skip navigation

Transporto ir logistikos procesų valdymas gali būti paprastas ir greitas! TIMOCOM Smart Logistics System rasite jums tinkamiausią programėlę – nesvarbu, ar organizuojate prekių pervežimą, valdote transportą ar reikia pagalbos valdant užsakymus.

Pilnų krovinių gabenimas (angl. FTL).

FTL – tai gabenimas, kurio metu sunkvežimis transportuoja tik vieną krovinį, užpildantį visą sunkvežimį.

FTL palankiai vertina tiek vairuotojai, tiek vežėjų rangovai bei klientai. Transporto įmonei nereikia papildomai mokėti už pranešimus, sąskaitų faktūrų išrašymą ar prastovas vienoje arba keliose pakrovimo / iškrovimo vietose. Vairuotojas neturi pernelyg rūpintis krovinio pakrovimu ir iškrovimu ar jo apsauga, o klientas yra saugus, žinodamas, kad tai yra greičiausias būdas transportuoti krovinius tiesiai iš pakrovimo vietos į gavėjo nurodytą vietą.

Dalinis krovinys (smulkių krovinių gabenimas, angl. LTL) yra FTL antonimas. Pilno konteinerio gabenimas yra vadinamas FCL (pilnų konteinerių gabenimas), o gabenant geležinkeliu yra naudojamas vagono siuntos terminas.

Tapkite pramonės žinovu

Registruokitės ir nuolat gaukite informacijos, kaip palengvinti darbus bei išplėsti įmonės galimybes.

Naujienlaiškio prenumerata

Visi laukai, pažymėti '*', yra privalomi ir turi būti užpildyti.

Siųsdami registracijos formą patvirtinate, kad sutinkate su mūsų duomenų apsaugos gairėmis.

Naujienlaiškio prenumerata:


Jūsų asmens duomenis (el. pašto adresą, pavardę ir vardą) TIMOCOM GmbH perduos „SC-Networks“ GmbH priklausančiai duomenų bazei (Registergericht: Amtsgericht München, Registernummer: HRB 14 65 73), Enzianstr. 2 82319 Starnberg tik siunčiant informaciją. „SC-Networks GmbH“ laikosi Federalinio duomenų apsaugos įstatymo ir TIMOCOM GmbH nurodymų.

Į viršų