07.09.2016

Nauja transporto platformos funkcija

IAA Komercinių transporto priemonių parodoja 2016 - TimoCom pristato šių metų akcentą

(4)

Erkratas, 2016-09-07 – nuolatinis transporto platformos automatizavimas yra svarbiausias IT paslaugas teikiančios įmonės TimoCom uždavinys. Tokie dalykai kaip automatizavimas, tinklų kūrimas ir skaitmeninimas ypač svarbūs transporto ir logistikos pramonėje – visų pirma, logistikos 4.0. laikais. Šiais pokyčiais skatinama, kad TimoCom transporto platformoje būtų diegiamos inovatyvios idėjos, kurios žengtų koja kojon su ateities naujovėmis ir iššūkiais. Todėl naujausia TimoCom funkcija jau parengta. Įmonė išskirtiniu būdu pristatys šių metų akcentą 2016 m.  IAA Komercinių transporto priemonių parodoje.

Į 2016 m. rugsėjo 22-29 dienomis Hanoveryje vyksiančią IAA  Komercinių transporto priemonių parodą kviečiami visi, kuriems aktualus transportas ir logistika. TimoCom vadovaujasi šių metų IAA šūkiu „Idėjos suteikia įkvėpimo“. Su šiuo naujuoju akcentu mūsų transporto platformos skaitmeninė transformacija įgauna polėkį ir taip leidžia mūsų klientams žengti koja kojon su logistika 4.0.“ – skelbia vyriausiasis TimoCom atstovas Marselis Fringsas.

Aplankykite TimoCom stendą

13 salėje C32 stende TimoCom komanda pristato naujausią funkciją, kuri iš esmės palengvina verslo sandėrius 110,000+ vartotojų , kurie kasdien prisijungia prie didžiausios transporto platformos Europoje. Komanda pasiruošusi bet kuriuo metu atsakyti į klausimus ir džiaugsis galėdama padėti lankytojams išbandyti platformą ir jos naudingas programėles ir, žinoma, naująją funkciją.

TimoCom stendą parodoje turėtų aplankyti krovinių ekspeditoriai ir vežėjai, krovinius siunčiančios įmonės, taip pat transporto ir logistikos paslaugų teikėjai. Visi, susiję su transportu, maloniai kviečiami asmeniškai pabendrauti su čia esančia komanda apie savo sėkmę versle, taip pat sužinoti, kaip TimoCom galėtų jiems pasitarnauti.

 

Pirmą kartą IAA Komercinių transporto priemonių parodoje pristatomas naujasis ryšių užmezgimo portalas „Match & Meet". Tai leidžia parodos dalyviams ir lankytojams užmegzti ryšius arba suplanuoti susitikimą prie stendo parodai dar nė neprasidėjus. TimoCom taip  pat  yra prisiregistravęs prie portalo kaip parodos dalyvis. Puiki galimybė užmegzti pažintis su IT paslaugų teikėjais dar nė neprasidėjus parodai.

 

Daugiau informacijos apie TimoCom galite rasti www.timocom.lt

 

Atsisiųsti pranešimą spaudai
Į viršų