30.05.2016

4 rinkos tendencijos kurios lems logistikos ateitį

Skaitmeninimas didina transporto bendrovių konkurencingumą

(1)

Erkratas, Vokietija, 2016 05 19 – praėjo pusė metų, ir 2016 metams prognozuotos logistikos tendencijos dabar tapo akivaizdesnės. Dėl logistikos 4.0 plėtros bendrovės patiria didelius pokyčius. TimoCom, pirmaujantis informacinių technologijų paslaugų teikėjas transporto pramonėje, yra įsitikinęs, kad automatizavimas, tinklų kūrimas ir skaitmeninimas taps vis svarbesni pramonei.

Mobilus duomenų perdavimas

Mobilus duomenų perdavimas ir mobilus interneto naudojimas bet kur ir bet kada daugiau nebeapsiriboja privačia sfera. Transporto pramonei, visų pirma, yra nepaprastai svarbūs greitis, mobilumas ir lankstumas. Naudotojai turėtų turėti galimybę saugiai sudaryti transporto sandėrius kelyje. Šiais laikais naudotojai tiesiog mano, kad jie turės prieigą prie savo programų, naudodamiesi įvairiais prietaisais ir neprarasdami informacijos - tai yra, su sinchronizacija.

 

Išmanios sąsajos

Transporto pramonė nėra įmanoma be informacinių technologijų. Beveik kiekvienas ekspeditorius dirba su turima programine įranga ir viena ar daugiau krovinių biržų. Didžiausia Europos transporto platforma TimoCom sujungia abi sistemas, naudodama TC Connect sąsają, kuri buvo pristatyta prieš 10 metų. Naudojantis šia sąsaja, nereikia rankiniu būdu perkelti duomenų apie turimus krovinius arba transporto priemones iš bendrovės transporto valdymo sistemų į transporto biržas. Ši priemonė ne tik taupo laiką, bet, susiedama duomenis, ji padeda transporto bendrovei geriau suprasti savo veiklą. Todėl galima lengviau įvertinti ir optimizuoti produktyvumą.

 

Skaidrumas sekimo būdu

Atliekant prekių pervežimą, telematikos sistemų poreikis ir naudojimas auga su šūkiu „Pasitikėjimas gerai, skaidrumas - dar geriau". Vartotojai nori informacijos realiu laiku apie jų prekių buvimo vietą. Jau nekalbant apie tai, kad telematikos sistemos padeda transporto bendrovėms geriau suplanuoti savo išteklių panaudojimą. Siekiant užtikrinti, kad dispečeriai, be kita ko, turėtų bendrą supratimą nepriklausomai nuo įvairų  telematikos sistemų naudojimo, didžiausia Europos transporto platforma TimoCom sujungė sekimo sistemas ir transporto biržas. Paslaugų teikėjas - nepriklausoma sekimo platforma suteikia sąsajas visoms bendroms Europos telematikos sistemoms.

 

Skaitmeniniai duomenų mainai ir duomenų saugumas

Duomenų ir dokumentų siuntimas, atsisiuntimas ir įkėlimas į debesį, naudojantis duomenų perdavimu, elektroniniu paštu ar viešųjų pranešimų paslaugomis tampa vis labiau ir labiau įprastas profesiniame pasaulyje. Kitaip tariant: Ateityje, viskas kas gali būti suskaitmeninta, taps suskaitmeninta - niekas nesustabdys pokyčių. Apskritai, skaitmeninimas labai pagerina Jūsų galimybes konkuruoti rinkoje. Visus dalyvius pasiekiantis informacijos srautas yra optimizuotas, ir tuo pačiu darbo procesai tampa greitesni ir skaidresni. Tačiau yra skirtumas tarp įsivaizduojamo ir faktinio saugumo, taip pat ir žinių apie tai, kas tiksliai vyksta su duomenimis. Štai kodėl bendrovėms reikia skaitmeninės strategijos, skirtos jų duomenų tvarkymui. Tai užtikrina tai, kad vartotojai ir paslaugų teikėjai ir toliau ateityje skatins ir sieks atsakingo elektroninių duomenų tvarkymo.

 

Daugiau informacijos apie TimoCom" galite rasti www.timocom.lt

Atsisiųsti pranešimą spaudai
Į viršų