05.02.2016

Geras pasirinkimas: TimoCom gavo "Connect Award 2015" apdovanojimą iš TomTom Telematics

TimoCom ir TomTom Telematics klientai iš bendros sąsajos gauna naudos.

(1)

TomTom Telematics, vienas iš pirmaujančių telematikos sprendimų tiekėjų, įteikė didžiausiai Europos transporto platformai TimoCom apdovanojimą "Connect Award 2015". Apdovanojimas ("Metų tarptautinis partneris" kategorijoje) pagerbia plačiai paplitusį sąsajos tarp TimoCom sekimo platformos TC eMap ir transporto priemonių ūkio valdymo platformos WEBFLEET.® naudojimą. Paprastiems klientams toks ryšys užtikrina lemiamą pranašumą: Nebereikia perjunginėti tarp TimoCom ir TomTom Telematics.

Pirmą kartą telematikos ekspertas TomTom apdovanojo bendroves partneres, kurios sukuria tikrą pridėtinę vertę bendriems klientams. Taip yra ir su TimoCom. Vyresniojo TomTom Telematics inžinieriaus Thomas Greaney nuomone, bendros sąsajos privalumai yra akivaizdūs:  Mūsų transporto priemonių valdymo platformos WEBFLEET naudotojai gali naudoti savo prieigos duomenis prisijungimui prie TC eMap® ir tuomet tiesiogiai matyti savo transporto priemonių vietą TimoCom programoje. Tai pašalina poreikį perjunginėti tarp WEBFLEET ir TimoCom.

 

Kitas didelis privalumas yra TimoCom transporto barometro išmaniosios programėlės integravimas TomTom Telematics vairuotojų terminalų programinėje įrangoje.  TimoCom išmaniosios programėlės dėka, vežėjai turi prieigą prie transporto platformos būdami kelyje ir, pavyzdžiui, gali tiesiogiai ieškoti krovinių savo navigacijos sprendime arba siūlyti vietą savo transporto priemonėse be jokių atidėliojimų. "Tai reiškia didesnes transporto verslo apimtis ir pilnai pakrautas transporto priemones.  Mažesnis važiavimų be krovinių skaičius taip pat sumažina poveikį aplinkai", pasakoja vyriausiasis TimoCom atstovas Marcel Frings.

 

Daugiau informacijos apie TimoCom galima rasti adresuwww.timocom.lt

Atsisiųsti pranešimą spaudai
Į viršų