MEM BAU Srl.

MEM BAU Srl. buvo įkurta kaip šeimos įmonė 2005 metais. Šiuo metu įmonė yra viena svarbiausių Rumunijos rinkoje. Būdama didelių statybinių medžiagų įmonių oficialiuoju prekių ženklų atstovu, ji parduoda daugiau nei 10 000 rūšių produktų.

2013 m. įmonė atidarė naują MEM BAU Express padalinį, kuris, puikios specialistų komandos dėka, tapo dinamiškai augančia ekspedijavimo įmone. Daugiausiai specializuojamasi šalies ir tarptautinių pervežimų srityje, kurių kokybę ir aukštą našumą užtikrina nuolat augantis transporto priemonių parkas.

Pasiteiravome logistikos vadovo Kitti Hatvani, ką jis mano apie mūsų TIMOCOM tarptautinę skolų išieškojimo paslaugą.

TC: Kada pradėjote naudotis mūsų skolų išieškojimo paslauga?

HK: Apie skolų išieškojimo paslaugą sužinojome pasirašę sutartį su TIMOCOM 2013 metais. Po šešių mėnesių kreipėmės į TIMOCOM skolų išieškojimo skyrių su konkrečiu atveju ir atgavome savo skolas. Yra keletas įmonių, kurios sumoka tik mums pasinaudojus skolų išieškojimo paslauga, tačiau dirbame su jomis, nes žinome, kad vis tiek atgausime skolą.

TC: Ar, Jūsų nuomone, bendradarbiavimas yra sėkmingas? Ar galėtumėte pasidalinti konkrečia sėkmės istorija?

HK: Manome, kad kiekviena skolų išieškojimo paslaugos dėka atgauta skola yra sėkmės istorija. Tačiau norėčiau pasidalinti vienu atveju, kurį būtų galima laikyti daline sėkme, nes sutartis su atitinkamu partneriu buvo atšaukta prieš tai, kai galėjome atgauti visą sumą. Nepaisant to, Jūsų dėka, atgavome 65 proc. visos per 2 mėnesius susikaupusios sumos, t.y., daugiau nei 6000 eurų.

TC: Kokia yra Jūsų patirtis naudojantis mūsų paslaugomis?

HK: Neapmokėtas pervežimas yra tuščias laiko švaistymas Štai kodėl mums labai svarbu, kad naudojamose platformose būtų departamentas, kuris palengvintų neapmokėtų sąskaitų faktūrų išieškojimą. Mūsų įmonė yra patenkinta TIMOCOM teikiama tarptautine skolų išieškojimo paslauga, todėl rekomenduoju ja pasinaudoti visiems TIMOCOM klientams! Tai įmonei suteikia saugumo jausmą, o bendradarbiaudami su TIMOCOM žinote, jog esate gerose rankose.

Į viršų