Visos naujienos trumpai

Naujausi pranešimai spaudai

24.11.2019

Patikimas ir tvarus sistemų partneris

KAPPA STAR grupė investuoja į gerą reputaciją turinčias įmones (Serbijoje), kurios yra savo srities lyderės. Pavyzdžiui, „Jaffa“ sausainių fabrikas Crvenkoje ar „Banini“ sausainių ir pyragų fabrikas Kikindoje. Be tradicinių kepinių gamintojų, grupei taip pat priklauso popieriaus tiekimo įmonė FHB, „Ekostar Pak“ įmonė ir nuo 2003 m. veikianti garsi Belgrado kartono gamykla UMKA.

Skaityti daugiau >
24.10.2019

Karšta kava su TIMOCOM „TransLogistica 2019“ parodoje

Ar verslo susitikimai turi kelti stresą? Žinoma, ne! TIMOCOM puikiai tai žino, todėl norėtų pakviesti Jus kavos „TransLogistica 2019“ parodoje ir aptarti, kuo galėtų būti Jums naudingi Jūsų kasdieniame darbe.

Skaityti daugiau >
23.10.2019

Blockchain – technikos stebuklas logistikos pramonei ir tiekimo grandinėms?

TIMOCOM rugsėjį pasikvietė tikrą „blockchain“ ekspertę į savo „LiveTalk“. Sidsel Rytter Løschenkohl įgijo profesinės patirties, dirbdama „Deloitte EMEA Blockchain Lab“ laboratorijoje Dubline ir reguliariai naudodama šią technologiją darbui su bankais ir draudimo bendrovėmis.

Skaityti daugiau >

Medija

Medijos biblioteka, skirta vizualiai pagerinti TIMOCOM tekstus ir tekstus apie TIMOCOM. Galima atsisiųsti keturių kategorijų vaizdus ir dokumentus: „Pramonė“, „Įvykiai“, „Įmonė“ ir „Platforma / paslaugos“. Taip pat galima filtruoti, pvz., pagal kalbą, taip pat galima naudotis biblioteka intuityviu būdu.

Eiti į medijos biblioteką

Kontaktai spaudai

TIMOCOM GmbH
Įmonės komunikacija
Timocom Platz 1
DE-40699 Erkratas

+49 211 88 26 69 34

+49 211 88 26 59 34

dpasala@timocom.com

Į viršų

Atverdami svetainę, sutinkate priimti slapukus analizės, pritaikyto turinio ir reklamos tikslais. Sužinokite daugiau