19.01.2021

Mega Pol Trans naudojasi TIMOCOM skolų išieškojimo tarptautiniu mastu paslauga

Eliza Wyrwich dirba Mega Pol Trans įmonės Piloje buhalterijos, finansų ir skolų išieškojimo skyriuje, kuris neapmokėtoms sąskait

Jei mokėjimo data praėjo ir susisiekus su skolininku jokio rezultato pasiekti nepavyko, skolų išieškojimo paslaugos teikėjas gali padėti jūsų įmonei atgauti nesumokėtą sumą. Mega Pol Trans, transporto įmonė iš Lenkijos, naudoja TIMOCOM skolų išieškojimo paslaugą bei džiaugiasi iki 90 procentų sėkmingai išsprendžiamų atvejų.

„TIMOCOM skolų išieškojimo tarptautiniu mastu paslauga yra tarsi atskiras Mega Pol Trans skyrius, kuris užtikrina, kad mokėjimai nevėluotų“ teigia Eliza Wyrwich.

Prekės pristatytos, bet mokėjimas vėluoja

Įmonė veža krovinius įvairiais maršrutais visoje Europoje: Mega Pol Trans perveža krovinius ir prekes į Vengriją, Vokietiją, Italiją, Belgiją, Nyderlandus ir Čekijos Respubliką.

Neapmokėtos sąskaitos gali tapti rimta problema transporto ir logistikos įmonėms: Kasdienės veiklos išlaidos yra gana didelės, todėl daugybė neapmokėtų sąskaitų gali sąlygoti finansines problemas, o blogiausiu atveju net pasibaigti bankrotu.

Eliza Wyrwich dirba Mega Pol Trans įmonės Piloje buhalterijos, finansų ir skolų išieškojimo skyriuje, kuriame rūpinamasi neapmokėtomis sąskaitomis. „Mes tikimės, kad suteikus transporto paslaugą ir pristačius prekes, mokėjimas bus atliktas per sutartą laikotarpį, kuris yra pakankamai ilgas. Tačiau taip būna ne visada“ sako E. Wyrwich.

 

Darbas su neapmokėtomis sąskaitomis

Wyrwich teigia, kad sprendimai priimami įvertinus galimus variantus. „Jei pinigų suma didelė ir mes galime susitarti nesikreipdami į teismą, tai tikrai verta pasinaudoti tokia galimybe.“ Prieš kreipiantis į teismą, reikia gerai įvertinti situaciją: išlaidos nėra mažos, o procesas ilgas. Be to, pasitaiko ir užslėptų kliūčių, ypač tais atvejais, kai dirbama su tarptautinėmis sutartimis.

 

Dedikuota pagalba dėl neapmokėtų sąskaitų

TIMOCOM skolų išieškojimo paslauga gali būt naudinga. Skolų išieškojimo ir teisinių reikalų skyriaus direktorius Alexander Oebel ir jo komanda teikia pagalbą klientams 27 kalbomis. Išanalizavę situaciją darbuotojai kreipiasi į skolininką ir veikia kaip neutralūs tarpininkai. Jie glaudžiai bendrauja su kreditoriumi ir informuoja klientus apie progresą. TIMOCOM skolų išieškojimo tarptautiniu mastu paslauga, apjungta su greitais veiksmais ir prieiga prie didelio kiekio informacijos, leidžia greitai atgauti skolą arba, jei tai neįmanoma, atrasti geriausią galimą sprendimą. „Mums labai patinka ši paslaugas, nes sėkmingi yra iki 90 procentų atvejų“ sako E. Wyrwich.

„Taip sutaupoma laiko ir pinigų. Be to, tai leidžia įgyvendinti mūsų planą neturėti papildomų išlaidų, net jei skola yra nedidelė. TIMOCOM skolų išieškojimo tarptautiniu mastu paslauga yra nebrangi, todėl tai puikus būdas gauti pagalbos valdant neapmokėtas sąskaitas. Gauname vertingos pagalbos atgaunant skolas arba sužinant, ar yra galimybė atgauti visus vėluojančius mokėjimus“ sako E. Wyrwich.

 

Jei jums taip pat reikia paprasto sprendimo dėl neapmokėtų sąskaitų, TIMOCOM skolų išieškojimo tarptautiniu mastu paslauga bus tikrai naudinga.

Sužinokite daugiau apie skolų išieškojimo paslaugą!

 

Jums taip pat gali būti įdomu:

Septyni dažniausiai užduodami klausimai apie skolų išieškojimą logistikos pramonėje.

Paaiškintos jūsų teisės ir prievolės.

Išmani logistika yra svarbiausias augimą skatinantis ir išlaidų efektyvumą didinantis veiksnys

Atsisiųsti pranešimą spaudai
Į viršų