skip navigation
24.11.2019

Patikimas ir tvarus sistemų partneris

KAPPA STAR grupė naudoja TIMOCOM efektyviai logistikai

KAPPA STAR grupė investuoja į gerą reputaciją turinčias įmones (Serbijoje), kurios yra savo srities lyderės. Pavyzdžiui, „Jaffa“ sausainių fabrikas Crvenkoje ar „Banini“ sausainių ir pyragų fabrikas Kikindoje. Be tradicinių kepinių gamintojų, grupei taip pat priklauso popieriaus tiekimo įmonė FHB, „Ekostar Pak“ įmonė ir nuo 2003 m. veikianti garsi Belgrado kartono gamykla UMKA.

„Dėka informacijos apie laisvą transportą, kuri pateikiama per trumpą laiką, kas lemia trumpus pristatymo terminus, TIMOCOM Smart Logistics System mums yra vertingas įrankis“.
Bendrinti...

UMKA yra gerai žinomas perdirbto popieriaus ir kartono gamintojas, kuris rūpinasi tvarumu. Gamindama aukščiausios kokybės kartoną pagal Europos kokybės standartus, įmonė naudoja tik makulatūrą. Ekologiška produkcija išskiria įmonę iš konkurentų. Pvz., 100 tonų makulatūros sunaudojama tokiam pačiam kartono kiekiui pagaminti, neprarandant išteklių. Įmonė gamina 20 proc. perdirbamų dėžių vidaus rinkai Serbijoje, o 80 proc. produkcijos eksportuoja į kitas 28 Europos šalis. Eksportas į Europą yra didžiausias grupės logistikos iššūkis.

„KSG Logistik“ generalinio direktoriaus Goran Vučetić teigimu, KAPPA STAR grupė labai išaugo per pastaruosius keletą metų. Iš viso KAPPA STAR grupė vykdo apie 30 000 pilnai pakrautų sunkvežimių užsakymų. Puiki užsakymų situacija KAPPA STAR grupėje, be abejo, padidino jų logistikos poreikius, kurie iki šiol buvo organizuojami centriniame įmonės logistikos skyriuje. Siekdamas efektyviai išspręsti šį iššūkį, KAPPA STAR grupės centrinis logistikos skyrius buvo pakeistas į nepriklausomą įmonę, kuri kaip KSG LOGISTICS (Kappa Star Group LOGISTICS) šiuo metu atlieka ne tik visos grupės, bet ir išorės įmonių logistiką.

Be fiksuotų sutarčių su logistikos ir transporto įmonėmis, jiems visada reikalingi alternatyvūs sprendimai greitam užsakymų, gautų per trumpą laiką, vykdymui. Tokiu būdu daugybė transporto įmonių iš įvairių šalių pradėjo bendradarbiauti su Serbijos grupe. Tai daugiausia yra įmonės, kurios buvo rastos naudojantis TIMOCOM Smart Logistics System. Kai atsiranda skubus užsakymas, KAPPA STAR grupė gali greitai reaguoti, naudodama krovinių pervežimo Smart App, ir planuoti veiksmus pagal savo poreikius.

TIMOCOM Smart Logistics System yra jų darnios strategijos dalis. Taip yra todėl, kad naudodama TIMOCOM įmonė gali išvengti nereikalingų transporto važiavimų tuščiomis, žymiai sumažinti išmetamo CO2 kiekį ir išteklių naudojimą. Tiksliai laikantis tvarumo strategijos, kurios laikosi KAPPA STAR grupė.

„UMKA yra žinoma dėl greitų pristatymų. TIMOCOM pranašumas mūsų įmonei yra lankstumas, nes Serbijoje yra vis mažiau laisvų pervežimus atliekančių sunkvežimių“, - sakė Goran Vučetić iš KSG LOGISTICS. „Dėka informacijos apie laisvą transportą, kuri pateikiama per trumpą laiką, kas lemia trumpus pristatymo terminus, TIMOCOM Smart Logistics System mums yra vertingas įrankis“.

Naudodamos intelektualias TIMOCOM paslaugas, KAPPA STAR grupės įmonės turi galimybę greitai ir patikimai eksportuoti savo produktus į tolimus regionus. Pavyzdžiui, ilgiausiai transportuojami kroviniai išvyksta iš UMKA Belgrade ir yra gabenami 10 000 km į Meksiką arba 6 000 km į Kazachstaną.

Kai kalbama apie bendradarbiavimą logistikos srityje, TIMOCOM siūlo labai naudingą ir svarbią sistemą augančiai įmonių grupei. KSG LOGISTICS UMKA pasinaudojo TIMOCOM Smart Logistics System, kad užmegztų tvirtus verslo ryšius su daugeliu esamų partnerių.

„Per pastaruosius kelerius metus TIMOCOM buvo svarbus KAPPA STAR grupės logistikos partneris ir padėjo mums patikimai bei lengvai vykdyti trumpalaikius užsakymus. Mūsų įmonei nuolat augant ir didėjant KSG LOGISTICS pajėgumams, mes ateityje ir toliau pasitikėsime šiuo patikimu logistikos procesų partneriu“, - reziumavo Goran Vučetić. Smart Logistics System padeda mums protingai, paprastai ir saugiai vykdyti savo užsakymus“.

Į viršų