Visos naujienos trumpai

Naujausi pranešimai spaudai

01.08.2019

Ekonomikos sulėtėjimas turi didžiulį poveikį Europos transporto sektoriui

Š. m. liepos mėnesį Vokietija, Prancūzija ir Beniliukso šalys pajuto pasaulinės ekonomikos sulėtėjimo poveikį. Tai yra naujausi TIMOCOM transporto barometro duomenys, kuriuos IT kompanija naudoja kiekvieną ketvirtį, kad užregistruotų transporto pasiūlymų ir užklausų didžiausioje Europoje krovinių biržoje pokyčius.

Skaityti daugiau >
25.07.2019

Kaip transporto verslas gali pasirengti galimiems prekybos apribojimams

Dabartinis Europos krovinių vežimo kelių transportu vadovas Anthony Valentine dirba transporto pramonėje jau beveik 30 metų. Prieš ketverius metus kartu su senais kolegomis jis padėjo sukurti ir plėsti „Cargo Overseas“, kurie jau vykdė pasaulinį krovinių pervežimą oru ir jūra, Europos krovinių vežimo kelių transportu skyrių. Jo stiprios komandos dėka, paskirtasis kapitonas nustatinėja naują kursą ir pradeda kelti bangas audringoje „Brexit“ jūroje. 

Skaityti daugiau >
24.06.2019

Vairuotojų trūkumas ir didelis važiavimų tuščiomis procentas Vokietijoje

„Geresnis skaitmeninis tinklas transporto pramonėje galėtų žymiai sumažinti esamas problemas, pvz., vairuotojų trūkumą ir didelį važiavimų tuščiomis procentą Vokietijos keliuose“, sako IT paslaugų teikėjas TIMOCOM.

 

Skaityti daugiau >

Medija

Medijos biblioteka, skirta vizualiai pagerinti TIMOCOM tekstus ir tekstus apie TIMOCOM. Galima atsisiųsti keturių kategorijų vaizdus ir dokumentus: „Pramonė“, „Įvykiai“, „Įmonė“ ir „Platforma / paslaugos“. Taip pat galima filtruoti, pvz., pagal kalbą, taip pat galima naudotis biblioteka intuityviu būdu.

Eiti į medijos biblioteką

Kontaktai spaudai

TIMOCOM GmbH
Įmonės komunikacija
Timocom Platz 1
DE-40699 Erkratas

+49 211 88 26 69 34

+49 211 88 26 59 34

dpasala@timocom.com

Į viršų

Atverdami svetainę, sutinkate priimti slapukus analizės, pritaikyto turinio ir reklamos tikslais. Sužinokite daugiau