31.08.2015

Atgal į Serbiją pilnai pasikrovus

Al Pack d.o.o. pasikliauja TimoCom krovinių birža

(1)

Erkrath, 2015.08.31 - nuo 2014 m. pradžios, Al Pack d.o.o. naudojasi TimoCom krovinių ir transporto birža TC Truck&Cargo® norėdama rasti tinkamus atgalinius krovinius. Pakuočių gamintojas yra puikus pavyzdys, kaip krovinių siuntėjas gali gauti naudos iš transporto biržos.

Kelyje į TimoCom
Al Pack d.o.o. yra Serbijos mieste Subotica įsikūrusi pakavimo įmonė. Čia yra įsikūrusi vadovybė ir gamybinės patalpos bei transporto departamentas su vienuolika transporto priemonių, skirtų pagamintų prekių eksportui. Bendrovė buvo įkurta 1994 m. rugsėjo 1 d. Šiuo metu bendrovė turi 180 darbuotojų. Roland Rudinski, logistikos departamento vadovas, yra vienas iš bendrovės darbuotojų. Jis yra atsakingas už logistikos valdymą ir kai kurias kasdienines užduotis, tokias kaip, importo ir eksporto tvarkymas, tvarkaraščių sudarymas vairuotojams ir krovinio grįžimui radimas. Pastaroji užduotis yra svarbiausia.
Daugelį metų, mūsų transporto priemonės per visą Europą grįždavo tuščios, pasakoja R. Rudinski. Kai Al Pack d.o.o. išsiaiškino pasekmes, bendrovė turėjo greitai rasti sprendimą. Mes norėjome sumažinti savo transporto išlaidas ir atlikti aktyvų vaidmenį tarptautinio prekių transportavimo srityje. Štai kodėl mes nusprendėme naudoti TimoCom krovinių ir transporto biržą TC Truck&Cargo®, kuri padeda mums išvengti vežimų be krovinių, paaiškina Rudinski.
Jų sprendimas pasitvirtino, nes 65% pagamintos pakavimo medžiagos, skirtos įvairioms pramonės sritims, yra eksportuojama.

Viena platforma - daugybė privalumų
Daugiau negu metus, Al Pack d.o.o. naudojasi TimoCom transporto biržos privalumais ir yra labai patenkinti, "Paprastas ir nesudėtingas kainų sąrašas, galimybė dirbti su naujomis logistikos bendrovėmis, bendrų išlaidų sumažinimas ir papildomi kainų siūlymai yra TC Truck&Cargo® privalumai. Be to, krovinių ir transporto birža padeda mums surasti arti esančius krovinius grįžimui," prideda Rudinski.
Ir tai nėra vienintelis komplimentas: TimoCom darbuotojai yra dar vienas specialus darbo su TimoCom privalumas. Nesvarbu su kuo bendrauji, jų darbuotojai visuomet palieka profesionalumo įspūdį. Jie yra labai draugiški ir stengiasi. Jie taip pat įvykdo visus reikalavimus. Tai turėtų būti paminėta.
Al Pack d.o.o. yra geras pavyzdys parodantis, kaip su TC Truck&Cargo® greitai ir paprastai galima rasti krovinių pasiūlymus ir išvengiti vežimų be krovinio - ir tai galioja ne tik krovinių vežėjams ir ekspeditoriams.
 
Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie TimoCom ir Al Pack d.o.o., apsilankykite adresu www.timocom.lt  irwww.alpack.rs 

Atsisiųsti pranešimą spaudai
Į viršų