„Atradus TIMOCOM sandėliavimo biržą, mūsų įmonę aplankė didelė sėkmė.“

Kaip transporto ekspedicinė įmonė iš Bavarijos rado naują sandėlį vieno mygtuko paspaudimu

„Dauguma žmonių, kurie nėra iš šio regiono arba nėra susiję su šią pramone, nežino, kad mes turime uostą“ sako Oliver Möhring, Germatrans įgaliotasis atstovas ir viešųjų pirkimų vadovas Nuremberge, antrame pagal dydį mieste Bavarijoje. „Tiesą sakant, mūsų uostas iš esmės yra visos pietinės Vokietijos krovinių ir logistikos centras. Mes tikrai negalėjome pasirinkti geresnės vietos mūsų įmonės biurui.“ Germatrans yra Rotterdamer gatvėje, Nurembergo pramonės rajone. Jie yra transporto ekspedicinė įmonė, didžiausią dėmesį skirianti krovinių gabenimui iš ir į Skandinavijos šalis. Įmonė buvo įkurta 1984 m. ir iš pradžių teikė sandėliavimo bei pervežimo paslaugas tik Vokietijos ribose.

Dėmesys į Skandinavijos šalis nukrypo 1999 m., kai Germatrans direktoriumi tapo Jochen Rößler. Jis jau anksčiau buvo dirbęs su Skandinavijos rinka ir verslo plėtimąsi nukreipė šia linkme. „Taip, būtent tada iš teisų reikalai pajudėjo.“ sako J. Rößler. Nuo pradžioje įmonės turėtų trijų transporto priemonių ir šešių subrangovų Skandinavijos šalyse, mąstai išaugo iki 30-ties sunkvežimių, kurie priklauso įmonei arba yra samdomi. „Ir šiuo metu pas mus dirba 25 darbuotojai.“ prideda J. Rößler.

Be sandėlio, bet su daugybe idėjų


Dar visai neseniai Germatrans galėjo naudotis jiems patogioje vietoje esančiu sandėliu, kuris priklausė jų verslo partneriui. Tačiau dėl struktūrinių pokyčių jie galimybę naudotis sandėliavimo vietomis prarado. Jiems kuo greičiau reikėjo išspręsti šią problemą. „Mes buvome TIMOCOM klientais beveik 20 metų, tad mūsų pirmoji mintis buvo: kaip jie galėtų mums padėti.“ Möhring nesitikėjo rasti sandėliavimo biržos pasiūlymų pačioje Smart Logistics System sistemoje. „Tiesą sakant, tai, kad mes juos radome, buvo atsitiktinumas ir tikra sėkmė mūsų įmonei.“

Jis greit suprato, kad Germatrans galėtų pasinaudoti internetine TIMOCOM sandėliavimo birža ir peržiūrėti įvairias sandėliavimo vietas pačiame Nuremberge bei aplink jį. Čia buvo daug pasiūlymų ir buvo lengva nusiųsti užklausas. Möhring: „Sandėliavimo biržos siūlomos vietos buvo puikios ir buvo lengva naudotis sistema. Buvo daugybė skelbimų bei daug galimybių susiaurinti paiešką, kad mes galėtumėme rasti tai, ko mums reikia.“ Tai nebuvo atsitiktinumas. Galimybės rasti tinkamą tiekėją sandėliavimo biržoje proporcingai auga su vartotojų skaičiumi. TIMOCOM sandėliavimo birža šiuo metu yra didžiausias tinklas, siūlantis daugiausiai ir įvairiausių sandėliavimo vietų Europoje. Sistemos vartotojai automatiškai turi prieigą prie sandėliavimo biržos, kurioje potencialiai yra daugiau nei 7 000 sandėlių tiekėjų iš 44 Europos šalių.

Greiti sprendimai nepaisant ypatingų reikalavimų


„Mums atsakyta buvo tikrai greitai. Reikėjo susisiekti tik su keliomis įmonėmis. Per savaitę radome naują sandėlį, nors ir turėjome ypatingų reikalavimų saugojimo vietoms“ sako Möhring. Šie ypatingi reikalavimai nebuvo lengva užduotis Germatrans rasti kitą sandėlį. Vienas iš jų klientų turėjo reguliariai siųsti darbuotojus į sandėlį, kad šie galėtų paimti prekes nuo palečių. Ir tai daugumai įmonių buvo problema. Jie nenorėjo jokio svetimo personalo savo sandėliuose. Bet Spedition Maierl, naujasis Germatrans partneris, neturėjo jokių problemų dėl šio susitarimo. „Jei įmonė turi ypatingų reikalavimų, mes visuomet patikriname, ar tai yra įmanoma. Mes niekada nesakome ne iškart.“ paaiškina Mark-Oliver Maierl, generalinis krovinių pervežimo įmonės direktorius. Christian Stark, įgaliotasis Spedition Maierl atstovas, tęsia: „Kol kas mes sugebėjome patenkinti daugumos klientų reikalavimus.“ Įskaitant ir Germatrans reikalavimą. Partnerystė prasidėjo tik šiais metais, tačiau ir toliau plečiama teigiamų abiejų įmonių patirčių dėka. Nuo šiol visais Germatrans sandėliavimo poreikiais rūpinsis Spedition Maierl įmonei priklausantis sandėlys ir logistikos zona. „Tikėkimės, kad bendradarbiausime dar ateinančius 30 metų“ su šypsena sako Möhring.

Jūs galite rasti daugiau informacijos kaip naudotis sandėliavimo birža ir jos funkcijomis mūsų sektoriaus straipsnyje.

Į viršų