skip navigation

Visos naujienos trumpai

Naujausi pranešimai spaudai

krovinių bumas paskutiniais metų mėnesiais
29.01.2021

TIMOCOM transporto barometras: krovinių bumas paskutiniais metų mėnesiais

Ketvirtajame koronaviruso pandemijos paženklintų metų ketvirtyje situacija rinkoje ir toliau gerėjo. TIMOCOM transporto barometras fiksavo, kad 44 Europos šalyse buvo įvesta 9 % daugiau krovinių lyginant su ankstesniu 2020 m. ketvirčiu. Nors spalį (-4 %) ir lapkritį (-28 %) buvo pateikta mažiau krovinių pasiūlymų lyginant su rugsėju, kuris buvo neįprastai stiprus mėnuo (+70 %), visa pramonė parodė dar neregėtą atsigavimo mastą gruodžio mėnesį. Krovinių skaičius dar kartą didėjo 18 % lyginant su ankstesniu mėnesiu. Šį augimą verta paminėti ir todėl, kad gruodį buvo beveik 1,5 milijono daugiau krovinių pasiūlymų nei 2020 m. lapkričio mėnesį. Tai tikrai netikėtas rezultatas, nes paprastai paskutinį metų mėnesį verslo apsukos mažėja.

Skaityti daugiau >
Naujos galimybės dėl transporto ir krovinių biržų pasaulio automatizavimo ir integravimo
29.01.2021

Naujos galimybės dėl transporto ir krovinių biržų pasaulio automatizavimo ir integravimo

TSL pramonės veteranai prisimena, kaip užsiėmė verslu su telefonų knyga rankoje. Tuomet darbas logistikos srityje buvo paprastesnis organizaciniu požiūriu, tačiau taip pat vyko lėčiau ir sukurdavo mažiau galimybių. Šiandien jau sunku įsivaizduoti analogiškai valdomą transportą. Skaitmeninimas vystosi kartu su didėjančiais rinkos lūkesčiais. Šiuo metu daugelio įmonių tikslas yra sutrumpinti tiekimo grandinę, konsoliduoti siuntas ir, visų pirma, supaprastinti pasiūlymų teikimo ir paieškos procedūrą.

Skaityti daugiau >
Moteris tikrina sąskaitas, kurių apmokėjimas vėluoja.
01.10.2020

Septyni dažniausiai užduodami klausimai apie skolų išieškojimą

Vienas iš būdų tvarkyti vėluojančius mokėjimus yra užsakyti skolų išieškojimo paslaugą. Tačiau daugelis žmonių nežino, ką ši paslauga apima.
Šiame tinklaraščio straipsnyje pateikiame atsakymus į septynis klausimus, kuriuos žmonės klausia prieš užsakydami skolų išieškojimo paslaugą.

 

Skaityti daugiau >

Esami sektoriaus straipsniai

17.02.2021

Ar koronavirusas keičia, kaip mokėjimai apdorojami logistikos pramonėje?

Jei sąskaitos apmokėjimo data praėjo, skolų išieškojimo tarptautiniu mastu paslauga klientams gali padėti atgauti pinigus. Mūsų komanda sėkmingai susidoroja su maždaug 86 procentais atvejų. Šiame interviu TIMOCOM teisininkas ir skolų išieškojimo paslaugos direktorius Alexander Oebel pasidalins paslaugos sėkmės paslaptimis. Jis taip pat pasidalina įžvalgomis apie dabartines mokėjimų praktikas logistikos pramonėje bei pateikia patarimų, į ką atkreipti dėmesį apdorojant mokėjimus.

Skaityti daugiau >
Eliza Wyrwich dirba Mega Pol Trans įmonės Piloje buhalterijos, finansų ir skolų išieškojimo skyriuje, kuris neapmokėtoms sąskaitoms tvarkyti naudojasi TIMOCOM skolų išieškojimo paslauga.
19.01.2021

Mega Pol Trans naudojasi TIMOCOM skolų išieškojimo tarptautiniu mastu paslauga

Jei mokėjimo data praėjo ir susisiekus su skolininku jokio rezultato pasiekti nepavyko, skolų išieškojimo paslaugos teikėjas gali padėti jūsų įmonei atgauti nesumokėtą sumą. Mega Pol Trans, transporto įmonė iš Lenkijos, naudoja TIMOCOM skolų išieškojimo paslaugą bei džiaugiasi iki 90 procentų sėkmingai išsprendžiamų atvejų.

Skaityti daugiau >

Kontaktai spaudai

TIMOCOM GmbH
Įmonės komunikacija
Timocom Platz 1
DE-40699 Erkratas

+49 211 88 26 69 34

+49 211 88 26 59 34

dpasala@timocom.com

Į viršų