Visos naujienos trumpai

Naujausi pranešimai spaudai

Sužinokite daugiau apie skolų išieškojimo paslaugą“
19.08.2020

Ką daryti, jei klientas vėluoja apmokėti sąskaitą?

Krovinys nuvežtas, tačiau į sąskaitą sutarta suma nepervesta... Kaip transporto įmonė tikitės, jog užsakovai apmokės sąskaitas, kai prekės bus pristatytos. Tačiau beveik kiekvienai įmonei tenka susidurti su verslo partneriais, kurie vėluoja sumokėti arba visai neapmoka sąskaitos. Jei nebuvo sumokėta iki sutarto laiko, tenka kreiptis į teisininkus. Tačiau neverta ieškoti teisinės pagalbos, kol nėra išnaudoti kiti skolų atgavimo būdai. Pateikiame tris patarimus, ką galite padaryti kaip įmonė, kad atgautumėte pinigus už neapmokėtas sąskaitas.

Skaityti daugiau >
TIMOCOM transporto barometras: dramatiškas nuosmukis dėl koronaviruso pandemijos
23.07.2020

TIMOCOM transporto barometras: dramatiškas nuosmukis dėl koronaviruso pandemijos

Erkrath, 2020-07-23 – Dėl visą pasaulį apėmusios pandemijos transporto paslaugų sektorius balandį ir gegužę, kai paprastai būna daug krovinių, stipriai susitraukė. „Antrąjį 2020 m. ketvirtį mūsų transporto barometras fiksavo bendrą 45 procentų nuosmukį krovinių pervežimo sektoriuje lyginant su praėjusiais metais“ teigia, TIMOCOM įmonės atstovas Gunnar Gburek. Transporto paslaugų srautai Vokietijos viduje tuo pačiu laikotarpiu sumenko dar labiau.

Skaityti daugiau >
Krovinių pasiūlymai Europoje pirmo ketvirčio 2020 ataskaita
04.05.2020

TIMOCOM transporto barometras: Europos transporto rinka per koronaviruso sukeltą krizę stipriai svyruoja

Dėl neužtikrintumo jausmo, kurį sukėlė koronaviruso krizė, Europos transporto rinkoje trumpam laikui staigiai padidėjo krovinių pasiūlymų. „Daugelis įmonių pateikė užsakymus anksčiau, nes baiminosi dėl galimo sienų uždarymo ir kitų apribojimų, susijusių su kova su koronavirusu“ teigia TIMOCOM verslo analitikas Tilman Fecke, komentuodamas iki kovo mėnesio vidurio neįprastai padidėjusį krovinių pasiūlymų kiekį Europos pirmaujančioje krovinių biržoje.

Todėl TIMOCOM fiksavo rekordinį 16 procentų krovinių pasiūlymų padidėjimą per pirmąjį 2020 m. ketvirtį lyginant su praeitais metais. Pervežimų iš ES šalių į Italiją padaugėjo 26 procentais, o transporto priemonių, keliaujančių į Lenkiją, skaičius padidėjo net 53 procentais. Labiausiai kilo sunkvežimių su šaldymo įranga (šaldytuvais) poreikis. Krovinių biržos ataskaitoje matoma, kad pasiekus piką transporto su temperatūros valdymo įranga paklausa pakilo 50 procentų lyginant su praeitais metais.

Skaityti daugiau >

Medija

Mediateka, skirta vizualiai pagerinti TIMOCOM tekstus ir tekstus apie TIMOCOM. Galima atsisiųsti šių šešių kategorijų vaizdus ir dokumentus: verslo medžiaga (Business materials), grafikai (Imagery), lankstinukai (Brochures), logotipai (Logos), galerija (Picture gallery) ir sistema / paslaugos (System/Services). Taip pat galima filtruoti, pavyzdžiui, pagal kalbą, ir taip mediateką naudoti intuityviai.

Eiti į medijos biblioteką

Kontaktai spaudai

TIMOCOM GmbH
Įmonės komunikacija
Timocom Platz 1
DE-40699 Erkratas

+49 211 88 26 69 34

+49 211 88 26 59 34

dpasala@timocom.com

Į viršų

Atverdami svetainę, sutinkate priimti slapukus analizės, pritaikyto turinio ir reklamos tikslais. Sužinokite daugiau