skip navigation

Visos naujienos trumpai

Naujausi pranešimai spaudai

Moteris tikrina sąskaitas, kurių apmokėjimas vėluoja.
01.10.2020

Septyni dažniausiai užduodami klausimai apie skolų išieškojimą

Vienas iš būdų tvarkyti vėluojančius mokėjimus yra užsakyti skolų išieškojimo paslaugą. Tačiau daugelis žmonių nežino, ką ši paslauga apima.
Šiame tinklaraščio straipsnyje pateikiame atsakymus į septynis klausimus, kuriuos žmonės klausia prieš užsakydami skolų išieškojimo paslaugą.

 

Skaityti daugiau >
Transporto konsolidavimo metu daugybė mažų krovinių vežama vienu transportu.
01.10.2020

Krovinių konsolidavimas gamybos ir prekybos pramonėse

Krovinių konsolidavimas, kitaip tariant kelių mažesnių krovinių vežimas vienu transportu, yra įprasta praktika krovinių pervežimo įmonėse ir vis labiau populiarėja gamybos pramonėje. Šiuo metu pastebima tendencija, kad atskiri kroviniai tampa vis mažesni – šis reiškinys vadinamas „Lot size 1“. Viena itin svarbi šios tendencijos priežastis yra vis didėjanti skaitmenizacija, kuri suteikia galimybę, pavyzdžiui, privatiems klientams, užsakyti mažiausią galimą produktų kiekį tiesiogiai iš gamintojo.

Skaityti daugiau >
Dal Ferro sėkmingas veiklos tęsimas pandemijos metu
30.09.2020

Veiksminga Italijos ekspedijavimo įmonės Dal Ferro veiklos strategija pandeminės krizės metu

Koronaviruso pandemija paliko savo pėdsaką Italijos ekonomikoje, įskaitant transporto ir logistikos pramonę. Tačiau Italijos transporto kompanija Dal Ferro, pasitelkdama savo kūrybiškumą ir su TIMOCOM palaikymu, nepaisant visų sunkumų, rado būdą tęsti savo veiklą ir įveikti daugybę kasdienių problemų.

Skaityti daugiau >

Medija

Mediateka, skirta vizualiai pagerinti TIMOCOM tekstus ir tekstus apie TIMOCOM. Galima atsisiųsti šių šešių kategorijų vaizdus ir dokumentus: verslo medžiaga (Business materials), grafikai (Imagery), lankstinukai (Brochures), logotipai (Logos), galerija (Picture gallery) ir sistema / paslaugos (System/Services). Taip pat galima filtruoti, pavyzdžiui, pagal kalbą, ir taip mediateką naudoti intuityviai.

Eiti į medijos biblioteką

Kontaktai spaudai

TIMOCOM GmbH
Įmonės komunikacija
Timocom Platz 1
DE-40699 Erkratas

+49 211 88 26 69 34

+49 211 88 26 59 34

dpasala@timocom.com

Į viršų