Kodėl verta naudotis TIMOCOM?

Saugu
TIMOCOM atlieka griežtą kiekvieno naujo kliento saugumo patikrą ir nuolatinę stebėseną, taip užtikrindama skaidrumą ir pasitikėjimą kiekvienu sandoriu.

Palaikymas

Jei reikia pagalbos, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo specialistus. Esame šalia jūsų kiekviename kilometre.

Platus tinklas

Mūsų saugioje krovinių biržoje turėkite prieigą prie daugiau nei 55 000 iš anksto patikrintų potencialių tarptautinių verslo partnerių.

Pamatykite, ką mūsų klientai sako apie TIMOCOM

logo_ibis

„Dabar Freight Marketplace galime lengviau ieškoti laisvo transporto ir ekspeditorių, todėl sutaupome daug laiko.“


Petra Koch,
IBIS Baked Good
logo_mem bau

„Mūsų įmonė labai patenkinta TIMOCOM tarptautiniu skolų išieškojimu ir galiu tik rekomenduoti TIMOCOM klientams! Ši paslauga suteikia verslininkams saugumo jausmą, nes jie žino, kad yra patikimose rankose."


Kitti Hatvani,
MEM BAU Srl.

Svarbiausi klausimai apie krovinių vežimo įmones, kurios naudojasi TIMOCOM paslaugomis

Kiekvienam naujam klientui atliekame išsamią saugumo patikrinimo procedūrą. Ir taikome griežtą prieigos politiką, užtikrinančią, kad tik aukštos kokybės įmonės galėtų naudotis mūsų išskirtiniu tinklu. Be to, nuolat stebime klientus ir reguliariai tikriname, ar neįvyko kokių nors pokyčių, todėl užtikriname, kad mūsų klientai gali pasitikėti savo verslo partneriais.

Paprastai jūsų naujasis ekspeditorius arba krovinių vežimo įmonės partneris pateikia visus oficialius dokumentus, kurių jums gali prireikti. Jei tai padaroma, jums tereikia pridėti pastabą, kad pageidaujate užsakyti kliento įforminimo paslaugą. Toliau šiuos procesus perims jūsų naujasis verslo partneris.

Taip, mes siūlome sekimą realiuoju laiku kartu su profesionalia pagalba. Bet kuriuo metu galite stebėti ir sekti savo krovinį transporto priemonių valdymo portale.

Mokėjimo sąlygos įvairiose krovinių vežimo įmonėse skiriasi, ir šios srities TIMOCOM nekontroliuoja. Mokėjimo sąlygos bus aptartos tarp jūsų ir jūsų potencialaus naujo partnerio prieš pasirašant sutartį, todėl visada iš anksto žinosite savo įsipareigojimus.
Visiems klientams rekomenduojame naudotis mūsų Marketplace esančia transporto užsakymų funkcija. Ši funkcija aktyvuoja prieigą prie mūsų skolų išieškojimo paslaugos, t. y. jei jums sunku gauti mokėjimą, mūsų komanda galės jums padėti išieškoti visus nesumokėtus mokėjimus.

Į viršų