Karzol Trans

Karzol-Trans buvo įkurta 1997 m. Įmonės vadovai turi daugiau nei 20 metų patirties, susijusios su pervežimais šalyje ir jos ribų. Įmonė, įsikūrusi Vengrijoje, yra privati ​​vengrų nuosavybė. Jų biuras yra Manoro mieste, kuriame įrengta visiškai sukomplektuota automobilių remonto bazė, skirta lengvųjų ir komercinių transporto priemonių priežiūrai ir remontui, įskaitant automobilių plovyklą ir kėbulų remonto servisą. Taip pat šioje vietoje yra AS24 degalinės. Įmonė orientuojasi į tarptautinį maisto produktų ir šaldytų produktų vežimą bei specializuojasi aukštos kokybės jautrių techninių prekių siuntimo srityje. Daugiausia pervežimų atliekama į vakarų ir pietų Europą, tačiau įmonė su malonumu dirba ir su visomis Europos Sąjungos narėmis.

Šiame interviu kalbame su vienu iš Karzol-Trans savininkų Zoltán Joós, Jr.

TC: Ar galėtumėte apibūdinti atvejį, kai su verslu susijusi problema buvo sėkmingai išspręsta daugiausia TIMOCOM tarptautinės skolų išieškojimo paslaugos dėka?

IJZ: Vienas iš mūsų partnerių nenorėjo vykdyti savo įsipareigojimų teigdamas, kad vykdydami pervežimą mes neperdavėme keičiamų palečių. Mūsų už pervežimą atsakingi darbuotojai negalėjo susitarti su juo net po daugybės diskusijų. Pagal sutartį mums nereikėjo perduoti keičiamų palečių. Į ginčą įsiterpus TIMOCOM, jie buvo pasirengę padengti visas pervežimo išlaidas.

TC: Ką manote apie mūsų paslaugas? Kokia Jūsų nuomonė šiuo klausimu?

IJZ: Turime kontaktinį asmenį, kuris dirba tik su mūsų įmone. Šis asmuo padeda mums stebėti senesnius atvejus ir apdoroti naujus užsakymus. Bendradarbiavimas vyksta puikiai. Atsakymus į savo pranešimus visada gauname per 1–2 dienas. Esant sudėtingiems skolų išieškojimo atvejams, jie pateikia savo pasiūlymus, kaip galima būtų kuo greičiau išspręsti problemą.

TC: Ar rekomenduotumėte TIMOCOM tarptautinę skolų išieškojimo paslaugą kitoms įmonėms?

IJZ: Taip, nes jos dėka daug papildomų darbų ir teisinių klausimų yra sutvarkoma už mus. Gerokai sumažėjo iki 30 dienų neapmokėtų sąskaitų faktūrų skaičius.

Tikrai verta užsisakyti mūsų skolų išieškojimo paslaugą!


Klientai, kurie vėluoja atlikti mokėjimus, kelia grėsmę visoms įmonėms. TIMOCOM teisininkas Alexander Oebel ir jo komanda yra pasirengusi spręsti problemas, susijusias su vėluojančiais mokėjimais. Komanda teikia pagalbą visiems TIMOCOM klientams išieškant vėluojančius mokėjimus neteisminiu keliu; 2017 metais gautinos sumos buvo išieškotos 89 proc. efektyvumu.

Be to, mūsų Gautinų sumų išieškojimo departamentas turi papildomą poveikio priemonę: stengiamės neleisti problematiškoms įmonėms naudoti mūsų programinės įrangos; kai kurie tiesiog nenori pas mus užsiregistruoti!

Kodėl gi neišbandžius mūsų skolų išieškojimo paslaugos? Taikomi mokesčiai: administravimo mokestis 20 eurų ir papildomas mokestis, kuris pagal Vokietijos teisės aktus imamas tik sėkmės atveju.

Į viršų