skip navigation

Transporto priemonių ir krovinių biržų lyderis

Veikite greitai ir efektyviai trumpalaikių sutarčių rinkoje kartu su TIMOCOM krovinių birža. Nesvarbu, ar būtumėte paslaugų teikėjas ar transporto klientas, čia galite rasti sau verslo partnerį. Privalumai: gausite naudos iš naujų verslo galimybių, padidėjusios apyvartos ir retesnio važiavimo tuščiomis. Pasinaudokite mūsų specialiais pasiūlymais, skirtais kurjerių skubių siuntų paslaugoms (CEP), arba pasinaudokite mūsų transporto barometro programą, kad būtų galima rasti krovinius ar transportą čia ir dabar.

Lengvai raskite krovinius

135 000 naudotojų iš visos Europos kasdien įkelia iki 750 000 tarptautinių transporto ir krovinių pasiūlymų į krovinių biržą. Kiekvienas gali išsirinkti tai, kas jam naudinga. Neatsižvelgiant į tai, ar esate ekspeditorius, dispečeris ar įmonė, veikianti gamybos ir prekybos srityje.

Krovinių birža - lengvai raskite krovinius

Greitai įveskite transporto priemones

Būdami paslaugos teikėju, galite pasinaudoti naudotojui patogia transporto priemonės skiltimi, kad įvestumėte transporto pasiūlymus bei informaciją apie transporto priemonės tipą, tūrį / svorį, datą, transporto priemonės esamą ir paskirties vietas. Tokiu būdu išvengsite važiavimo be krovinių ir nereikalingų išlaidų. Potencialūs transporto klientai gali susisiekti su jumis tiesiog spustelėję pasiūlymą.

Krovinių birža - greitai įveskite transporto priemones

Išmaniai siūlykite krovinius

Galite rasti ir priskirti visas prekių rūšis naudodami krovinių įvedimo ir suvestinės skiltį. Kaip įmanoma detaliau apibūdinkite savo krovinio dydį, tipą, svorį, kilmę ir paskirties vietą. Taip ieškantieji krovinio galės lengviau rasti tiksliai tai, ko jiems reikia, ir greičiau susisieks su jumis.

Išmaniai siūlykite krovinius

Saugiai pasirinkite krovinius

Naudokite krovinio pasiūlyme esantį išsamų aprašymą, norėdami rastidaugiau informacijos apie pasirinktą krovinį. Spustelėjus pasiūlymą, paslaugų teikėjams bus rodoma jūsų kontaktinė informacija, kad jie galėtų tiesiogiai susisiekti su jumis.

Saugiai pasirinkite krovinius

Išbandykite TIMOCOM platformą dabar!

Išbandykite nemokamai dabar

Turite klausimų? Mielai jums padėsime:

+48 71 737 26 20

Krovinių ir transporto paieška

Iki 750 000 tarptautinių pasiūlymų kasdien. Nesitenkinkite kažkuo mažiau.

Aktualūs krovinių pasiūlymai iš/į DE

Į

Ilgis

Svoris

Kėbulo tipas

Paskutinis naujinimas 2021-01-19 04:30 CET

Uždara naudotojų grupė (UNG)

Įmonės ir asociacijos turi galimybę sukurti uždaras naudotojų grupes krovinių ir transporto priemonių biržose. Jos veikia kaip krovinių vežimo tinklas krovinių biržos srityje ir taip pat yrapelningas verslo tinklas.

Grupės nariai patalpina savo transporto priemonę ir krovinių pasiūlymus UNG, prie kurios gali prisijungti tik nariai, prieš pateikdami pasiūlymus atviroje krovinių biržoje. Tokiu būdu UNG nariai iš anksto turi prieigą prie informacijos, palyginti su kitomis įmonėmis, ir gali greičiau rasti tinkamus pasiūlymus.

Sėkmė jūsų rankose. Viskas apie TIMOCOM programą!

Programa skirta planšetiniams kompiuteriams ir išmaniesiems  telefonams. Naudokite TIMOCOM bet kurioje vietoje

Apdovanojimai

2019 rugpjūtis - Europoje pirmaujančiai TIMOCOM krovinių ir transporto biržai suteiktas BME patvirtinimo ženklas už „transporto pirkimus“.

Kokybės ženklas: BMEnet skiria TIMOCOM krovinių biržos funkcijai kokybės ženklą „transporto pirkimas“
Į viršų