Transporto ir logistikos procesų valdymas gali būti paprastas ir greitas! TIMOCOM Smart Logistics System rasite jums tinkamiausią programėlę – nesvarbu, ar organizuojate prekių pervežimą, valdote transportą ar reikia pagalbos valdant užsakymus.

Laiko rezervavimo sistemos

Laiko rezervavimo sistemos tikslas yra išvengti laukimo laiko pakrovimo ir iškrovimo vietoje. Ekspeditorius arba vairuotojas, kuris, pavyzdžiui, nori iškrauti krovinį prekybos centre, turi rezervuoti laiką per portalą (laiko rezervavimo sistemą). Portale jūs galite matyti ir rezervuoti laisvus laikus iškrovimo vietoje (pvz., 14:00 val. - 15:00 val.) Vairuotojas turėtų atvykti punktualiai. Gali tekti palaukti trumpą laiko tarpą. Jeigu vairuotojas negali atvykti laiku dėl eismo spūsčių ar avarijos, jis turi rezervuoti kitą laiką. Tai panašu į lėktuvų dispečerį. Oro linijoms yra paskirti laiko tarpsniai, per kuriuos turi įvykti skrydis. Kitu atveju, laiko tarpsniai baigiasi ir jos susiduria su griežtomis sankcijomis.

Taip pat žr:

  • Transporto valdymo sistema

    Transporto valdymo sistema (TV sistema) - tai įrankis planuotojams. Naudodamas transporto valdymo sistemą jis gali organizuoti darbus, kuriuos gauna iš siuntėjų/gamintojų. Su ja yra planuojamos kelionės ir maršrutai. Jis taip pat gali bet kuriuo metu

Tapkite pramonės žinovu

Registruokitės ir nuolat gaukite informacijos, kaip palengvinti darbus bei išplėsti įmonės galimybes.

Naujienlaiškio prenumerata

Į viršų