Mega Pol Trans

Mega Pol Trans naudojasi TIMOCOM tarptautine skolų išieškojimo paslauga

Pervežimas įvykdytas, tačiau sąskaita neapmokėta.


Eliza Wyrwich dirba Mega Pol Trans apskaitos skyriuje Piloje. „Ten, kur yra pinigai, niekada nebūna nuobodu. Priešingai. Mes tikimės, kad suteikus transporto paslaugą ir pristačius krovinį, mokėjimas bus atliktas per sutartą laikotarpį, kuris yra pakankamai ilgas. Tačiau taip būna ne visada“, sako E. Wyrwich. Neatlikti mokėjimai yra didžiulė transporto įmonių problema. Įmonių einamosios išlaidos yra labai didelės, o daugelis tokio pobūdžio problemų gali blogiausiu atveju sukelti įmonei didžiules finansines problemas ar net bankrotą. „Prieš kreipiantis į teismą, reikia gerai įvertinti situaciją: išlaidos nėra mažos, o procesas ilgas. Džiaugiamės galėdami dirbti su savo klientais ir rūpintis verslo santykiais, tačiau mes nesame labdaros organizacija, todėl kaip ir visos įmonės tikimės, kad už mūsų darbą bus sumokėta. Pirmiausia, ką darome, tai skambiname arba rašome el. laiškus, O jei tai nepadeda, kreipiamės į TIMOCOM dėl tarptautinės skolų išieškojimo paslaugos. Turime daug patirties dirbdami su TIMOCOM, nes kartais būna, jog turime siųsti net kelis skolų išieškojimo užsakymus TIMOCOM per mėnesį. Mes labai vertiname šią paslaugą, ypač todėl, kad sėkmės rodiklis siekia beveik 86 procentų. Be to, čia svarbios ir išlaidos: jei suma didelė, o bylą galima išspręsti ne teisminiu keliu, verta pasinaudoti šia galimybe. Taip taupomas laikas ir pinigai. Kuo mažesnė suma, tuo labiau esame suinteresuoti išvengti teismų ir papildomų išlaidų. Kadangi TIMOCOM tarptautinė skolų išieškojimo paslauga nėra brangi, tai yra pats optimaliausias būdas susigrąžinti nesumokėtas sumas arba gauti informacijos, kaip tai padaryti“, teigia E. Wyrwich.

Naudingas bendradarbiavimas su TIMOCOM


TIMOCOM tarptautinė skolų išieškojimo paslauga, už kurią atsakingas TIMOCOM teisininkas Alexander Oebel, pradedama teikti pasibaigus mokėjimo laikotarpiui arba jei visos kliento pastangos nepasiekė teigiamo rezultato. Komanda palaiko glaudžius ryšius su kreditoriumi, todėl jis gali tiesiogiai stebėti, kaip keičiasi situacija. Neatidėliotini veiksmai, galimybė naudotis didžiuliu informacijos banku ir patirtis teikiant TIMOCOM skolų išieškojimo tarptautiniu mastu paslaugą padeda greitai patenkinti ieškinį arba numatyti tolesnius veiksmus. „Tai labai svarbu, nes gautinų sumų valdymas yra reikšminga įmonės veiklos dalis. Šį rūpestį verta patikėti kitiems. Kaina, neskiriant pakankamai laiko ar žinių stoka valdant tokias situacijas, gali būti per didelė.

Pasekmės įsipareigojimų nevykdantiems mokėtojams


TIMOCOM tarptautinės skolų išieškojimo paslaugos veiksmingumas pagrįstas paprastu mechanizmu: net jei po besikreipiančios šalies pateiktų mokėjimo priminimų ir TIMOCOM pastangų skolininkas vis tiek neatlieka mokėjimo, galimybė naudotis TIMOCOM platforma jam yra panaikinama. Tai naudinga daugiau nei 135 000 TIMOCOM naudotojų. TIMOCOM įmonė labai vertina teisingumą ir sąžiningumą versle, todėl mano, kad ši priemonė užtikrina tinkamą elgesį transporto platformoje. Be to, toks problemos sprendimo būdas padeda išlaikyti aukštus TIMOCOM platformos standartus.

Transporto platforma veikia tarptautiniu mastu. Elizai Wyrwich labai svarbu, kad nemaloniais finansiniais klausimais užsiima ekspertai, kurie kalba atitinkama kalba ir jai nereikia ieškoti teisininko užsienyje. TIMOCOM tarptautinė skolų išieškojimo paslauga yra tarsi papildomas Mega Trans Pol skyrius, užtikrinantis, kad bus tinkamai pasirūpinta finansiniais klausimais“, sako E. Wyrwich. Savo darbo dieną E. Wyrwich baigia apie 16 val., tačiau net ir po to ji vis dar galvoja apie kitos dienos darbus – transporto sektoriuje nėra laiko poilsiui. TIMOCOM tarptautinės skolų išieškojimo paslaugos dėka, viena problema lieka mažiau.

Į viršų