07.06.2019

Atveriame duris įmonėms į skaitmeninį amžių

TIMOCOM pristato plačią išmaniųjų logistikos programų sistemą

(2)

TIMOCOM nori padėti transporto ir logistikos įmonėms pereiti į skaitmeninį amžių. IT paslaugų teikėjas 2019 m. Transporto logistikos parodoje Miunchene pristatys plačią naujų programų, sąsajų ir partnerių sistemą, kuri skaitmeniniu būdu palaiko logistiką visose transporto proceso srityse. „Norime tokių naujovių, kurios kasdien palengvintų mūsų klientų darbą ir būtų lengvai prieinamos kaip elektros energija iš elektros lizdo“, - sako TIMOCOM įmonės atstovas spaudai Gunnar Gburek.

„Mūsų tikslas – tapti geriausiu Europos logistikos pramonės skaitmeniniu paslaugų tiekėju mūsų klientų ir partnerių tinklui“, - sako G. Gburek.

Vadovaudamasi įmonės vizija sukurti logistiką be iššūkių, TIMOCOM plečia naują „Smart Logistics System“. Tai papildo visoje Europoje pirmaujančią krovinių ir transporto biržą, kuri yra bendros sistemos dalis, naujoviškomis skaitmeninėmis programomis, pvz., transporto užsakymų tvarkymu. „Mūsų tikslas – tapti geriausiu Europoje logistikos pramonės skaitmeninių paslaugų tiekėju mūsų klientų ir partnerių tinklui“, - sako G. Gburek.

IT įmonė ketina iki 2030 m. investuoti apie 100 mln. eurų į sistemos plėtrą ir padvigubinti klientų skaičių per šį laikotarpį pasiekiant 100 000 vartotojų. Tolesnėje internacionalizacijoje tikimasi, kad darbuotojų skaičius per ateinančius vienuolika metų išaugs nuo 300 iki 800 darbuotojų.

„Smart API“ leidžia dalytis duomenimis su „Smart Logistics System“

Naujos sąsajos palengvina įmonėms prieigą prie „Smart Logistics System“. Vadinamieji „Smart API“ suteikia galimybę prisijungti prie sistemos naudojant savo logistikos programinę įrangą. Prieiga prie programų suteikiama naudojant vieną sąsają.  Įmonės gali prisijungti prie daugiau nei 43 000 galimų verslo partnerių sistemoje, naudodamos, pavyzdžiui, „Smart API“ transporto užsakymus, ir siųsti bei gauti transporto užsakymus savo logistikos programinėje įrangoje.

Dalijimasis duomenimis su tinklo partneriais

Sistemos koncepcijos dalis yra stiprių partnerių integracija. TIMOCOM bendradarbiauja su dviem garsiomis įmonėmis „Cargoclix“ ir „Krone Telematics“, su kuriomis sistemoje galima dalytis maršruto GPS duomenimis. Tai leidžia transporto klientams, naudojantiems TIMOCOM, planuoti, valdyti ir optimizuoti transportą, remiantis realia situacija. Jau šiandien 246 telematikos paslaugų teikėjai visoje Europoje yra integruoti į „Smart Logistics System“. Nauji partneriai Doll + Leiber, „Lavid Software“, „Transdata“, „C-Informationssysteme“ ir „Logistiqo“ taip pat yra ir logistikos programinės įrangos teikėjai. „Logistika klesti tinkle. Šiandien tai galime beveik visiškai užtikrinti, skaitmeniniu būdu pasitelkdami sąsajos partnerius, kurie yra integruoti į mūsų sistemą“, - sako TIMOCOM portfelio valdytojas Philipp Schmidt. Ateityje norima atidaryti sistemą ir trečiųjų šalių programoms.

Naujas sistemos pradžios puslapis su į poreikius orientuota navigacija

Gerai matomas naujos TIMOCOM sistemos amžiaus ženklas yra visiškai pertvarkytas ir struktūrizuotas pradžios puslapis kaip įvadas į įvairias išmanias sistemos programas. Jame vos keliais paspaudimais instruktuojama daugiau nei 130 000 sistemos naudotojų ir suteikiama galimybė lengvai pasiekti norimas programas. „Naujasis sistemos pradžios puslapis yra daug aiškesnis ir intuityvesnis, nes yra skirtas skirtingoms naudotojų grupėms ir situacijoms“, - aiškina TIMOCOM rinkodaros vadovė Pélagie Mepin. Pavyzdžiui, įmonės gali tiesiogiai pasirinkti programą pasiūlymams vykdyti, maršrutams optimizuoti arba transporto priemonėms stebėti.

„Savo klientams norime pasiūlyti galimybę plėsti ir gerinti savo logistiką bei padidinti jų galimybes derėtis“, - sako P. Mepin. Įsipareigojimas, atskleistas naujame TIMOCOM įmonės šūkyje: „Augmented Logistics“.

 

Daugiau informacijos apie TIMOCOM galima rasti www.timocom.com

Atsisiųsti pranešimą spaudai
Į viršų