TIMOCOM Logo

JavaScript yra išjungta Jūsų naršyklėje.

Todėl šios interneto svetainės funkcijų asortimentas yra sumažintas. Jeigu norite padidinti naudojimo diapazoną ir patogiau naudotis, prašome savo naršyklės nustatymuose laikinai įjungti JavaScript programą.
TIMOCOM – Transporto-žodynas
Transporto žodynas

Konkreti data

Fiksuota data yra nurodoma, jei priėmus transporto pasiūlymą, susitariama dėl konkretaus laiko, per kurį sunkvežimis turi būti pakrautas arba iškrautas. Toks susitarimas yra sutartimi sutartų paslaugų dalis.

Sąvoka
Fiksuota data pakeitė sąvoką „suplanuoti kroviniai“, kuri šiuo metu nebėra plačiai naudojama. Bendrasis terminas yra „fiksuotas sandoris“.

Kasdienė veikla
Dėl fiksuotos datos dažniausiai susitariama atliekant iškrovimą, o pakrovimą – rečiau. Iš esmės, fiksuota data nurodo naujausią galimą laiką, per kurį krovinys turi būti pristatytas klientui. Jei sunkvežimis atvyksta anksčiau, vis tiek bus laikoma, kad krovinys buvo pristatytas laiku. Tačiau yra ir tokių fiksuotų datų, kai krovinys negali būti pristatytas anksčiau. Tai gali būti dėl įvairių priežasčių, pvz., tam tikram laikui išnuomotas kranas iškrauti krovinius, užblokuojama gatvė, kad į ją galėtų patekti autokrautuvas. Be to, fiksuota data užtikrina griežtą laiko valdymą. Tai leidžia apsisaugoti nuo prastovų pakrovimo rampose.
Atverdami svetainę, sutinkate priimti slapukus analizės, pritaikyto turinio ir reklamos tikslais.