skip navigation

Visos sistemos sąsajos

Dabar sąsajos yra daug svarbesnės transporto ir logistikos pramonei nei bet kada iki šiol. Jos pagreitina darbo procesus, todėl jie tampa efektyvesni. Vienas pavyzdžių galėtų būti TIMOCOM krovinių biržos sąsaja. Sąsaja suteikia galimybę naudoti jūsų logistikos programinę įrangą ieškant ir siūlant krovinius bei laisvą transportą krovinių biržoje, kuri yra TIMOCOM Smart Logistics System dalis. Nebereikia įvesti duomenų du kartus ir nėra jokio poreikio persijungti tarp skirtingų programų. Jums suteikiama prieiga prie daugiau nei 50 000 galimų verslo partnerių, todėl galite sutaupyti laiko bei pinigų.

Krovinių birža

Mūsų krovinių biržos sąsaja leidžia naudotis krovinių birža, TIMOCOM Smart Logistics System dalimi, jūsų logistikos programinėje įrangoje.

Sužinoti daugiau >

Transporto užsakymai

Transporto užsakymų sąsaja suteikia galimybę lengvai siųsti bei gauti transporto užsakymus iš savo logistikos programinės įrangos per TIMOCOM Smart Logistics System.

Sužinoti daugiau >

Stebėjimas

Stebėjimo sąsaja leidžia stebėti krovinius naudojantis savo logistikos programine įranga.

Sužinoti daugiau >
Sėkmės istorija: TIMOCOM, InfPro ir Quehenberger

Logistikos triumviratas – bendradarbiavimas kuriant išmanias sąsajas

TIMOCOM ir Translogica padėjo Quehenberger Logistics automatizuoti transporto procesus

FreightTech įmonė TIMOCOM yra logistikos pramonės inovatoriai nuo 1997 metų. Jų tikslas yra optimizuoti ir automatizuoti transporto procesus. IT ir duomenų specialistai ne tik nuolat plečia Smart Logistics System funkcijas, bet ir sunkiai dirba tobulindami tris sąsajas, žinomas kaip API. Didesnis efektyvumas yra pats svarbiausias privalumas, kurį užtikrina krovinių biržos, transporto užsakymų ir stebėjimo sąsajos – jos sutaupo laiko ir pinigų bei optimizuoja procesus, o taip pat suteikia prieigą prie 50 000 TIMOCOM Europos klientų, kurie taip pat renkasi šias sąsajas ir prijungia platformą prie savo transporto valdymo, ERP ar telematikos sistemų.

Skaityti sėkmės istoriją

Esate logistikos programinės įrangos teikėjas?

Tapkite sąsajos partneriu ir pasiūlykite savo klientams

prieigą prie Smart Logistics System, naudojant nuolatinį ryšį su

visu TIMOCOM tinklu, nepriklausomai nuo IT aplinkos

Sutaupykite laiko ir naudokite išplėstines funkcijas su viena naudotojo sąsaja

galimybė rasti naujus verslo partnerius ir transporto užsakymų iš seniai patikrintų įmonių

Viską atlikite skaitmeniniu būdu, kad būtų patenkinti klientų reikalavimai

Į viršų