TIMOCOM sistema: lengvi ir paprasti pervežimai

Kaip „WEMAS Absperrtechnik“ GmbH pagreitina transporto užsakymus skaitmeniniu būdu

Integruotos ir sertifikuotos gatvių barjerų technologijos rinkos lyderė WEMAS naudoja TIMOCOM „Smart Logistics System“. Vos per aštuonis mėnesius kompanija galėjo priskirti 2 211 užsakymų 855 transporto paslaugų teikėjams, naudodama „TC Transport Order®“ programą. Iki to laiko WEMAS naudojosi pagrindinio ekspeditoriaus paslaugomis, tačiau kompanija nebuvo patenkinta jų darbu, todėl įmonės logistikos direktorius Stefan Watzlawek nusprendė pradėti naudoti TIMOCOM.

„Skaitmeninio užsakymo vykdymas suteikia mums du pagrindinius privalumus“, – sako Watzlawek. Pasak jo, skaitmeninimas išlaiko jo kompaniją konkurencingą ir leidžia naudoti pakankamai mažai popierinių dokumentų. „TIMOCOM programos žymiai pagreitina mūsų transporto užsakymų paskirstymą ir tvarkymą“, – teigia Watzlawek apie kai kuriuos privalumus. Tačiau pagrindinis privalumas yra transporto užsakymų archyvavimo funkcija.

WEMAS Absperrtechnik GmbH

130 „WEMAS“ darbuotojų yra atsakingi už barjerinių technologijų pardavimą ir platinimą didmenininkams bei prekybininkams. Įmonė specializuojasi kokybiškų gaminių gamyboje ir prekyboje, kurie yra skirti saugai statybos ir civilinės inžinerijos aikštelėse užtikrinti.

„Mes taip pat norėtume turėti galimybę suderinti sąskaitas ir darbo įrodymus su atitinkamu transporto užsakymu“, – sako jis, paprašytas pateikti pasiūlymą TIMOCOM IT skyriui. Jo argumentai: „Jei galėtume tai padaryti, visa informacija, skirta metiniam auditui, būtų vienoje centrinėje sistemoje. Tai leistų sutaupyti laiko ir suteiktų pridėtinės vertės.“ Tačiau archyvavimo parinkties dėka paieška failų aplankuose jau yra nebeaktuali.

Sistemoje integruotas skaitmeninių užsakymų vykdymas žymiai padidino efektyvumą. Programos naudojimas sumažina pastangas, reikalingas tvarkant ir ieškant failų. Tai taip pat reiškia, kad užsakymui vykdyti nereikia jokios posistemės, o daugiau nei 127 000 TIMOCOM naudotojų nepamirš pridėti svarbios informacijos prie savo pervežimų užsakymų privalomų laukelių dėka.

Mokymų darbo vietoje metu Stefan Watzlawek ir jo kolegos sužinojo daugiau apie „TC Transport Order®“ funkcijas. Pavyzdžiui, jo bendradarbis Döring nežinojo apie verslo katalogą. „Jį galima naudoti, pavyzdžiui, norint rasti ekspeditorius su transporto priemonėmis, turinčiomis mobilų šakinį krautuvą.“ Jis taip pat buvo maloniai nustebęs saugojimo vietos paieška, iš karto radęs dešimt tinkamų vietų. Mokymų metu pateikta informacija apie dar dvi svarbias temas: užsakymų stebėjimą, siekiant sumažinti bendravimą su paslaugų tiekėju pervežimų metu, ir reguliarių maršrutų priskyrimą. Maršruto konkurso metu atsirado penki ekspeditoriai, kurie gali būti reguliariai samdomi ateityje. Elektroninio pašto adresų sąrašas bus naudojamas siunčiant pasiūlymų užklausas ekspeditoriams ir priskiriant užsakymus. 

Döring pateikė tris prašymus instruktorių komandai: viena vertus, ekspeditoriai dažnai prašo, kad WEMAS atsiųstų savo PVM mokėtojo kodą el. paštu, tačiau kita vertus, tai gali būti lengvai pridėta prie užsakymo naudojant naują laukelį. „Kadangi jau gavome šį prašymą iš daugelio klientų, užsakymo pastabose šalia įmonės pavadinimo planuojame pridėti pervežimo kliento PVM kodą“, – sako TIMOCOM instruktorių komanda. Be to, vairavimo draudimai yra nuolatinė WEMAS problema; profesionalų komanda nukreipė juos į esamą TIMOCOM „TruckBan“ programą, kurioje pateikiami tarptautiniai sunkvežimių vairavimo draudimai. Döring tikisi, kad galės į kompanijos katalogą įtraukti pristatymo adresą, kad jis būtų automatiškai perkeliamas į užsakymo formą.

Itin aktyviais sezonais, įdiegus „Navision“ sąsają – programą, kurią WEMAS naudoja savo užsakymams registruoti, ir „TC Transport Order®“, Döring kiekvieną dieną galės sutaupyti trisdešimt minučių. Tada vienu paspaudimu transporto užsakymas galės tapti krovinio pasiūlymu.

Daugiau informacijos apie WEMAS galima rasti www.wemas.de.

Į viršų