Apie TIMOCOM

Mūsų vizija

Visą TIMOCOM jungia bendra logistikos ateities vizija. Tikime pasauliu, kuriame nėra logistikos problemų. Todėl mūsų misija yra užtikrinti, kad logistika būtų išmani, saugi ir paprasta. Mūsų ateitis - Patobulinta logistika. Patobulinta logistika yra mūsų pažadas. Mes suprantame tai kaip logistikos išplėtimą, sustiprinimą, tobulinimą ir gerinimą. Mūsų klientams tai reiškia, kad jie gali protingai, saugiai ir paprastai įveikti savo logistikos iššūkius su TIMOCOM.

Mūsų sėkmės istorija

Tai, kas mus skatina judėti pirmyn, yra novatoriškų sprendimų poreikis; tai visada mus skatino tobulėti. 1997 m. krovinių ekspeditorius Jensas Thiermanas ieškojo platformos, kurioje būtų pateikiami visos Europos transporto pasiūlymai. Tačiau jis nerado, ko ieškojo, todėl nusprendė tokią platformą sukurti pats! Sprendimas buvo sukurti TimoCom Soft- und Hardware GmbH. Po darbo ir savaitgaliais įmonė pradėjo kurti savo krovinių ir transporto priemonių biržą. Tai, kas tuo metu prasidėjo kaip drąsi idėja, šiandien virto į vieną sėkmingiausių IT ir duomenų platformų Europos transporto ir logistikos pramonėje. 2018 m. TimoCom Soft- und Hardware GmbH pakeitė savo pavadinimą į TIMOCOM GmbH.

Mūsų pasiūlymas

Būdami Europos logistikos tinklo pradininkai ir vedliai, siūlome pirmąją išmaniosios logistikos sistemą Europoje, kur kiekvieną dieną pateikiama ir apdorojama iki 750 000 krovinių bei transporto pasiūlymų. Mūsų neutralų tinklą sudaro daugiau nei 43 000 patikrintų įmonių, kurios priklauso mūsų sistemai . Šis neutralumas yra svarbus pranašumas, nes sandorius galima sudaryti tiesiogiai tarp sutarties partnerių.

Mūsų įvairovė

Dėl mūsų specializacijos ir tarptautinio bendradarbiavimo įmonėje dirba daugiau nei 500 darbuotojų iš 30 valstybių pagrindinėje būstinėje Erkrate, Vokietijoje, kuri yra įsikūrusi netoli Diuseldorfo, bei atstovybėse Lenkijoje, Čekijoje ir Vengrijoje. Įmonės įkūrėjas Jens Thiermann yra ir įmonės valdytojas. Kartu su sūnumi Timu Thiermannu ilgą valdymo patirtį jie apjungia su naujomis perspektyvomis, nes šeimos valdomas verslas plečiasi. Kartu galime jau pažvelgti atgal į daugelį sėkmingų įmonės etapų.

TIMOCOM statistika

Daugiau nei 500

darbuotojų (iš viso)

Daugiau nei 30

šalių (darbuotojų)

74,6

mln. eurų pajamų

22

metai patirties IT srityje

4

vietos

Daugiau nei 43 tūkst.

tarptautinių klientų

Statistikos data: 2019 m. sausis

TIMOCOM faktai ir skaičiai

Pavadinimas TIMOCOM GmbH
Vadovybė Jens Thiermann, Tim Thiermann
Darbuotojai Daugiau nei 500 darbuotojų iš 30 šalių
Bendrovės būstinė Timocom Platz 1, DE-40699 Erkratas
Atstovybės Lenkijoje, Čekijos Respublikoje, Vengrijoje
Pajamos 74,6 mln. eurų (2018 verslo metai)
Į viršų

Atverdami svetainę, sutinkate priimti slapukus analizės, pritaikyto turinio ir reklamos tikslais. Sužinokite daugiau