06.02.2017

Logistikos įmonė „Militzer & Münch“ pasikliauna TimoCom

„Militzer & Münch“ pasikliauna didžiausia Europoje transporto platforma TimoCom

(2)

Erkrath, Vokietija, 2017 02 06 – didžiausia Europoje transporto platforma TimoCom vertinama ne tik dėl krovinių ir transporto priemonių pasiūlymų, bet ir už novatoriškų tinklų bei skaitmeninių operacijų supaprastinimą.  Šiais privalumais naudojasi ir tarptautinė logistikos paslaugų teikėja „Militzer & Münch“.

Su didžiausia Europoje transporto platforma TimoCom logistikos paslaugų teikėja „Militzer & Münch“ dirba jau daugiau kaip 10 metų. „Bendradarbiaudami su TimoCom galime būti ramūs, nes greta savęs turime patikimą partnerį, kuris padeda atlikti kasdienius transportavimo darbus“, sako „M&M Militzer & Münch“ generalinis direktorius Tom Rosman. Pavyzdžiui, šios įmonės vidinė transporto valdymo sistema, naudojant TimoCom TC Connect funkciją, buvo prijungta prie transporto platformos, kad pasiūlymai būtų automatiškai perduodami į krovinių biržą. „Praėjo dar nedaug laiko, bet jau matome, kad integravus mūsų transportavimo sistemą ne tik pavyksta sutaupyti laiko, bet ir supaprastinti darbo procesus. Kitas privalumas yra dokumentų įkėlimo į transporto platformą ir atsisiuntimo iš jos funkcija. Skatiname savo partnerius įkelti dažniausiai naudojamus dokumentus, kad prireikus visada juos turėtume. Dėl to sumažėja darbo krūvis ir pradedama judėti link labiau skaitmeninio darbo proceso be popierių. Visose mūsų darbo vietose mes praktikuojame sąmoningą išteklių naudojimą“, sako Rosman.

Tinklai be sienų

Sankt Galene įsikūrusi logistikos paslaugų teikėja turi maždaug 2 000 darbuotojų, o 30 šalių yra apie 100 įmonės atstovybių.  Be savo pačios turimų vietų, milžinišką „Militzer & Münch“ tinklą papildo turimi partneriai, kurių paslaugomis įmonė naudojasi paskirstydama darbus. Tai vieta, kurioje susitinka daugybė kalbų ir kultūrų. Kad visas jas apvienytų, TimoCom sukūrė uždarą ir tik įmonei skirtą naudotojų grupę; nuo šiol darbai priskiriami, o informacija valdoma be jokių problemų. Principas labai paprastas: grupės nariai susiranda savo pasiūlymus, kurie iš pradžių yra prieinami tik „Militzer & Münch“ vietoms. Praėjus nustatytam laikui, pasiūlymus gali matyti ir kiti pasirinkti partneriai. Taip „Militzer & Münch“ įmonė TimoCom platformoje gali sukurti savo pačios tarptautinį įmonių tinklą ir sujungti pasaulį.

Daugiau informacijos apie TimoCom rasite apsilankę www.timocom.lt.

Atsisiųsti pranešimą spaudai
Į viršų