24.06.2019

Vairuotojų trūkumas ir didelis važiavimų tuščiomis procentas Vokietijoje

TIMOCOM: „Transporto pramonė turi išplėsti savo tinklus“

(1)

„Geresnis skaitmeninis tinklas transporto pramonėje galėtų žymiai sumažinti esamas problemas, pvz., vairuotojų trūkumą ir didelį važiavimų tuščiomis procentą Vokietijos keliuose“, sako IT paslaugų teikėjas TIMOCOM.

 

Gunnar Gburek teigia: „Tiekimo grandinė turi tapti tiekimo srautu, kad būtų optimaliai išnaudoti esami pajėgumai.“

Tarptautinės transporto logistikos paroda, kuri baigėsi prieš kelias dienas ir kurios metu susirinko rekordinis dalyvių skaičius patvirtino, kad daugybę metų besitęsiančios problemos pramonėje lieka neišspręstos. Remiantis Bundesverband Spedition und Logistik (Federalinės Vokietijos pervežimų ir logistikos asociacijos, vok. DSLV) duomenimis buvo įspėta, kad dėl nuolat didėjančio vairuotojų trūkumo situacija gali ir toliau blogėti. Vokietijos federalinės motorinių transporto priemonių institucijos duomenimis, 2017 m. Vokietijos sunkvežimiai važiavo tuščiomis 154,2 mln. kartų. „Transporto pramonė turi turėti geresnius tinklus, kad optimaliai išnaudotų esamus pajėgumus“, - teigė TIMOCOM atstovas spaudai Gunnar Gburek.

Tiekimo srautas vietoj tiekimo grandinės“

Jis teigia, kad vien tik dirbtinis intelektas negali išspręsti problemos, nepaisant to, kad jis yra peršamas kaip vienintelis sprendimas. Reikalingas tarpvalstybinis partnerių bendradarbiavimas ir bendri procesai logistikos transporto tinkluose. Norint tai įgyvendinti, net mažesnės ir vidutinės įmonės turės naudotis skaitmeninėmis priemonėmis. Transporto grandinėje esantys kiekvieno užsakymo duomenys ir informacija turi būti keičiami išmaniai, saugiai bei paprastai.

Pasak jo, šiandien pramonėje vis dar dažnai naudojamos faksogramos arba netgi el. paštu siunčiami PDF failai iš tiesų stabdo tvarų tinklų kūrimą. G. Gburek: „Kiekvienas medijos pokytis stabdo skaitmeninimą ir galimybę efektyviau naudoti esamus išteklius“. Tiekimo grandinė turi tapti tiekimo srautu, leidžiančiu visiems tiekimo grandinės duomenims ir dalyviams kryptingai bei efektyviai dirbti kartu skaitmeninėje infrastruktūroje. Tokiu būdu bus lengviau įvertinti ir iš tiesų prognozuoti transporto apimtis.

2019 m. transporto logistikos parodos metu TIMOCOM pristatė išsamią logistikos pramonės programų sistemą, TIMOCOM išmanias programėles, skirtas paskatinti transporto ir logistikos įmones pereiti į skaitmeninį amžių. Tai leidžia naudotojams skaitmeniniu būdu valdyti pervežimo užsakymus tinkle, kurį sudaro daugiau nei 43 000 potencialių verslo partnerių, vienoje sąsajoje.

 

Daugiau informacijos apie TIMOCOM galima rasti www.timocom.com

Atsisiųsti pranešimą spaudai
Į viršų