14.04.2015

Naudodamasi TimoCom transporto birža, „Vičiūnai“ išvengia grįžimų atgal be krovinių

VICI – visame pasaulyje žinomas maisto produktų prekės ženklas.

(3)

VICI – visame pasaulyje žinomas maisto produktų prekės ženklas. Šiuo prekės ženklu pažymėti gaminiai yra vieni iš perkamiausių visoje Europoje, Azijoje, Šiaurės Afrikoje.

Kompanija vienija devynis fabrikus, 70 įmonių 17 pasaulio šalių, per 20 logistikos centrų, 7500 darbuotojų 17 pasaulio šalių. Beveik 100 įmonės vilkikų nuolat gabena produkciją po žemyną. Vienas iš pagrindinių veiklos, glaudžiai susijusios ir su krovinių pristatymu, tikslų – išvengti atgalinių vežimų be krovinių.

TimoCom rinkodaros skyriaus vadovas Baltijoms šalims Denis Pašala teigia, kad nuolat vyksta įvairūs bendradarbiavimo projektai su logistikos įmonėmis. „Stengiamės maksimaliai patenkinti rinkos dalyvių poreikius, atsižvelgdami į nuolat kintančias globalaus verslo sąlygas. Mums taip pat labai svarbus ir grįžtamasis ryšys iš TimoCom biržos naudotojų. Pristatome Jums TimoCom ir „Vičiūnų“ projektą – video yra įgarsintas į 14 kalbų“, – pristato D. Pašala.

„Išsikrovę turime greitai rasti krovinį, kurį galėtume vežti atgal, nes kitu atveju būtų švaistomi resursai, neefektyviai naudojami degalai. Mes negalime rizikuoti pasirinkdami netinkamus partnerius, taigi – saugumas ir sparta – ieškant krovinių transporto biržose, – mūsų prioritetai. Po aštuonerių darbo metų su TimoCom neabejojame, kad tai – geriausias pasirinkimas“, – sako Vytautas Ganiprauskas „Vičiūnai“ atstovas.

Kompanijos logistikos skyriaus darbuotojai pabrėžia, kad dėl pasiūlymų gausos TimoCom transporto biržoje  tinkamą krovinį transportui galima rasti akimirksniu. „Džiaugiamės, kad stabilumas derinamas su šiuolaikinėmis priemonėmis – prieiga mobiliesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams. Ieškoti krovinių galime bet kur vos prireikus. Tai – tarsi vartai į pasaulio krovinius mūsų kišenėje. Dėl to darbuotojai gali praleisti daugiau poilsio akimirkų su artimaisiais užuot leidę viršvalandžius biure. Be to, vairuotojai išvengia prastovų svetimoje šalyje“, – apibendrina „Vičiūnai“ logistikos skyriaus darbuotojai.

Video apie „Vičiūnų“ bendradarbiavimą su TimoCom galite rasti čia

 – https://www.youtube.com/watch?v=ofzsJYAKsp4

 

Atsisiųsti pranešimą spaudai
Į viršų