22.08.2018

Komercinio transporto parodoje IAA – TIMOCOM pristatys naują strateginę poziciją ir prekės ženklo tapatumą

Nauji IT sprendimai, skirti pagerinti pastebimumą ir tinklų kūrimą transporto grandinėje.

(3)

Erkratas / Hanoveris, Vokietija, 2018-08-22 - Europos didžiausias logistikos IT ir duomenų specialistas TIMOCOM dalyvaus „IAA komercinės transporto priemonės 2018“ konferencijoje Hanoveryje (rugsėjo 20–27 d.) su iš esmės pakeistu prekės ženklo pristatymu ir naujais IT sprendimais, skirtais užtikrinti geresnį naudotojų pastebimumą ir tinklų kūrimą visoje transporto grandinėje.

Skaitmeninės transformacijos kaip naujos rutinos supratimas

„Virtualūs sprendimai jau seniai stumia transporto pasaulį į priekį“, - sakė TIMOCOM atstovas spaudai Gunnar Gburek prieš vieną didžiausių mobilumo, transporto ir logistikos parodų. Nuo sandorio pradžios iki pristatymo dokumento sukūrimo daugelis logistikos proceso grandinės etapų tapo skaitmeniniais. „Didžiulį dėmesį skiriame kitam vystymosi etapui ir nustatome gaires kasdienėms logistikos užduotims ateityje, skaitmeninei transformacijai peržengus projekto etapą ir tapus įprasta rutina“, - sako G. Gburekas.

Praėjus beveik dviems dešimtmečiams nuo IT įmonės, kuri tapo žinoma dėl krovinių gabenimo biržos, įkūrimo Ekrate, TIMOCOM vis labiau vystėsi kaip sistemos tiekėjas, atliekantis skaitmeninę kontrolę ir vykdantis tarptautinius krovinių gabenimo transporto užsakymus. „Esame pionieriai ir pakeleiviai tų įmonių, kurios nori pasinaudoti išmaniu, paprastu ir saugiu skaitmeninimu su TIMOCOM“, - tęsia G. Gburek.

Nauji duomenų ir prekių srauto derinimo būdai

TIMOCOM kasdien siūlo iki 750 000 tarptautinių krovinių ir transporto priemonių bei daugiau kaip 100 000 transporto priemonių, kurias galima stebėti. TIMOCOM siūlo daug daugiau nei tik prieigą prie didžiausios Europos krovinių gabenimo biržos; jie siūlo visus privalumus, susijusius su tinklų kūrimu unikalioje logistikos bendruomenėje.

TIMOCOM pirmasis pristatymas

IAA (13 salė / C29 stendas) siūlomos ne tik naujoviškos logistikos programos, bet ir gerai išvystyti sprendimai, kurie apjungia realų ir virtualų pasaulius naujais būdais, naudojant duomenų ir prekių srautą. Turėsite galimybę pamatyti atnaujintą įmonės logotipą ir prekės ženklo tapatybę Hanoveryje.

Pastaba redaktoriams:

Tarptautinė spaudos konferencija dėl naujojo TIMOCOM prekės ženklo pristatymo ir IT naujovių transporto pasaulyje vyks IAA spaudos dieną, rugsėjo 19 d., 16.00 val. konferencijų centro 15/16 salėse (Su sinchroniniu vertimu į anglų kalba).

 

Daugiau informacijos apie TIMOCOM rasite apsilankę www.timocom.lt.

Atsisiųsti pranešimą spaudai
Į viršų