30.03.2017

BMEnet apdovanojo TimoCom už „transporto pasiūlymų pirkimo sprendimą“

Transporto platformai suteiktas „BMEnet GmbH“ pripažinimo ženklas

(1)

Bundesverband Materialwirtschaft, Einkauf und Logistik (BME) e.V.“ (Medžiagų valdymo, pirkimo ir logistikos asociacijos, AMMPL) dukterinė bendrovė „BMEnet GmbH“ TimoCom transporto platformai suteikė pripažinimo ženklą „Transporto pasiūlymų pirkimo sprendimai“. Šis apdovanojimas dar kartą įrodo TimoCom efektyvumą, patogumą ir indėlį į didesnį skaidrumą rinkoje.

Transporto pasiūlymų pirkimo ateitį kurkime drauge

Nuolatinė skaitmeninimo plėtra ir sunkiai numatomas vartotojų elgesys verčia keisti transporto pasiūlymų pirkimo būdus. Be standartinių susitarimų įmonėms vis dažniau reikia papildomų lanksčių sprendimų, leidžiančių greitai, lengvai ir saugiai reaguoti į svyravimus rinkoje.

Kasdien trumpalaikių užsakymų rinkoje pateikiama iki 150 000 transporto pasiūlymų. Turėdami iš daugiau kaip 36 000 patikrintų įmonių sudarytą visą Europą apimantį tinklą, TimoCom siūlo puikų darbo sprendimą bei didesnį rinkos skaidrumą. „Gautas apdovanojimas patvirtina, kad esame teisingame kelyje. Glaudžiai bendradarbiaudami su vežėjais, ekspeditoriais bei krovinių siuntėjais, toliau skatinsime transporto pasiūlymų pirkimo skaitmeninimą“ sako TimoCom įmonės atstovas Gunnar Gburek ir pateikia daugiau informacijos apie tolesnius veiksmus: „Gegužės mėnesį Miuncheno transporto ir logistikos parodoje pristatysime naują programą, su kurią įmonėms verslo skaitmeninimo procesas bus dar lengvesnis.“

Pagrindinis tikslas ir rezultatai

„BMEnet GmbH“ pripažinimo ženklas suteikiamas integruotiems programinės įrangos ir platformų sprendimams, padedantiems optimizuoti pirkimus ir logistiką. Pagrindiniai aspektai, į kuriuos atsižvelgiama vertinant transporto platformą yra techninės savybės, pavyzdžiui, duomenų apsikeitimo ir komunikacijos galimybės. TimoCom buvo įvertinta puikiai dėl daugybės savo sąsajų, skirtų telematikos paslaugų teikėjams ir klientų TMS sistemoms, o taip pat pokalbių programos (TimoCom Messenger). Be to, labai svarbus aspektas yra griežti saugumo standartai ir paprastumas naudojant. 

Kitas svarbus kriterijus yra transporto platformos neutralumas. Pasak BME asociacijos, dėl to lengviau laikytis įmonių atitikties reikalavimų. Komisija taip pat minėjo funkcijų pasirinkimą ir paieškos filtrą bei įvesties galimybes, leidžiančias užtikrinti didesnį darbo efektyvumą ir tikslumą. Apibendrinant galima teigti, kad TimoCom platforma yra visapusiškai naudingas sprendimas abiems pusėms: gamybos ir prekybos srityse veikiančioms įmonėms,kurioms reikia transporto savo kroviniams, bei transporto bendrovėms, kurios ieško krovinių, kad nereikėtų važiuoti tuščiomis transporto priemonėmis.

Daugiau informacijos apie TimoCom ir BME rasite adresais www.timocom.lt ir http://www.bme.de/en/start/.

Atsisiųsti pranešimą spaudai
Į viršų