Visos naujienos trumpai

Naujausi pranešimai spaudai

Krovinių pasiūlymai Europoje pirmo ketvirčio 2020 ataskaita
04.05.2020

TIMOCOM transporto barometras: Europos transporto rinka per koronaviruso sukeltą krizę stipriai svyruoja

Dėl neužtikrintumo jausmo, kurį sukėlė koronaviruso krizė, Europos transporto rinkoje trumpam laikui staigiai padidėjo krovinių pasiūlymų. „Daugelis įmonių pateikė užsakymus anksčiau, nes baiminosi dėl galimo sienų uždarymo ir kitų apribojimų, susijusių su kova su koronavirusu“ teigia TIMOCOM verslo analitikas Tilman Fecke, komentuodamas iki kovo mėnesio vidurio neįprastai padidėjusį krovinių pasiūlymų kiekį Europos pirmaujančioje krovinių biržoje.

Todėl TIMOCOM fiksavo rekordinį 16 procentų krovinių pasiūlymų padidėjimą per pirmąjį 2020 m. ketvirtį lyginant su praeitais metais. Pervežimų iš ES šalių į Italiją padaugėjo 26 procentais, o transporto priemonių, keliaujančių į Lenkiją, skaičius padidėjo net 53 procentais. Labiausiai kilo sunkvežimių su šaldymo įranga (šaldytuvais) poreikis. Krovinių biržos ataskaitoje matoma, kad pasiekus piką transporto su temperatūros valdymo įranga paklausa pakilo 50 procentų lyginant su praeitais metais.

Skaityti daugiau >
31.03.2020

Reaguodama į dabartinę situaciją TIMOCOM praplės galimybes naudotis Europoje pirmaujančia krovinių ir sandėlių birža

IT įmonė užtikrins, kad pristatymo grandines bei darbą su klientais būtų galima organizuoti dirbant namuose

     ·         IP adreso apribojimai panaikinami, kol situacija nepasikeis 

·         Daugiau nei 5 000 licencijų turėtojų jau pasinaudojo tokia galimybe

·         Mūsų tikslas yra išvengti krovinių pervežimo sutrikimų ir suteikti prieigą prie kasdien atnaujinamų 750 000 krovinių bei laisvo transporto pasiūlymų visoje Europoje

Skaityti daugiau >
24.11.2019

Patikimas ir tvarus sistemų partneris

KAPPA STAR grupė investuoja į gerą reputaciją turinčias įmones (Serbijoje), kurios yra savo srities lyderės. Pavyzdžiui, „Jaffa“ sausainių fabrikas Crvenkoje ar „Banini“ sausainių ir pyragų fabrikas Kikindoje. Be tradicinių kepinių gamintojų, grupei taip pat priklauso popieriaus tiekimo įmonė FHB, „Ekostar Pak“ įmonė ir nuo 2003 m. veikianti garsi Belgrado kartono gamykla UMKA.

Skaityti daugiau >

Medija

Mediateka, skirta vizualiai pagerinti TIMOCOM tekstus ir tekstus apie TIMOCOM. Galima atsisiųsti šių šešių kategorijų vaizdus ir dokumentus: verslo medžiaga (Business materials), grafikai (Imagery), lankstinukai (Brochures), logotipai (Logos), galerija (Picture gallery) ir sistema / paslaugos (System/Services). Taip pat galima filtruoti, pavyzdžiui, pagal kalbą, ir taip mediateką naudoti intuityviai.

Eiti į medijos biblioteką

Kontaktai spaudai

TIMOCOM GmbH
Įmonės komunikacija
Timocom Platz 1
DE-40699 Erkratas

+49 211 88 26 69 34

+49 211 88 26 59 34

dpasala@timocom.com

Į viršų

Atverdami svetainę, sutinkate priimti slapukus analizės, pritaikyto turinio ir reklamos tikslais. Sužinokite daugiau