visoje įmonės pridėtinės vertės grandinėje.

Logistikos užduotis turi atlikti visos įmonės, nepriklausomai nuo pramonės srities. Įmonės logistika – tai bendroji sąvoka, nusakanti įvairius konkrečios įmonės logistikai keliamus reikalavimus. Logistikos srityje dirbančios įmonės taip pat specializuojasi fiziniame prekių sraute ir vykdo šias užduotis bei visus susijusius įsipareigojimus kitoms įmonėms kaip paslaugų teikėjai, ypač gabenant krovinius.
Atverdami svetainę, sutinkate priimti slapukus analizės, pritaikyto turinio ir reklamos tikslais.