skip navigation

Siūlome skaitmeninį sprendimą jūsų transporto užklausoms!

Sukurkite transporto užklausas ir pateikite visą svarbią informaciją apie krovinį, o tada gaukite iki 50 pasiūlymų iš aktyvių jūsų pasirinktų verslo kontaktų.

Naudodami iš eilės einančių gavėjų grupių funkciją dabar galite pasirinkti įvairias gavėjų grupes, kurios gaus užklausas viena po kitos pagal jūsų nustatytą tvarkaraštį. Tada galite pasirinkti automatiškai skelbti transporto užklausą krovinių programėlėje, kur ją matys visi TIMOCOM tinklo naudotojai.

Galiausiai, peržiūrėkite pasiūlymų kainas ir pasirinkite geriausią paslaugų teikėją siūlomam užsakymui. Vienu spustelėjimu visi kiti paslaugų teikėjai gauna pranešimą apie atšaukimą, o jūsų transporto užklausa gali būti automatiškai paversta į transporto užsakymą, kuriame pateikta visa informacija iš jūsų užklausos ir kurį galite išsiųsti paslaugų teikėjui TIMOCOM sistemoje.

Paslaugų teikėjui patvirtinus pervežimo užsakymą, sudaroma abipusiai įpareigojanti sutartis. Šis procesas suteikia galimybę valdyti krovinių gabenimo užsakymus skaitmeniniu būdu, kad visada tiksliai žinotumėte, kas vyksta.

Apdorokite transporto užklausas kartu su verslo partneriais tiesiogiai Smart Logistics System ir valdykite viską centralizuotai vienoje sistemoje.

Norite naudoti transporto užklausų funkciją? Mielai jums padėsime.

Susisiekite su mumis jau dabar!

+48 71 737 26 20

Privalumai:

Transporto užklausos jūsų kalba

Pasikartojančioms transporto užklausoms naudokite šablonus

Priimdami verslo sprendimus dėl ateities, pasinaudokite statistika

Gaukite laiškus el. paštu apie visas jums išsiųstas transporto kainos užklausas

Skaitmeninės transporto užklausos

Paprasta vartotojų sąsaja suteikia galimybę įvesti visus susijusius transporto užklausos duomenis greitai ir lengvai.

Paprastai tvarkykite pervežimo užsakymus skaitmeniniu būdu

Teiraukitės kainų pas tiekėjus

Taupykite laiką surinkdami pageidaujamus paslaugų tiekėjus į gavėjų grupes ir siųsdami transporto užklausas iki 50 atsargiai pasirinktų teikėjų vienu metu.

Sutaupykite laiko prašydami kainų pasiūlymų iš iki 50 pasirinktų paslaugų teikėjų vienu metu.

Stebėkite dalykus

Išsiuntus transporto užklausą pasirinktam verslo partneriui, prašymas bus automatiškai rodomas santraukos skiltyje „Aktyvūs“. Čia saugomos visos aktualios transporto užklausos.

Palyginę kainų pasiūlymus, galėsite pasirinkti tinkamiausią paslaugų teikėją.

Programėlės duomenys

Atraskite, kaip valdyti užsakymus skaitmeniniu būdu TIMOCOM naujienų banke. Naujienų bankas ir informacija apie Smart Logistics System programas prieinamas 24 val. per parą 7 dienas per savaitę.

Trumpa apžvalga

Ką klientai sako apie transporto užklausų programėlę

Dittrich Eiltransporte GmbH, Oliver Stiller

„Mes galime priskirti užsakymus iki 60 % greičiau su TIMOCOM sistema. Mes naudojame formą, kad įtrauktume ir išsiųstume visą reikiamą informaciją. Mums nereikia laukti el. laiško su konkrečiais rekvizitais ar draudimo patvirtinimu, nes viską darome internetu.“

Oliver Stiller
Dittrich Eiltransporte GmbH
TIMOCOM ID 67066

Sėkmės istorija ir vaizdo įrašas >
WEMAS Absperrtechnik GmbH, Stefan Watzlawek

„Užsakymų parengimas ir sukūrimas užtrunka gerokai trumpiau. Didžiausias privalumas yra tai, kad TIMOCOM sistema išsaugo visus mūsų pervežimų užsakymus, todėl audito metu turime visą reikiamą informaciją vienoje centralizuotoje vietoje.“

Stefan Watzlawek
WEMAS Absperrtechnik GmbH
TIMOCOM ID 340064

Sėkmės istorija ir vaizdo įrašas >

Optimizuokite savo verslo procesus naudodami skaitmenines transporto užklausas.

Kaip transporto klientas galite gauti informaciją apie transporto prieinamumą ir kainą greičiau, vienu metu siųsdami transporto užklausą įvairiems verslo partneriams skaitmeniniu būdu.

Būdamas paslaugų teikėju galite padidinti savo apyvartą teikdami kainos pasiūlymus gaunamoms transporto užklausoms, taip didinant galimybes gauti papildomų užsakymų.

Saugoma Vokietijoje – TIMOCOM duomenų saugumas

Mes deramai rūpinamės jūsų informacija! Būtent todėl TIMOCOM turi kokybės antspaudą „Saugoma Vokietijoje“ (Hosted in Germany): Duomenys saugomi Vokietijoje, todėl jiems taikomi Vokietijos įstatymai, remiantis Vokietijos duomenų apsaugos aktu, kuris yra vienas griežčiausių Europoje.

Naudokite transporto užklausų programėlę Smart Logistics System.

Išbandykite nemokamai dabar

Turite klausimų? Mielai jums padėsime:

+48 71 737 26 20

Į viršų