02.06.2017

Logistika 4.0 kartu su TimoCom transporto platforma

Efektyvi, skaitmeninė, bendra: Logistika 4.0 kartu su TimoCom

(2)

Erkrath, Vokietija, 2017.06.02 – Prasidėjo skaitmeninis pramonės sektoriaus amžius, atnešęs naujų iššūkių. Logistikos 4.0 koncepcija apibūdina sektorių ir deda pamatus tinklų kūrimui bei procesų optimizavimui, žmonių ir įrenginių bendradarbiavimui, kitaip tariant, skaidrumui, o ne efektyvumui.

Pasisekė, kad didžiausios Europoje transporto platformos kūrėja TimoCom pastebėjo prieš 20 metų prasidėjusius skaitmeninimo požymius ir tapo šioje srities pradininke. IT paslaugų teikėjas nustato tolimesnę sektoriaus plėtros kryptį, kurdamas sąveiką tarp savo siūlomų programų, kurių tarpe yra ne tik verslo verslui programos (krovinių ir transporto biržos bei integruotas verslo katalogas), bet ir pažangi sąsaja. TimoCom  transporto platformoje, kasdien rasite iki 750 000 tarptautinių krovinių ir transporto pasiūlymų. Naudojantis Europos rinkos lyderio paslaugomis optimizuojate transporto ir sandėliavimo paslaugas 

Skaidrumas, saugumas ir konkurencinis pranašumas

Viskas, kas gali būti suskaitmeninta, bus suskaitmeninta. Informacijos srautai tarp dalyvių yra optimizuojami, tokiu būdu pagreitinant darbo procesus ir padidinant jų skaidrumą. Naujų technologijų naudojimas yra išskirtinis TimoCom bruožas, todėl reikalaujama, kad transporto platformos naudotojai mokėtų jomis naudotis (logistikos srities darbuotojai pasižymi ypatingu gebėjimu prisitaikyti). TimoCom programų inovacijos, grindžiamos kliento produktyvumo didinimu, yra mielai priimamos ir sparčiai įgyvendinamos.

Puikus pavyzdys yra nauja dokumentų įkėlimo ir parsisiuntimo funkcija, kurią IT paslaugų teikėjas įtraukė į savo verslo katalogą, apjungianti daugiau nei 36 000 įmonių 44 Europos šalyse. Ši funkcija leidžia klientams įkelti dažnai naudojamus dokumentus į savo profilį, kad potencialūs verslo partneriai galėtų juos parsisiųsti.  Pristačius šią funkciją, daugiau nebereikia ilgai laukti transporto dokumentų, pavyzdžiui, transporto licencijos, draudimo ar registracijos pažymėjimo. Dokumentų pateikimas parsisiuntimui ne tik taupo laiką, bet ir suteikia įmonei konkurencinį pranašumą – skaidrumą. Kuo išsamesnis įmonės profilis, tuo didesnį pasitikėjimą jis kelia. Tokiu būdu yra didinama galimybė pritraukti verslo partnerių. Kadangi dokumentai yra prieinami tik patikrintiems naudotojams ir tik naudojantis saugiu SSL ryšiu jungiantis prie TimoCom programų, duomenys yra saugūs.

Laiką taupančios ir patikimą planavimą užtikrinančios sąsajos

Verslo katalogas yra optimalus sprendimas kuriant jau žinomų ir potencialių verslo partnerių transporto platformoje tinklą, o TimoCom taip pat susieja ir atskiras technologijas. Sąsajos siūlomos dviejose programos srityse.

Pirmoji (TC Connect) leidžia daugeliui naudotojų vienu pelės spustelėjimu perkelti krovinių ir transporto pasiūlymus iš savo planavimo programos tiesiai į TimoCom transporto platformą. Kiti naudotojai mato šiuos pasiūlymus ir gali susisiekti su jų teikėju.

Antrasis TimoCom sąsajos sprendimas leidžia daugiau nei 210 telematikos paslaugų teikėjų pateikti duomenis apie savo poziciją TimoCom sekimo programoje. Sąsaja leidžia naudotojams patogiai sekti savo transporto priemonės būseną naudojant vos vieną žemėlapį.  Kitaip tariant, naudotojams nebereikia persijungti iš vieno teikėjo programos į kito. Be to, naudotojas gali leisti verslo partneriams sekti įmonės transporto priemonę. Tokiu būdu abu mato, kur transporto priemonė yra bet kuriuo metu. Saugumas yra ypatingai svarbus, todėl jo užtikrinimui pasitelkiami net sunkiasvorių krovininių transporto priemonių vairuotojai.

Duomenų apsauga patvirtinta antspaudu „Saugoma Vokietijoje“

Naudodama tiek daug naujų skaitmeninių paslaugų, TimoCom taiko aukščiausius saugumo standartus klientų duomenų apsaugai. Tik patikrinti naudotojai turi prieigą prie transporto platformos ir gauna oficialų TimoCom ID. Pačioje platformoje naudotojų veiklą saugo minėtas SSL ryšys. Jis leidžia užtikrinti, kad naudotojo įvesti duomenys nebus prieinami trečiosioms šalims. Serveriai, saugantys didelius duomenų kiekius, yra prieinami 99,9 % laiko. Kadangi duomenų centras yra Vokietijoje, visas jo turinys yra saugomas laikantis Vokietijoje taikomų duomenų apsaugos nuostatų, kurios yra vienos griežčiausių pasaulyje.

Parduodantieji ar perkantieji transporto paslaugas bei norintieji pasinaudoti TimoCom paslaugomis daugiau informacijos gali rasti IT paslaugų teikėjo svetainės pagrindiniame puslapyje arba susisiekę su klientų aptarnavimo skyriumi savo gimtąja kalba.

 

Daugiau informacijos apie TimoCom rasite adresu www.timocom.lt

Atsisiųsti pranešimą spaudai
Į viršų