Hermes Forwards Srl.

Hermes Forwards Srl. – tai Rumunijoje veikianti transporto ir krovinių pervežimo įmonė. 20 žmonių komanda turi didžiulę patirtį tiek Rumunijos, tiek Europos krovinių vežimo rinkoje. Organizacija veikia visoje Rumunijoje ir turi biurus Bukarešte, Timišoaroje, Devoje, Satu Marėje bei Mierkuria-Čuke. Jų vežėjų tinklas užtikrina išvystytą, patikimą ir pripažintą kokybę. Įmonė turi prieigą prie daugiau nei 2000 sunkvežimių per dieną. Jos partneriai yra tarptautinės kompanijos bei mažos ir vidutinės įmonės visoje Europoje.

TC: Ar galėtumėte apibūdinti atvejį, kai su verslu susijusi problema buvo sėkmingai išspręsta TIMOCOM tarptautinės skolų išieškojimo paslaugos dėka?

Csaba Török: Galime paminėti įvairias sėkmės istorijas, sėkmės rodiklis siekia lygiai 93,75 proc.. Buvo daugybė atvejų, kai su Jūsų pagalba atgavome didesnę nei 10 000 eurų sumą. Kadangi mūsų bendradarbiavimas tęsėsi, mano kolegos išmoko dirbti su Jūsų darbuotojais – tai padėjo mums greičiau ir efektyviau išspręsti keletą ginčų. Žinoma, ne visada yra sumokama visa suma iš karto, kartais ji mokama dalimis, tačiau mums tai vis tiek yra pasisekimas.

TC: Kokiu būdu nusprendžiate, kad patys jau nebegalite išspręsti ginčo ir turite kreiptis į TIMOCOM dėl tarptautinės skolų išieškojimo paslaugos? Ir kaip mūsų skolų išieškojimo paslauga teikia sprendimus, kurie padeda išvengti ilgalaikio bylinėjimosi?

Csaba Török: Mes pateikiame tarptautiniam skolų išieškojimo departamentui visus atvejus, kurie viršija 30 dienų mokėjimo terminą ir kai neturime informacijos apie mokėjimą. Kreipiamės pagalbos, ypač kai kalbama apie tarptautinius partnerius, kadangi tarptautinė komanda dirba efektyviau kitose šalyse. Mes iš tiesų manome, kad papildoma paslauga mums yra greitas ir veiksmingas procesas bei skaidrus, konkretus ir greitas bendradarbiavimas įvairiais klausimais.

Į viršų