skip navigation
24.10.2019

Karšta kava su TIMOCOM „TransLogistica 2019“ parodoje

Kuo galime būti Jums naudingi? - TIMOCOM komanda kviečia Jus apsilankyti ir pabendrauti prie jų stendo

Ar verslo susitikimai turi kelti stresą? Žinoma, ne! TIMOCOM puikiai tai žino, todėl norėtų pakviesti Jus kavos „TransLogistica 2019“ parodoje ir aptarti, kuo galėtų būti Jums naudingi Jūsų kasdieniame darbe.
Ar verslo susitikimai turi kelti stresą? Žinoma, ne! TIMOCOM puikiai tai žino, todėl norėtų pakviesti Jus kavos „TransLogistica 2019“ parodoje!
Bendrinti...

Kada ir kur?

7-oji tarptautinė transporto ir logistikos paroda „TransLogistica Poland 2019“ vyks „EXPO XXI“ (ul. Prądzyńskiego 12/14, Varšuva) lapkričio 5–7 d. Paruošėme 80 m2 parodų erdvę H1 salėje, kad galėtumėte apsilankyti ir pasikalbėti dalykiškai neformalioje bei jaukioje aplinkoje. Mūsų stendo  numeris B2. Čia lauksime Jūsų ne tik su kava.

Specialistų komanda

Komanda yra vienas svarbiausių TIMOCOM elementų, todėl subūrėme aukštos kvalifikacijos specialistus, kad Jums padėtume. Jų tarpe yra Marcin Kutzmann, kuris daugybę metų skaito paskaitas prekybos konferencijose ir rūpinasi naujų sprendimų įgyvendinimu, daugiausia dėmesio skirdamas telematikos sistemų integracijai. Paklauskite jo apie tai ir jis mielai Jums padės. Kitas komandos narys yra Paweł Rydelek, kuris yra atsakingas už su produktais susijusius mokymus Lenkijos padalinyje. TIMOCOM greitai vystosi, todėl Pawel yra kaip tik tas ekspertas, kuris pristatys sistemą, kurią puikiai išmano. Neįmanoma išvardyti visų, tačiau reikėtų paminėti ir Natalia Mankiewicz, kuri su TIMOCOM dirba jau 16 metų. Tokia didžiulė patirtis bei žinios yra neįkainojama dovana mūsų klientams, nes ji puikiai išmano TIMOCOM produktus bei su šia pramone susijusias problemas.

Informacija apie tai, kaip greitai ir sėkmingai išspręsti problemas, yra raktas į sėkmę. TIMOCOM siūlo pasinaudoti jų gerąja praktika. „TransLogistica 2019“ paroda yra viena geriausių galimybių tiesiogiai susitikti su klientais ir partneriais, bei įgyti naujos patirties ir apsikeisti nuomonėmis. Tuo labiau, kad visa tai vyksta Europos lygiu. "Verta išnaudoti tokią veiksmingą tarptautinių tinklų kūrimo galimybę“, - pabrėžia vadovas Lenkijai, Baltijos ir NVS šalims Denis Pašala.

Paprasti sprendimai yra geriausi – „Smart Safe Simple“

Smart Logistics System yra pirmoji tokio tipo sistema Europoje, kuri yra ne tik daugelio metų darbo ir patirties rezultatas, bet ir galimybė pažvelgti į ateitį. TIMOCOM mano, kad logistika turėtų būti kuo paprastesnė ir be iššūkių. Būtent todėl mūsų sistema yra nuolat tobulinama. Sistemos naudotojai nuo birželio mėnesio naudojasi nauju pradžios puslapiu.


 Įdiegtas šoninis meniu, padalijimas į skiltis, atitinkančias konkrečias pervežimų proceso veiklas, taip pat atsirado mygtukas „Rodyti“, kuris supaprastina prieigą prie tuo metu reikalingos funkcijos ir rodo krovinį, transporto priemonę ar sandėlį. Jei norėtumėte sužinoti daugiau ar turite pastabų ir klausimų, kaip galima pasinaudoti mūsų sistema Jūsų įmonei plėtoti ar darbui palengvinti, mes mielai Jus pakviesime kavos. Kalbėsime apie tai, kas svarbiausia Jums, draugiškoje ir malonioje atmosferoje.


 Laukiame Jūsų!

Jūsų TIMOCOM komanda

Daugiau informacijos apie TIMOCOM galima rasti tinklalapyje: www.timocom.lt.

Į viršų