skip navigation

Siūlome skaitmeninį sprendimą jūsų transporto kainos užklausoms!

Sukurkite transporto kainos užklausas ir pateikite visą svarbią informaciją apie krovinį, o tada gaukite iki 50 pasiūlymų iš aktyvių jūsų pasirinktų verslo kontaktų.

Nauja funkcija: naudokite nuoseklią gavėjų grupę, kad nustatytumėte įvairias gavėjų grupes, kurios jūsų užklausą gaus viena po kitos pagal jūsų nustatytą tvarkaraštį. Vėliau galite pasirinkti, kad automatiškai skelbtumėte savo krovinių siūlymą freight išmaniojoje programėlėje, kurioje jis matomas visiems TIMOCOM sistemos naudotojams. 

Galiausiai peržiūrėkite pasiūlymų kainas ir pasirinkite geriausią užsakymo paslaugų teikėją. Vienu spustelėjimu visi kiti paslaugų teikėjai gauna pranešimą apie atšaukimą, o jūsų transporto kainos užklausa gali būti pakeista pervežimo užsakymu, kuriame pateikta visa informacija iš jūsų užklausos ir kurią galite išsiųsti paslaugų teikėjui TIMOCOM sistemoje.

Jei paslaugų teikėjas sutinka su pervežimo užsakymu, sudaroma abipusiai įpareigojanti teisinė sutartis. Galiausiai galite tvarkyti transporto užsakymus skaitmeniniu būdu, kad stebėtumėte jų būseną.

Tvarkykite transporto kainos užklausas skaitmeniniu būdu su verslo klientais ir tvarkykite juos centralizuotai TIMOCOM sistemoje.

Norite naudoti „Transporto kainos užklausos“ funkciją? Mielai jums padėsime.

Susisiekite su mumis jau dabar!

+48 71 737 26 20

Privalumai:

Transporto kainos užklausos jūsų kalba

Pasikartojančioms transporto kainos užklausoms naudokite šablonus

Priimdami verslo sprendimus dėl ateities, pasinaudokite statistika

Gaukite el. pašto laiškus apie visas jums išsiųstas transporto kainos užklausas

Paprastai tvarkykite transporto užsakymus skaitmeniniu būdu

Paprasta vartotojo sąsaja reiškia greitą ir paprastą visų susijusių duomenų ir informacijos apie transporto užklausą įvedimą.

Paprastai tvarkykite pervežimo užsakymus skaitmeniniu būdu

Tegu jūsų užklausos tampa išmanios

Sutaupykite laiko prašydami vienu metu iki 50 pageidaujamų paslaugų teikėjų, surinkę juos į gavėjų grupę.

Sutaupykite laiko prašydami kainos užklausos iš iki 50 pasirinktų paslaugų teikėjų vienu metu.

Kontroliuokite situaciją

Išsiuntus kainos užklausą pasirinktam verslo partneriui, prašymas bus automatiškai rodomas santraukos skiltyje „Aktyvūs“. Čia saugomos visos aktualios transporto užklausos.

Palyginę kainų pasiūlymus, galėsite pasirinkti tinkamiausią paslaugų teikėją.

Sužinokite daugiau

Sužinokite, kaip tvarkyti užsakymus mūsų tinklaraštyje apie paslaugas, TIMOCOM naujienų banke. Daugiau informacijos apie tai, kaip veikia „Smart Logistics System“, galite rasti mūsų tinklaraštyje bet kuriuo metu.

Trumpa apžvalga

Optimizuokite savo verslo procesus naudodami skaitmenines transporto užklausas!

Kaip transporto klientas, galite gauti informacijos apie transporto prieinamumą ir kainą greičiau vienu metu siųsdami transporto kainos užklausą įvairiems verslo partneriams skaitmeniniu būdu.

Būdamas paslaugų teikėju, galite padidinti savo apyvartą, teikdami transporto kainos užklausas, ir galimybes gauti papildomų užsakymų.

Saugoma Vokietijoje - TIMOCOM duomenų saugumas

Mes deramai rūpinamės jūsų duomenimis! Priežastis, kodėl TIMOCOM deda kokybės antspaudą „Saugoma Vokietijoje“: duomenys yra saugomi Vokietijoje, todėl jiems taikomi Vokietijos teisės aktai, t. y. Vokietijos duomenų apsaugos įstatymas, kuris yra vienas griežčiausių Europoje.

Išbandykite TIMOCOM platformą dabar!

Išbandykite nemokamai dabar

Turite klausimų? Mielai Jums padėsime:

+48 71 737 26 20

Į viršų