skip navigation

Jūsų verslo partneris dirba su mumis

Logistikai labai svarbus tinklo kūrimas su tinkamu verslo partneriu. Todėl TIMOCOM sistema siūlo aukščiausios klasės neutralų logistikos tinklą, kurį galite naudoti užsakymams atlikti. Naudojant skaitmeninį dokumentų (pvz., ES licencijos, įmonės registracijos, draudimo duomenų ir kt.) pateikimą supaprastina procesą, nes nereikia jų siųsti el. paštu ar faksu.

Lengvai ieškokite verslo partnerių

Turėdami daugiau nei 45 000 patvirtintų įmonių iš visos Europos, tikrai rasite verslo partnerį, kurio ieškote. Pateikite dažnai prašomus įmonės dokumentus savo įmonės profilyje arba peržiūrėkite ir atsisiųskite kitų naudotojų dokumentus, naudodami atsisiuntimo funkciją.

TIMOCOM įmonės profilis, ekrano kopija

Sukurkite išmanųjį profilį

Pasiekite konkurencinį pranašumą naudodami išsamų įmonės profilį ir atkreipkite potencialių verslo partnerių dėmesį. Savo ruožtu peržiūrėkite naudotojų profilius ir atidžiai išnagrinėkite Europos transporto ir logistikos kraštovaizdį bei išplėskite verslo galimybes.

Ekrano kopija: Įmonės profilis - sukurkite išmanųjį profilį

Apsaugokite informaciją

Kuo daugiau paslaugų siūlote, tuo patrauklesnis esate galimiems verslo partneriams. Čia galite pateikti visus transportavimo faktus, pateikdami išsamią informaciją apie savo kompetencijos sritis. Visi jūsų įkeliami dokumentai yra saugiai užšifruoti, todėl nėra netinkamo naudojimo pavojaus.

Ekrano kopija: Įmonės profilis - saugi informacija

Stebėkite dalykus

Jūsų maršrutai įrašomi į „aptarnaujančių šalių“ kategoriją ir gali būti lengvai peržiūrimi. Potencialūs verslo partneriai sužino jūsų paslaugų spektrą. Greita ir paprasta.

Ekrano kopija: Įmonės profilis - stebėkite dalykus

Sėkmingai junkitės į tinklą su kitomis įmonėmis!

Pristatykite save kaip ekspedicinę arba transporto įmonę, kurios paslaugas pristatote, kad jus surastų potencialūs ir pelningi verslo partneriai.

Būdami gamybine ir prekybos įmone gausite tikslią informaciją apie transporto ir logistikos vietas Europoje bei greitai padidinsite transporto paslaugų tiekėjų sąrašą.

Išbandykite TIMOCOM platformą dabar!

Išbandykite nemokamai dabar

Turite klausimų? Mielai jums padėsime:

+48 71 737 26 20

Į viršų