TimoCom Logo

JavaScript yra išjungta Jūsų naršyklėje.

Todėl šios interneto svetainės funkcijų asortimentas yra sumažintas. Jeigu norite padidinti naudojimo diapazoną ir patogiau naudotis, prašome savo naršyklės nustatymuose laikinai įjungti JavaScript programą.
TimoCom – Veikla

TimoCom teikia pirmenybę aplinkosaugai ir bendruomenės projektams.

Ekologija

Aplinka ir TimoCom – ateities eismo valdymas

Aplinka

Mes rūpinamės aplinkos apsauga ir nuolat keliame sau įsipareigojimus šioje srityje. Žemiau išvardytos programos, kurias jau įgyvendinome:

 • Energijos poreikiai tenkinami iš 100 proc. atsinaujinančių šaltinių (per metus sutaupyta apie: 400 tonų anglies dioksido)
 • Visos IT infrastruktūros energijos suvartojimas sumažintas 40 % ¹
 • Korespondencija spausdinama ir siunčiama visoje Europoje neišskiriant CO2 per „Deutsche Post GoGreen“.
 • Įmonėje vykdomos aplinkos apsaugos dienos ir idėjų konkursai
 • Kompiuterizuotas „faksogramų siuntimas be popieriaus“
 • Naudojamas tik FSC sertifikuotas popierius

Motyvacija prisidėti prie aplinkos apsaugos ir ekologijos atsiranda iš mūsų kasdienio gyvenimo. Juk nuolat susiduriame su aplinkos tarša ir resursų eikvojimu. Taip pat dažnai pateikiami sprendimų pasiūlymai ir mes paprasčiausiai gerai įsiklausėme. Šiuo metu plačiai pristatome ekologišką TimoCom, norėdami pasiekti savo tikslą – tapti ekologiškiausia lokalizavimo programa. Galima drąsiai teigti: visi kalba apie „Green Logistics“ - mes tai palaikome.

Išmetama mažiau CO2, nes …


1 2008 ir 2010 metų rezultatų palyginimas

DocStop – už žmogiškesnes darbo sąlygas profesionaliems vairuotojams

Imdamiesi iniciatyvos dėl geresnės profesionalių vairuotojų medicininės priežiūros kelyje DocStop rūpinasi eismo saugumu greitkeliuose. Nes „tik sveikas vairuotojas – saugus vairuotojas“. Kaip transporto sektoriaus partneriai visomis jėgomis remiame šią kampaniją.

Sunkvežimio vairuotojui staiga sunegalavus ar susirgus kelyje, jis negali „lyg niekur nieko sustoti“ ir kreiptis į gydytojus. Tačiau nuo 2007-ųjų DocStop imasi visų priemonių, kad tai taptų įmanoma. Visoje Vokietijoje jau turime 700 partnerių, tokių kaip medicinos klinikos, ligoninės ir privatūs gydytojų kabinetai.  Kiekvieną mėnesį apie 400 vairuotojų naudojasi tokia medicinine pagalba. Paskambinus DocStop karštąja linija informacija suteikiama 23 kalbomis.Taip pat ir užsienio vairuotojams važiuojantiems Vokietijos keliais.

Projektas netrukus bus pradėtas įgyvendinti ir kitose Europos šalyse. Nuo 2013 metų jau veikia pirmi keturi tokie DocStop informaciniai punktai ir Padborge / DK, kurie yra remiami Danijos krovinių vežimo kelių transportu asociacijos ITD.DocStop sistema veikia taip: Kelyje sunegalavęs vairuotojas turi tik surinkti DocStop karštosios linijos numerį, kuris veikia per Vokietijos automobilininkų klubo ADAC sunkvežimių techninės pagalbos liniją. Jis trumpai apibūdina savo negalavimus, nurodo esamą vietą, maršruto kryptį ir tuoj pat yra informuojamas, kur pakeliui ras artimiausią DocStop partnerį ir kur galima saugiai pastatyti sunkvežimį. Ten atvykęs vairuotojas tuoj pat bus apžiūrėtas daktaro.

„Džiaugiamės galėdami naudotis greita ir nesudėtinga TimoCom pagalbos sistema. Finansinę paramą panaudosime tam, kad netrukus DocStop programa galėtų veikti ir už Vokietijos ribų,“ – teigė DocStop pradininkas Raineris Bernikelis (Rainer Bernickel), į atsargą išleistas Vyriausiasis policijos komisaras ir Europos Sąjungos patarėjas eismo saugumo klausimais.

Jis turi Vokietijos Federacinės Respublikos ordino „Už nuopelnus“ kryžių

Už nuopelnus eismo saugumo užtikrinimo srityje ir pastangas siekiant užtikrinti profesionalių vairuotojų saugumą Raineris Bernikelis apdovanojamas Vokietijos Federacinės Respublikos ordino „Už nuopelnus“ kryžiumi

Apdovanojimas

2010 m. gruodžio 15 d. Raineris Bernikelis buvo apdovanotas Vokietijos Federacinės Respublikos ordino „Už nuopelnus“ kryžiumi, kuris jam įteiktas už nuopelnus eismo saugumo užtikrinimo srityje ir pastangas siekiant užtikrinti profesionalių vairuotojų saugumą – ypač už sėkmingai įgyvendintą DocStop iniciatyvą.

  žiūrėti apdovanojimo įteikimo įrašą

TimoCom remia mokyklinį projektą „Raus aus dem Toten Winkel“
(„Pajudėkime iš mirties taško“)

Šis ypatingas įsipareigojimas mums labai svarbus – ir vertas finansinės paramos. Dėl šios priežasties remiame „Apskritojo stalo“ – savanorių organizacijos – veiklą, kuri, vykdydama mokyklinį projektą „Pajudėkime iš mirties taško“ teikia informaciją, prisidėdama prie veiklos, skirtos eismo nelaimių prevencijai.

TimoCom remia mokyklinį projektą „Pajudėkime iš mirties taško“

Sunkvežimių vairuotojams sukant į dešinę nuolat įvyksta tragiškų avarijų. Programos „Pajudėkime iš mirties taško“ vykdytojai norėtų, kad kuo daugiau pagrindinių mokyklų pateiktų šios programos tikslus kaip mokymo medžiagą 3-iųjų ir 4-ųjų klasių moksleiviams. Praktinės užsiėmimo dalies metu, į mokyklos kiemą atvažiuotų sunkvežimio vairuotojas, kuris parodytų vaikams „mirties taško“ keliamus pavojus. Demonstravimo metu visa klasė atsistoja „mirties taške“. Po to kiekvienas vaikas gali įlipti į sunkvežimį, kad įsitikintų, jog iš šios vietos nematomas nei vienas „mirties taške“ stovintis vaikas.

Nuo 2006-ųjų metų jau įvykdyta daugiau negu 500 tokių demonstracinių užsiėmimų. Remdami šį projektą siekiame, kad šis skaičius nuolat augtų.

„Pasinaudodami TimoCom finansine parama galėsime tobulinti šį projektą bei stengsimės panaudoti kuo mažiau finansinių išteklių, kad projektas galėtų būti vykdomas ir toliau.“

 

TimoCom remia mokyklinį projektą „Pajudėkime iš mirties taško“ – © „Round Table Deutschland“

Šv. Rafaelio centre suteikiama pagalba vaikams ir jaunuoliams iš viso pasaulio

Žvelgti „toliau savo nosies“ – mūsų kasdienė užduotis. Juk kreipiame dėmesį ir į tai, kas vykta mūsų aplinkoje. Todėl mums į akį krito ir į širdį įstrigo ypatinga įstaiga: Šv. Rafaelio centras Diuseldorfe. 73 šio centro darbuotojai kasdien stengiasi, kad beveik 100 vaikų ir jaunuolių, turinčių skirtingą gyvenimo istoriją, jaustųsi kaip namuose.

Šv. Rafaelio centras Diuseldorfe. 73 darbuotojai kasdien stengiasi, kad beveik 100 vaikų ir jaunuolių, turinčių skirtingą gyvenimo istoriją, jaustųsi kaip namuose

Atskirose grupėse jie ne tik mokosi gyventi kartu, bei ir susikurti gyvenimo tikslus. Išvykos, kompiuterių kursai ar muzikos pamokos – svarbi bendrojo išsilavinimo dalis, tačiau šios išlaidos nedengiamos valstybės lėšomis. Kaip viena iš Diuseldorfe įsikūrusių įmonių, norėtume prisidėti ir vieną kartą per metus finansiškai paremti tokią pramogą kaip laipiojimas, šokių projektas ar ekskursija į gamtą. Taip pat TimoCom darbuotojai kasmetinės pavasario šventės metu padeda vaikams ir jaunuoliams.

Apie Šv. Rafaelio centrą: gyvenamoji įstaiga buvo atidaryta 1851-aisiais metais ir joje iki šios dienos rūpinamasi žmogiškomis ir socialinėms vertybėmis. Šios vertybės yra:

„rūpestinga žmogiška priežiūra, auklėjimas, rūpyba, konsultacijos, patarimai iškilus mokslo ir gyvenimo klausimams, krizių įveikimas ir socialinis darbas grupėse.“

Nesvarbu, kokia vaiko tautybė ar tikėjimas – Šv. Rafaelio centras atviras visiems vaikams, kuriems reikalinga pagalba.

 

TimoCom remia Šv. Rafaelio centrą Diuseldorfe

Atsakomybė už darbuotojus
Įmonėje TimoCom šiuo metu dirba daugiau nei 400 darbuotojų iš daugiau nei 24 valstybių

Darbuotojai

TimoCom itin rūpinasi gerais visų darbuotojų santykiais, kad jie jaustųsi esantys tikri kolegos. Taip pat darbuotojams teikiamos puikios darbo sąlygos. Tame tarpe:

 • Profesinių pensijų kaupimas ir socialinės garantijos
 • Reguliarios sveikatos patikrinimui skirtos dienos, kai galima savanoriškai pasitikrinti sveikatą kreipiantis į įmonėje dirbantį gydytoją
 • Praktiniai seminarai ir mokymai
 • Vadovaujantys asmenys ir grupių vadovai skiriami iš savų darbuotojų būrio
 • Ne darbo metu įmonė organizuoja sporto renginius, kalbų kursus ir įmonės šventes

Įmonėje TimoCom šiuo metu dirba daugiau nei 400 darbuotojų iš daugiau nei 24 valstybių. Daugiatautiškumą, skirtingus mentalitetus ir patirtį laikome dideliu mūsų įmonės turtu, kurio niekada nenorėtume prarasti.

Todėl pradedantiems dirbti mūsų įmonėje siūlome finansuoti išsilavinimą. Mes tikrąja to žodžio prasme siekiame „puikaus“ išsilavinimo. 2009-ųjų pabaigoje TimoCom Vokietijos Darbo agentūroje (vok. Bundesagentur für Arbeit) gavo „Sertifikatą už jaunimo švietimo skatinimą“ (vok. Zertifikat für Nachwuchsförderung).

TimoCom bendradarbiauja rengiant naujus specialistus
TimoCom remia jaunimo kvalifikacijos kėlimo mokymus

TimoCom remia jaunimo kvalifikacijos kėlimo mokymus

Parama jauniems transporto ir logistikos sektoriaus specialistams mums daug reiškia. Mes jau daugelį metų kartu dirbame su mokyklomis ir universitetais visoje Europoje. Mokiniai ir studentai dalyvavo mūsų darbuotojų vedamuose mokymuose ir seminaruose ir įgijo ypatingos patirties transporto versle; visada savo gimtąja kalba. TimoCom programinės įrangos naudojimas jauniems šio sektoriaus specialistams bus kasdienė veikla.

TimoCom bendradarbiauja su šiais universitetais ir naudojasi jų materialinėmis bazėmis:

Vilniaus Gedimino technikos universitetas

Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU) – inovatyvus Lietuvos universitetas, ugdantis kūrybiškus aukštos kvalifikacijos specialistus. Universitetas lyderiauja technologijos mokslų srityje ir užtikrina šiuolaikines, į darbo rinką orientuotas studijas. Transporto inžinerijos fakultetas – lyderio pozicijas siekiantis užimti VGTU padalinys, rengiantis aukštos ir aukščiausios kvalifikacijos transporto specialistus, užtikrinančius efektyvų visos transporto sistemos veikimą, vykdantis Europos šalių geriausių technikos universitetų mokslo ir studijų lygį atitinkančią veiklą, turintis didelę įtaką ir svarbą Lietuvos ūkiui.

Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla

TTVAM išsilavinimas grindžiamas ne vien profesinių žinių kiekiu. Mes padedame subręsti asmenybėms. Tikime, kad pozityvus mąstymas, visapusiškas asmenybės lavinimas sukuria terpę, kurioje jauni žmonės mokosi sėkmingai siekti savo tikslų, kur pildosi jų jaunatviški lūkesčiai ir atrandamas gyvenimo pašaukimas.

Vilniaus technikos ir dizaino kolegija

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija (VTDK) – didžiausia technologinės ir meninės pakraipos kolegija Lietuvoje. Kolegijoje rengiami specialistai, turėsiantys prisiimti atsakomybę už Lietuvos ateitį – tvarios visuomenės nariai.

Vilniaus Kolegija

Atvira naujovėms, lanksti, nuolatos besikeičianti aukštoji mokykla, harmoningai derinanti darbo rinkos poreikius su perspektyvių mokslo ir meno studijų sričių raida. Institucija, puoselėjanti dėstytojų ir studentų kūrybingumą bei atsakingumą, pagrįstus aukštos kokybės reikalavimais.

Vilniaus verslo kolegija

Atvira, novatoriška ir konkurencinga, darnos principus ir vertybes puoselėjanti, tarptautinį pripažinimą turinti aukštoji mokykla.


Klaipėdos valstybinė kolegija

Klaipėdos valstybinė kolegija (KVK) yra trečia pagal dydį kolegija Lietuvoje, turinti stiprią ir profesionalią akademinę bendruomenę. Pagrindinis Kolegijos tikslas yra užtikrinti aukštos kokybės akademines mokymo ir mokslinių tyrimų galimybes.

Alytaus kolegija

Alytaus kolegija – vienintelė aukštojo mokslo institucija Alytaus regione, įkurta 2000 metais. Alytaus kolegijos istorija ir patirtis sukaupta bei vertybės puoselėjamos nuo 1960 metų, kai čia buvo įkurtas Alytaus mechanikos technikumas, vėliau reorganizuotas į Alytaus politechnikumą

Kauno kolegija

Viena didžiausių valstybinių aukštųjų mokyklų ne tik Lietuvoje, bet ir visame Baltijos regione, kurioje šiuo metu studijuoja per 7 000 studentų. Institucijoje vadovaujamasi teorinių žinių ir praktinių įgūdžių derme, absolventų įgytą kvalifikaciją žymi profesinio bakalauro kvalifikacinis laipsnis.

Atverdami svetainę, sutinkate priimti slapukus analizės, pritaikyto turinio ir reklamos tikslais.