Transporto ir logistikos procesų valdymas gali būti paprastas ir greitas! TIMOCOM Smart Logistics System rasite jums tinkamiausią programėlę – nesvarbu, ar organizuojate prekių pervežimą, valdote transportą ar reikia pagalbos valdant užsakymus.

Sandėlių panaudojimas

Sandėlių panaudojimas visų pirmiausiai priklauso nuo sandėlyje esamų sandėliavimo sąlygų ir /ar sandėliavimui skirto ploto. Sandėliavimo plotai, priklausomai nuo sandėliuoti skirtos prekės tipo, turi būti tinkamai įrengti. Norint laikyti atšaldytas prekes, tam kad saugomi produktai nepagestų, sandėlyje turi būti įrengta vėsinimo sistema. Jeigu norite pasinaudoti išorinio archyvo paslaugomis, būtinai turite pasirinkti sandėlio operatorių, kuris siūlo profesionalias archyvavimo paslaugas. Be to, sandėlio pasirinkimas taip pat priklauso ir nuo įstatymų numatyto saugumo reikalavimų. Pavyzdžiui "Sprogmenys", gali būti saugomos tik sandėliuose kurie yra nutolę per tam tikrą atstumą nuo gyvenamųjų rajonų bei vidinių kelių. Ten taikomos griežtos taisyklės. Sandėliai turi būti pastatyti, įrengti ir atitikti saugos reikalavimus, tam kad juose galima būtų saugoti prekes. Kvalifikuoti darbuotojai užtikrinti tinkamą saugumą. Sandėlio prižiūrėtojai yra atsakingi už tinkamą priėmimą, iškrovimo ir prekių patikrinimą. Be to, sandėliavimo patalpų savybės, tokios kaip kad drėgmė ar temperatūra turi būti atitinkamai pritaikytos. Norint atsekti kiekvienos prekės buvimo vietą sandėlyje, turi būti įrengta tam skirta programinė įranga, kuri tokiu atveju tampa ypatingai svarbiu įrankiu.

Taip pat žr:

  • Sandėliavimo birža

    Internetinė sandėliavimo birža, tai sandėliavimo paieškos sistema, kurioje yra prekiaujama prieinamomis sandėliavimo erdvėmis. Tiekėjai naudojasi platforma norėdami patalpinti savo turimus plotus su tai apibūdinančia atitinkama informacija. Pritrūkus

Tapkite pramonės žinovu

Registruokitės ir nuolat gaukite informacijos, kaip palengvinti darbus bei išplėsti įmonės galimybes.

Naujienlaiškio prenumerata

Į viršų