Jūsų verslo partneris dirba su mumis

Logistikai labai svarbus tinklo kūrimas su tinkamu verslo partneriu. Todėl TIMOCOM sistema siūlo aukščiausios klasės neutralų logistikos tinklą, kurį galite naudoti užsakymams vykdyti. Naudojant skaitmeninį dokumentų (pvz., ES licencijos, įmonės registracijos, draudimo duomenų ir kt.) pateikimą, supaprastinamas procesas, nes nereikia jų siųsti el. paštu ar faksu.

Dokumentų įkėlimas

Turėdami tinkle daugiau nei 55 000 patvirtintų įmonių iš visos Europos, tikrai rasite verslo partnerį, kurio ieškote. Pateikite dažnai prašomus įmonės dokumentus savo įmonės profilyje arba peržiūrėkite ir atsisiųskite kitų naudotojų dokumentus, naudodami atsisiuntimo funkciją.

TIMOCOM įmonių profiliai – lengvai raskite verslo partnerius
Ekrano kopija: Įmonių profiliai – sukurkite išmanųjį profilį

Sukurkite profilį

Pasiekite konkurencinį pranašumą naudodami išsamų įmonės profilį ir atkreipkite potencialių verslo partnerių dėmesį. Savo ruožtu peržiūrėkite naudotojų profilius ir atidžiai išnagrinėkite Europos transporto bei logistikos situaciją ir išplėskite verslo galimybes.

Pabrėžkite teikiamas paslaugas

Kuo daugiau paslaugų siūlote, tuo patrauklesnis esate galimiems verslo partneriams. Čia galite pateikti visus transportavimo duomenis, pateikdami išsamią informaciją apie savo kompetencijos sritis. Visi jūsų įkeliami dokumentai yra saugiai užšifruojami, todėl nėra netinkamo naudojimo pavojaus.

Ekrano kopija: Įmonių profiliai – saugi informacija
Ekrano kopija: Įmonių profiliai – stebėkite dalykus

Pristatykite maršrutus

Jūsų maršrutai įrašomi į „aptarnaujamų šalių“ kategoriją ir gali būti lengvai peržiūrimi. Potencialūs verslo partneriai sužino jūsų teikiamų paslaugų spektrą. Greita ir paprasta.

Sėkmingai junkitės į tinklą su kitomis įmonėmis.

Pristatykite save kaip ekspedicinę arba transporto įmonę, kurios paslaugas pristatote, kad jus surastų potencialūs ir pelningi verslo partneriai.

Būdami gamybine ir prekybos įmone gausite tikslią informaciją apie transporto ir logistikos vietas Europoje bei greitai padidinsite transporto paslaugų tiekėjų sąrašą.

Bojan Bečan, Bečan Trans d.o.o.

„Esame skaidri įmonė, ir mes norime, kad visi tai žinotų. Štai kodėl mes įkeliame savo dokumentus. Tai sukuria pasitikėjimą, ypač bendraujant su naujais verslo partneriais.“

Bojan Bečan
Generalinis direktorius
Bečan Trans d.o.o.
TIMOCOM ID: 6526

Waldi Szarowski, Daw-Trans

„Įkeldamas dokumentus aš nusprendžiu, ar dokumentai bus matomi, ar ne. Aš viską kontroliuoju pats.“

Waldi Szarowski
Logistikos direktorius
Daw-Trans
TIMOCOM ID: 293351

Reisinger Győző, Locargo Kft.

„Naudodami įkėlimo ir atsisiuntimo funkciją visus dokumentus savo įmonės profilyje laikome vienoje vietoje. Būtent taip mes nuolat stebime naujausius dokumentus.“

Reisinger Győző
Generalinis direktorius
Locargo Kft.
TIMOCOM ID: 3172

Josef Miller, ESA s.r.o. Logistika

„TIMOCOM dokumentų atsisiuntimo funkcija sutaupo laiko ir pastangų, nes visi dokumentai, kurių reikia mūsų verslo partneriams, prieinami nedelsiant ir yra vienoje vietoje. Tai naudinga ir mums.“

Josef Miller
Tarptautinio transporto ir ekspedijavimo vadovas
ESA s.r.o. Logistika
TIMOCOM ID: 99056

V.S.T. d.o.o.

„Sutaupome daug laiko, nes dabar reikia tik vieną kartą įkelti dažnai prašomus dokumentus.“

Valentina Šintić
Valdymo konsultantas
V.S.T. d.o.o.
TIMOCOM ID: 2026

Naudokite įmonių profilių programėlę TIMOCOM Marketplace.

Išbandykite nemokamai dabar

Turite klausimų? Mielai jums padėsime:

Į viršų