skip navigation

Visos naujienos trumpai

Naujausi pranešimai spaudai

Barometr transportowy TIMOCOM q1/2022
04.05.2022

Transporto barometras: ekonominės karo pasekmės veikia transporto pramonę

Erkrath, 2022-04-11 – Pirmąjį 2022 m. ketvirtį bendrai situacijai didelę įtaką darė Rusijos karo Ukrainoje padariniai. Europos ekonomika išgyvena nuosmukį. Visgi, transporto paklausa dar išlieka. Deja, padidėjusios energijos kainos jau daro didelį poveikį kelių transportui. Pramonė susiduria su didžiuliais iššūkiais.

Skaityti daugiau >
25 years TIMOCOM Wilhelm Dallmann
05.04.2022

Taupome laiką jau 25 metus – interviu su Dallmaco, seniausiu TIMOCOM klientu

2022 m. TIMOCOM švenčia savo sidabrinį jubiliejų. Jau 25 metus naudojame Smart Logistics System, kad tobulintume logistikos pramonę ir padėtume jai kelyje į Logistics 4.0. O Dallmaco Speditionsgesellschaft mbH nuo pat pradžių buvo mūsų ištikimas klientas. Welle, netoli Hamburgo, įsikūrusiai ekspedicinei įmonei 1997 m. buvo tik 5 metai – tai buvo laikas, kai įmonė žengė pirmuosius žingsnius link skaitmeninių logistikos procesų naudojant naujai sukurtą krovinių biržą. Susėdome su generaliniu direktoriumi Wilhelm Dallmann aptarti mūsų bendros istoriją, pakalbėti apie tuometinius pramonės iššūkius ir sužinoti, kaip mūsų sistema padeda Dallmaco ir šiandien.

Skaityti daugiau >
TIMOCOM Hegelmann Abona success story
04.04.2022

Procesų integravimas siekiant didinti efektyvumą ir išvengti klaidų

Hegelmann Express GmbH optimizuoja savo procesus pasitelkusi skaitmeninius sprendimus. API sutrumpina procesus ir padeda sutaupyti laiko, kad darbuotojai galėtų dirbti dar efektyviau.

Hegelmann Express GmbH, kaip tarptautinė transporto paslaugų teikėja, privalo užtikrinti, kad svarbūs kroviniai kiekvieną kartą būtų pristatyti laiku. Vežant krovinius labai svarbu, kad viskas vyktų sklandžiai ir krovinys nesunkiai pasiektų paskirties vietą. Todėl Hegelmann nagrinėja ir optimizuoja visus tiekimo grandinės procesus, siekiant užtikrinti sklandžią eigą bei veiksmingiau aptarnauti klientus. Laikas – pinigai, o klaidos, kurių galima išvengti, lemia nereikalingas išlaidas. Tad nenuostabu, kad transporto bendrovė nuolat ieško būdų bei priemonių, kaip racionalizuoti ir optimizuoti savo procesus.

Tačiau šeimai priklausančios bendrovės susiduria su iššūkiu: kaip integruoti įvairius skaitmeninius sprendimus į esamą procesų architektūrą? Siekiant išspręsti šią problemą, Hegelmann pradėjo glaudžiau bendradarbiauti su FreightTech įmone TIMOCOM ir įmonės išteklių planavimo sistemos teikėju ABONA.

Skaityti daugiau >

Esami sektoriaus straipsniai

17.02.2021

Ar koronavirusas keičia, kaip mokėjimai apdorojami logistikos pramonėje?

Jei sąskaitos apmokėjimo data praėjo, skolų išieškojimo tarptautiniu mastu paslauga klientams gali padėti atgauti pinigus. Mūsų komanda sėkmingai susidoroja su maždaug 86 procentais atvejų. Šiame interviu TIMOCOM teisininkas ir skolų išieškojimo paslaugos direktorius Alexander Oebel pasidalins paslaugos sėkmės paslaptimis. Jis taip pat pasidalina įžvalgomis apie dabartines mokėjimų praktikas logistikos pramonėje bei pateikia patarimų, į ką atkreipti dėmesį apdorojant mokėjimus.

Skaityti daugiau >
Eliza Wyrwich dirba Mega Pol Trans įmonės Piloje buhalterijos, finansų ir skolų išieškojimo skyriuje, kuris neapmokėtoms sąskaitoms tvarkyti naudojasi TIMOCOM skolų išieškojimo paslauga.
19.01.2021

Mega Pol Trans naudojasi TIMOCOM skolų išieškojimo tarptautiniu mastu paslauga

Jei mokėjimo data praėjo ir susisiekus su skolininku jokio rezultato pasiekti nepavyko, skolų išieškojimo paslaugos teikėjas gali padėti jūsų įmonei atgauti nesumokėtą sumą. Mega Pol Trans, transporto įmonė iš Lenkijos, naudoja TIMOCOM skolų išieškojimo paslaugą bei džiaugiasi iki 90 procentų sėkmingai išsprendžiamų atvejų.

Skaityti daugiau >

Kontaktai spaudai

TIMOCOM GmbH
Įmonės komunikacija
Timocom Platz 1
DE-40699 Erkratas

+49 211 88 26 69 34

+49 211 88 26 59 34

dpasala@timocom.com

Į viršų