skip navigation

Visas procesas Smart Logistics System

Apdorokite transporto užsakymus tiesiogiai TIMOCOM sistemoje kartu su verslo partneriais. Skaitmeniniai procesai suteiks galimybę bendrauti greičiau ir sutaupyti laiko keičiantis duomenimis. Kadangi visi užsakymai automatiškai išverčiami į atitinkamą kalbą, nėra jokių kalbos barjerų ir yra tausojamas laikas. Be to, visi duomenys yra aiškiai matomi vienoje vietoje ir nėra išsibarstę po kitus komunikacijos kanalus, pvz., el. paštą.

TIMOCOM taip pat garantuoja itin aukštą duomenų saugumo lygį. Informacija lieka saugi viduje ir apsaugota nuo neleistinos prieigos. Visi serveriai yra Vokietijoje ir jiems taikomi Vokietijos duomenų apsaugos įstatymai. Visa informacija lieka šalyje.

Norėtumėte naudoti užsakymų valdymo funkciją transporto užklausoms? Mielai jums padėsime.

Susisiekite su mumis jau dabar!

+48 71 737 26 20

Privalumai:

Visapusiškai skaitmeninis užsakymų apdorojimas padeda optimizuoti komunikaciją

Padidinkite saugumą teisiškai įpareigojančiais sutartiniais dokumentais.

Išvenkite kalbos barjero automatiškai siųsdami užsakymo dokumentus savo verslo partnerio kalba

Pritaikykite transporto užsakymus savo poreikiams panaudodami savo įmonės logotipą, įmonės transporto dokumentus ir užsakymo numerio generatorių

Sutaupykite laiko sukurdami šablonus pasikartojantiems transporto užsakymams

Naudokite mūsų sistemos statistiką, kad lengviau priimtumėte sprendimus apie verslo ateitį

Skaitmeninis užsakymų tvarkymas

Abu verslo partneriai turi galimybę aiškiai kontroliuoti savo transporto užsakymus ir stebėti užsakymo būseną skaitmeniniu būdu iš centrinės vietos.

Priskirkite ir valdykite savo transporto priemonių transporto užsakymus Smart Logistics System

Pagreitinkite procesus

Greitas duomenų surinkimas sutaupo labai daug laiko. Kam to reikia? Jūsų sistemos bus visiškai prijungtos prie TIMOCOM krovinių biržos ir transporto užklausų programėlių. Kopijavimo ir šablonų funkcijos bei išmanios automatinio užpildymo funkcijos užtikrina, kad galėtumėte greitai ir paprastai įvesti visą reikiamą informaciją apie transporto užsakymą.

Greitai peržiūrėkite ir įrašykite transporto užsakymo duomenis

Supaprastinkite analizę

Naudokite mūsų analizės funkciją, kuri gali būti individualiai pritaikyta pagal Jūsų poreikius, kad analizuotumėte verslo partnerystes ir įmonės veiklos rezultatus. Tai gali padėti rasti pagrindinius Jūsų būsimų verslo planų duomenis.

Analizuokite verslo santykius ir transporto užsakymus tiesiogiai sistemoje

Stebėkite transporto procesus

Siuntų stebėjimas niekada nebuvo toks lengvas. Abu verslo partneriai gali stebėti transporto užsakymo progresą ir sumažinti pastovios komunikacijos poreikį.

Lengvai stebėkite transporto užsakymų apdorojimą, naudodami integruotas stebėjimo funkcijas

Ką klientai sako apie transporto užsakymų programą

Dittrich Eiltransporte GmbH, Oliver Stiller

„Mes galime priskirti užsakymus iki 60 % greičiau su TIMOCOM sistema. Mes naudojame formą, kad įtrauktume ir išsiųstume visą reikiamą informaciją. Mums nereikia laukti el. laiško su konkrečiais rekvizitais ar draudimo patvirtinimu, nes viską darome internetu.“

Oliver Stiller
Dittrich Eiltransporte GmbH
TIMOCOM ID 67066

Sėkmės istorija ir vaizdo įrašas >
WEMAS Absperrtechnik GmbH, Stefan Watzlawek

„Užsakymų parengimas ir sukūrimas užtrunka gerokai trumpiau. Didžiausias privalumas yra tai, kad TIMOCOM sistema išsaugo visus mūsų pervežimų užsakymus, todėl audito metu turime visą reikiamą informaciją vienoje centralizuotoje vietoje.“

Stefan Watzlawek
WEMAS Absperrtechnik GmbH
TIMOCOM ID 340064

Sėkmės istorija ir vaizdo įrašas >

Optimizuokite verslo procesus naudodami skaitmeninius transporto užsakymus!

Kaip transporto klientas galite priskirti transporto užsakymus savo verslo partneriams TIMOCOM sistemoje visiškai skaitmeniniu būdu.

Kaip transporto paslaugų teikėjas galite tiesiogiai reaguoti į transporto užsakymus TIMOCOM sistemoje, juos priimdami arba atmesdami skaitmeniniu būdu.

Saugoma Vokietijoje – TIMOCOM duomenų saugumas

Mes deramai rūpinamės Jūsų informacija! Būtent todėl TIMOCOM turi kokybės antspaudą „Saugoma Vokietijoje“ (Hosted in Germany): Duomenys saugomi Vokietijoje, todėl jiems taikomi Vokietijos įstatymai, remiantis Vokietijos duomenų apsaugos aktu, kuris yra vienas griežčiausių Europoje.

Naudokite transporto užsakymų programėlę Smart Logistics System.

Išbandykite nemokamai dabar

Turite klausimų? Mielai Jums padėsime:

+48 71 737 26 20

Į viršų