Transporto ir logistikos procesų valdymas gali būti paprastas ir greitas! TIMOCOM Smart Logistics System rasite jums tinkamiausią programėlę – nesvarbu, ar organizuojate prekių pervežimą, valdote transportą ar reikia pagalbos valdant užsakymus.

Transporto valdymo sistema

Transporto valdymo sistema (TV sistema) - tai įrankis planuotojams. Naudodamas transporto valdymo sistemą jis gali organizuoti darbus, kuriuos gauna iš siuntėjų/gamintojų. Su ja yra planuojamos kelionės ir maršrutai. Jis taip pat gali bet kuriuo metu matyti savo transporto priemonių užimtumą. Dažniausiai Transporto valdymo sistema yra prijungta prie GPS įrenginio, kurio dėka galima rasti transporto priemonę ir ją sekti. Transporto valdymo sistemoje gali būti sukuriamos sąskaitos-faktūros, todėl ji gali palaikyti ir vidinę apskaitą.

Taip pat žr:

  • Laiko rezervavimo sistemos

    Laiko rezervavimo sistemos tikslas yra išvengti laukimo laiko pakrovimo ir iškrovimo vietoje. Ekspeditorius arba vairuotojas, kuris, pavyzdžiui, nori iškrauti krovinį prekybos centre, turi rezervuoti laiką per portalą (laiko rezervavimo sistemą). Portale

Tapkite pramonės žinovu

Registruokitės ir nuolat gaukite informacijos, kaip palengvinti darbus bei išplėsti įmonės galimybes.

Naujienlaiškio prenumerata

Į viršų