TimoCom Logo

JavaScript yra išjungta Jūsų naršyklėje.

Todėl šios interneto svetainės funkcijų asortimentas yra sumažintas. Jeigu norite padidinti naudojimo diapazoną ir patogiau naudotis, prašome savo naršyklės nustatymuose laikinai įjungti JavaScript programą.
Pramonės & Prekybos įmonėms – TC eMap®
Aš noriu žinoti kur šiuo metu yra mano prekės. Todėl aš pasitikiu TC eMap® ir verslo partneriais, kurie suteikia galimybę stebėti jų transportą.

Sekimas – Visada žinokite kur randasi!Elektroninis žemėlapis ir sekimo sprendimas

TimoCom pristato tris sprendimus viename – didesniam efektyvumui ir saugumui pasiekti! Sekimo sprendimas esantis mūsų žemėlapyje TC eMap® , rodo visas dažniausiai naudojamas telematines sistemas vienoje platformoje. Maršruto planavimo modulio dėka, galite apskaičiuoti maršrutą iki atitinkamos paskirties vietos tiesiai iš krovinių ir transporto biržos TC Truck&Cargo®. Ir tuo pačiu metu TC eMap® galite apskaičiuoti maršruto išlaidas ir papildomas išlaidas.

TC eMap® suteikia pasitikėjimo

Įvedant transporto pasiūlymus, įmonės gali pažymėti, kad jų transporto priemonės gali būti stebimos TC eMap®. Galimybė stebėti krovinį yra svarbus argumentas pasirinkant partnerį.

TimoCom sekimo sprendimo privalumai:

  • Skirtingos telematinės sistemos vienoje programoje
  • Padidėjęs pervežimų saugumas
  • Nėra diegimo bei konfigūracijos mokesčių: paprasčiausiai naudokite turimus telematikos įrenginius ir TimoCom platforma
  • Prieinama 24 kalbomis
  • Jūsų duomenys "Hosted in Germany"

TC eMap® suteikia transporto verslui daugiau skaidrumo ir efektyvumo

Informacijos srautas tarp kliento ir verslo partnerio akivaizdžiai pagreitėjo ir tapo dar efektyvesnis, nes visos transporto priemonės, kurioms yra suteikta ar gauta sekimo prieigą yra matomos platformoje. Galimi nesusipratimai gali būti akimirksniu išspręsti.

Nuotraukų galerija

TC eMap® nuotraukų galerija!

Vaizdo pamokos

Mes Jums parodysime, kaip tai veikia!

Žemiau pristatytos l Az itt közzétett Les vaizdo pamokos, kurios padės Jums maksimaliai išnaudoti mūsų produktus. Vaizdo pamokose, žingsnis po žingsnio mes paaiškiname apie TimoCom produktus.

TimoCom informuoja

Sekite mūsų naujienas

Atverdami svetainę, sutinkate priimti slapukus analizės, pritaikyto turinio ir reklamos tikslais.