Siūlome skaitmeninį sprendimą jūsų transporto užklausoms!

Sukurkite transporto užklausas ir pateikite visą svarbią informaciją apie krovinį, o tada gaukite iki 50 pasiūlymų iš aktyvių jūsų pasirinktų verslo kontaktų.

Naudodami iš eilės einančių gavėjų grupių funkciją dabar galite pasirinkti įvairias gavėjų grupes, kurios gaus užklausas viena po kitos pagal jūsų nustatytą tvarkaraštį. Tada galite pasirinkti automatiškai skelbti transporto užklausą krovinių programėlėje, kur ją matys visi TIMOCOM tinklo naudotojai.

Galiausiai, peržiūrėkite pasiūlymų kainas ir pasirinkite geriausią paslaugų teikėją siūlomam užsakymui. Vienu spustelėjimu visi kiti paslaugų teikėjai gauna pranešimą apie atšaukimą, o jūsų transporto užklausa gali būti automatiškai paversta į transporto užsakymą, kuriame pateikta visa informacija iš jūsų užklausos ir kurį galite išsiųsti paslaugų teikėjui TIMOCOM sistemoje.

Paslaugų teikėjui patvirtinus pervežimo užsakymą, sudaroma abipusiai įpareigojanti sutartis. Šis procesas suteikia galimybę valdyti krovinių gabenimo užsakymus skaitmeniniu būdu, kad visada tiksliai žinotumėte, kas vyksta.

Apdorokite transporto užklausas kartu su verslo partneriais tiesiogiai Smart Logistics System ir valdykite viską centralizuotai vienoje sistemoje.

Norite naudoti transporto užklausų funkciją? Mielai jums padėsime.

Privalumai:

  • Transporto užklausos jūsų kalba

  • Pasikartojančioms transporto užklausoms naudokite šablonus

  • Priimdami verslo sprendimus dėl ateities, pasinaudokite statistika

  • Gaukite laiškus el. paštu apie visas jums išsiųstas transporto kainos užklausas

Skaitmeninės transporto užklausos

Paprasta vartotojų sąsaja suteikia galimybę įvesti visus susijusius transporto užklausos duomenis greitai ir lengvai.

Paprastai tvarkykite pervežimo užsakymus skaitmeniniu būdu

Sutaupykite laiko prašydami kainų pasiūlymų iš iki 50 pasirinktų paslaugų teikėjų vienu metu.

Teiraukitės kainų pas tiekėjus

Taupykite laiką surinkdami pageidaujamus paslaugų tiekėjus į gavėjų grupes ir siųsdami transporto užklausas iki 50 atsargiai pasirinktų teikėjų vienu metu.

Stebėkite dalykus

Išsiuntus transporto užklausą pasirinktam verslo partneriui, prašymas bus automatiškai rodomas santraukos skiltyje „Aktyvūs“. Čia saugomos visos aktualios transporto užklausos.

Palyginę kainų pasiūlymus, galėsite pasirinkti tinkamiausią paslaugų teikėją.

Trumpa apžvalga

Programėlės duomenys

Atraskite, kaip valdyti užsakymus skaitmeniniu būdu TIMOCOM naujienų banke. Naujienų bankas ir informacija apie Smart Logistics System programas prieinamas 24 val. per parą 7 dienas per savaitę.

Optimizuokite savo verslo procesus naudodami skaitmenines transporto užklausas.


Kaip transporto klientas galite gauti informaciją apie transporto prieinamumą ir kainą greičiau, vienu metu siųsdami transporto užklausą įvairiems verslo partneriams skaitmeniniu būdu.

Būdamas paslaugų teikėju galite padidinti savo apyvartą teikdami kainos pasiūlymus gaunamoms transporto užklausoms, taip didinant galimybes gauti papildomų užsakymų.

Hosted in Germany – Data security at TIMOCOM

Mes deramai rūpinamės jūsų informacija! Būtent todėl TIMOCOM turi kokybės antspaudą „Saugoma Vokietijoje“ (Hosted in Germany): Duomenys saugomi Vokietijoje, todėl jiems taikomi Vokietijos įstatymai, remiantis Vokietijos duomenų apsaugos aktu, kuris yra vienas griežčiausių Europoje.

Naudokite transporto užklausų programėlę Smart Logistics System.

Išbandykite nemokamai dabar

Turite klausimų? Mielai jums padėsime:

Į viršų