Pranešimai spaudai

Čia galite rasti naujausius pranešimus spaudai apie TIMOCOM, mūsų klientus ir veiklos sektorių.

Š. m. liepos mėnesį Vokietija, Prancūzija ir Beniliukso šalys pajuto pasaulinės ekonomikos sulėtėjimo poveikį. Tai yra naujausi TIMOCOM transporto barometro duomenys, kuriuos IT kompanija naudoja kiekvieną ketvirtį, kad užregistruotų transporto pasiūlymų ir užklausų didžiausioje Europoje krovinių biržoje pokyčius.

Skaityti daugiau >

Dabartinis Europos krovinių vežimo kelių transportu vadovas Anthony Valentine dirba transporto pramonėje jau beveik 30 metų. Prieš ketverius metus kartu su senais kolegomis jis padėjo sukurti ir plėsti „Cargo Overseas“, kurie jau vykdė pasaulinį krovinių pervežimą oru ir jūra, Europos krovinių vežimo kelių transportu skyrių. Jo stiprios komandos dėka, paskirtasis kapitonas nustatinėja naują kursą ir pradeda kelti bangas audringoje „Brexit“ jūroje. 

Skaityti daugiau >

„Geresnis skaitmeninis tinklas transporto pramonėje galėtų žymiai sumažinti esamas problemas, pvz., vairuotojų trūkumą ir didelį važiavimų tuščiomis procentą Vokietijos keliuose“, sako IT paslaugų teikėjas TIMOCOM.

 

Skaityti daugiau >

TIMOCOM nori padėti transporto ir logistikos įmonėms pereiti į skaitmeninį amžių. IT paslaugų teikėjas 2019 m. Transporto logistikos parodoje Miunchene pristatys plačią naujų programų, sąsajų ir partnerių sistemą, kuri skaitmeniniu būdu palaiko logistiką visose transporto proceso srityse. „Norime tokių naujovių, kurios kasdien palengvintų mūsų klientų darbą ir būtų lengvai prieinamos kaip elektros energija iš elektros lizdo“, - sako TIMOCOM įmonės atstovas spaudai Gunnar Gburek.

Skaityti daugiau >

Daugiau jokio laukimo pakrovimo ir iškrovimo rampose: ambicingas tikslas, kurio kartu bendradarbiaudami siekia TIMOCOM ir „Cargoclix“. Susiedamos telematinių įrenginių duomenis ir laiko tarpo valdymą, dvi IT įmonės siekia išspręsti žinomas spūsčių rampose problemas ir nustatyti naują standartą.

Skaityti daugiau >

Erkratas, Vokietija, 2019-05-09 – visi dirbantieji logistikos srityje dalyvaus 2019 m. Transporto logistikos parodoje, vyksiančioje 2019 m. birželio 4–7 d., todėl, žinoma, Miunchene bus ir TIMOCOM, kurių šūkis šiais metais: „Viena sistema. Vienas tinklas. Viena ateitis.“ Pasaulyje didžiausios parodos lankytojai gali apsilankyti A5 salėje prie 317/418 kabinos, kad išbandytų naujai pritaikytą sistemos pradžios puslapį, naujausias

Skaityti daugiau >

Baimė, kad Jungtinė Karalystė išstos iš ES be derybų lėmė prekių, užsakytų pristatyti į Britų salas, skaičiaus sprogimą. Palyginti su praėjusiais metais, pervežimai sunkvežimiais iš visų Europos šalių į Jungtinę Karalystę per I-ąjį 2019 m. ketvirtį išaugo daugiau nei dvigubai, t. y. 112 proc. Tai yra naujausi TIMOCOM transporto barometro duomenys, kuriuos IT kompanija naudoja kiekvieną ketvirtį, kad užregistruotų transporto pasiūlymus ir užklausas dėl didžiausios Europoje krovinių ir transporto priemonių programos naudojimo.

Skaityti daugiau >

Priklausomai nuo gabenamo krovinio, visa siunta gali būti įvertinta šešiaženkle ar net septyniaženkle suma. Jei kažkas atsitinka ir jūs neturite tinkamo draudimo, situacija gali būti itin nemaloni. Tad kaip išvengti tokių situacijų? Ir kaip pasirinkti tinkamą draudimą transporto įmonei? Vokietijos pervežimų draudimo ekspertų KRAVAG atstovas Klaus Schäfer dalijasi keliais svarbiais patarimais.

Skaityti daugiau >

Europos transporto rinkos visiškai nepaveikė 2018 m. paskutinįjį ketvirtį vykę tarptautiniai prekybos konfliktai ir pesimistinės ekonomikos prognozės. „Transporto sektorius buvo tradiciškai stiprus paskutinįjį ketvirtį“, - sakė TIMOCOM atstovas spaudai Gunnar Gburek, komentuodamas dabartinius transporto barometro duomenis.

Skaityti daugiau >

Vokietijos draudikų asociacijos (GDV - Gesamtverband Deutscher Versicherer) duomenimis, 70 proc. sunkvežimių krovinių Vokietijos keliuose yra neteisingai arba nepakankamai pritvirtinti. Pagal Vokietijos kelių eismo įstatymą (StVO - Straßenverkehrsordnung) ir Vokietijos Prekybos kodeksą (HGB - Handelsgesetzbuch) privaloma tinkamai pritvirtinti krovinį. Taigi, kas yra už tai atsakingas – ekspeditorius, vairuotojas ar siuntėjas? Ką iš tiesų reiškia krovinio tvirtinimas? Specialistas, dėstytojas ir autorius Alfred Lampen pateikia vertingų patarimų, kaip tvirtinti krovinį logistikos pramonėje.

Skaityti daugiau >

Park Your Truck generalinė direktorė Denise Schuster planuoja sumažinti sunkvežimių stovėjimo problemas Vokietijos greitkeliuose poilsio metu, naudodama rezervavimo portalą, skirtą sunkvežimių stovėjimo vietoms rezervuoti. Šią temą aptarėme TIMOCOM LiveTalk, vykusiame IAA Commercial Vehicles parodoje 2018 m. Hanoveryje.

Skaityti daugiau >

Erkratas / Poznanė, 31-10-2018. Paprastas patarimas: 50 logistikos specialistų iš aštuonių Europos šalių susitinka, keičiasi patirtimi ir dirba kartu, kurdami naujas idėjas. Visa tai vyksta TIMOCOM Networking Experience 2018 renginio metu. TIMOCOM darbuotojai turėjo įdėti daug širdies ir energijos, kad suorganizuotų tokį renginį ir įtikintų logistikos vadovus, transporto įmonių savininkus bei asociacijos atstovus, paskirti dvi dienas jų užimto tvarkaraščio ir dalyvauti renginyje. Reikėjo įrodyti, kad šis renginys teikia tikrą pridėtinę vertę.

Skaityti daugiau >

Kontaktai spaudai

+49 211 88 26 69 53

+49 211 88 26 59 24

presse@timocom.com

Į viršų

Atverdami svetainę, sutinkate priimti slapukus analizės, pritaikyto turinio ir reklamos tikslais. Sužinokite daugiau